Strona 232 z 368 PierwszyPierwszy ... 132182222230231232233234242282332 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 311 do 2 320 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2311
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    z AB do 8ed:
    [...]"Krell was finally cornered by Sigmar and defeaded at the Battle of Glacier Lake, and his body was imprisoned in a magically constructed tomb. Centuries later, H. Kemmler, the Lichemaster, came upon the tomb of Krell and freed the ancient Wight. Kemmler believes Krell to be in his thrall, but the servants on Nagash are not so easily enslaved..."[...]

    Wychodzi na to, że Kemmler go tylko uwolnił z grobowego więzienia. Czyli jeszcze gorzej bo Krell w takim przypadku powinien być samodzielnym LHero (jak nie LL)

    @Chaak
    Padłem ^^ Kemmler ma pokeballa z Krellem ^^ Niedługo będzie mógł z Gandalfem walczyć na arenie ^^
    https://www.youtube.com/watch?v=uPzlALy_eo8

  2. #2312
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    "Krell, wybieram Cię"

    A na poważnie to widzę, że tutaj błąd musiałem zrobić w takim wypadku. Będę musiał kiedyś odświeżyć historię Krella w temacie lore'a.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2313
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    O ile wiem to Krell odzyskał swą świadomość jakoś po wskrzeszeniu go przez Kemmlera. Co do tego, jak powinien być na multi to się nie zgadzam. moim zdaniem jest ok. Patrzę na niego jako bodyguarda Kemmlera i jest jak dla mnie ok.
    Niech będzie jego ochroniarzem, ale to nie jest zwykły trup który po śmierci swojego Pana też zdycha. Więc tracenie przez niego HP jest po prostu złe. Ja jestem za wersją jak Zielony Rycerz Bretonni w multi, a w singlu Kemmler powinien na danym poziomie mieć quest z odszukaniem jego grobowca i przywróceniem go do życia. Sam Krell tez powinien byś samodzielny, tylko by był związany z armią Kemmlera.

    To co zrobiło CA ma się nijak do tego jaki był w Lore. Skoro po śmierci tak potężnego nekromanty jaki był Nagash, Krell nie został unicestwiony to coś oznacza i to powinno być w grze odzwierciedlone.

  4. #2314
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Czy myślicie, że Aos(Age of Sigmar) zniszczyło uniwersum Warhammera?

  5. #2315
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szymblok Zobacz posta
    Czy myślicie, że Aos(Age of Sigmar) zniszczyły uniwersum Warhammera?
    W całkowitym tego słowa znaczeniu Niestety, trzeba się tutaj zagłębić w chore opowiadanie wykreowane przez Pana Matta Warda "End Times", które niszczy i zabija wszystkich bohaterów po drodze. Żeby nie ten sztuczny twór GW to WFB nadal miałby się dobrze i wiele osób grałoby w figurkową odmianę tej gry.

  6. Użytkownicy którzy uznali post SaperHeart za przydatny:


  7. #2316
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Dodatkowo, czy wyposażyłeś przeciwnych Lordów we wszystkie przedmioty i umiejętności do tych testów ?
    Tak, a Kemmlera nie, za to dodałem mu ścierwowóz. Muszę jeszcze sprawdzić Kemmler ze wszystkim bez ścierwowozu vs inni LL ze wszystkim, ale podejrzewam że przy tej nowej umiejętności przyzwania Krella i tak Liszmistrz będzie górą.

    Przypominam że to nie jest temat o AOS.

  8. #2317
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Gdy teraz CA wrzuciło tą zajawkę mam nieodparte wrażenie,że te całe "problemy techniczne",to była zwykła marketingowa zagrywka mająca jeszcze bardziej nakręcić hajp oraz niecierpliwość i zainteresowanie fanów. Jak widać nie trzeba działającego twitcha żeby wrzucić gameplay na yt .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #2318
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Szczerze, jak się dowiedziałem, że Wulfrik będzie miał wierzchowce to byłem sceptycznie do tego nastawiony ale jak go zobaczyłem w realu siedzącego na Mamucie to aż serce mi zabiło ^^ Dodatkowo, model Throgga jest przekozacki, szczególnie jak kopie piechotę. Chyba najlepiej zrobiona rasa jak dotąd.

    p.s. mammoth falls dead - THAT STILL ONLY COUNTS AS ONE !!! ^^

  10. #2319
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak dla mnie ten konkretny łazik powinien z buta wszędzie iść...
    Ale CA się za bardzo mamutami podjarało i musiało któremuś LL je dać więc padło na tego norsmena. Bo przecież trolla na mamucie nie zrobią.

    Jest mniej więcej tak jak się spodziewałem i Troll będzie głównym lordem dla tej rasy dla mnie. Łazikiem zagram raz dla misji na przedmioty, a później będę go pomijać tak jak (Imperatora, mańka, Leosia, Archaona, Oriona). W sumie jak tak patrzę to poza orkami to w pozostałych rasach nie lubię i mało gram przywódcami frakcji...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #2320
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    @Ituriel32
    W Fluffie Wulfrik chodzi tylko piechotą i nie ma żadnych wierzchowców. IMO, Throgg będzie bardzo mocnym Lordem, szczególnie, że będzie posiadał regenerację. Może nawet mocniejszy niż Morghul. Dziś pełny filmik z bitwy.

Strona 232 z 368 PierwszyPierwszy ... 132182222230231232233234242282332 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •