Strona 352 z 368 PierwszyPierwszy ... 252302342350351352353354362 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 511 do 3 520 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3511
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Moje marzenie o Gotreku i Felixie będzie spełnione?! To nie 1 kwietnia? Ależ to będzie para, bo w powieści, to Gotrek to taki Terminator, a Felix z czasem, ale nie będę spoilerował^^ Już kupuję, jak jest A, że zrobiono z Gotreka Lorda, czy też generała? W praktyce wyjść może dobrze.
    Dzięki tej parze zainteresowałem się światem Młotka, bo cykl powieściowy jest bardzo dobrze skonstruowany, mimo że nie pisany przez jednego autora.
    Spoiler: 
    wg powieści był kimś więcej niż zwykłym Zabójcą, szukającym zadośćuczynienia za popełnione czyny, jak się dokładnie wczytać to można odnieść wrażenie, że pochodził z bardzo wysokiej w hierarchii rodziny, czy też klanu? Możliwe, że w ostatnich tomach to wyjaśniono, teraz nadrobię zaległości.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #3512
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam wrażenie ,że warhammer robi się coraz pełniejszy i wiele rzeczy których można było się przyczepić w jedynce w mortale empires zostaje dodane a warhammer 3 nawet nie zostaje zapowiadany więc CA ma co najmniej dwa lata na patche i dodatkowy content dodawany do 2 nie wiem czy wydadzą jeszcze jakieś dlc ale może zmienią/poprawią jeszcze kilka frakcji w starym świecie jedyne czego mi brakuje to arabii gdyż północ arabi podzielona między bretonie tk i pomniejsze frakcje

  3. #3513
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Wszystko niby fajnie urządzają, ale nie dosyt pozostaje - Imperium nadal brakuje LL czy jednostek; Na razie to wampiry i jaszczury są pełne, a reszcie jeszcze sporo brakuje

  4. #3514
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Czego brakuje takiej Bretonni?
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  5. #3515
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    LL-ów.

  6. #3516
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Chyba niepotrzebnie oglądałem parę filmików z kampanii. Ponieważ już wiem że CA nic nie zmieniła zachowania hordy. Więc taki Wędrowiec potrafi paść w 7 turze, bo nie werbuje wojska.


    Nowe Imperium będzie mogło teraz przekazywać regiony startowym właścicielom w obrębie imperium. Czyli po ludzku jak np. wampiry zajmą jakiś region Ostlandu to my możemy do odbić i oddać Ostlandowi, dzięki czemu uzyskamy dużo punktów poparcia.


    Z ciekawych informacji jest to że CA dalej trolluje graczy chcących pograć Boryskiem i Middenlandem.
    • Karl Franz – Foot: -150 cost
    • Karl Franz – Warhorse: -50 cost
    • Karl Franz – Barded Warhorse: -100 cost
    • TODDY ON /!$%!£@ FOOT: -100 cost
    • TODDY ON A /!$%!£@ BARDED WARHORSE: –50 cost
    Dodatkowo wśród nowych regionalnych jednostek nie ma nic z frakcji Urlika, czyli potencjalne dlc/flc dalej jest możliwe.



    Co do Bretki to tak naprawdę ma ona już wszystko ponad stan, bo GW porzuciło tą frakcje na 6 edycji. W przyszłości może dostaną jeszcze 1 LL, ale jak dla mnie już teraz są ok.
    ,

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  8. #3517
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Chyba niepotrzebnie oglądałem parę filmików z kampanii. Ponieważ już wiem że CA nic nie zmieniła zachowania hordy. Więc taki Wędrowiec potrafi paść w 7 turze, bo nie werbuje wojska.


    Nowe Imperium będzie mogło teraz przekazywać regiony startowym właścicielom w obrębie imperium. Czyli po ludzku jak np. wampiry zajmą jakiś region Ostlandu to my możemy do odbić i oddać Ostlandowi, dzięki czemu uzyskamy dużo punktów poparcia.


    Z ciekawych informacji jest to że CA dalej trolluje graczy chcących pograć Boryskiem i Middenlandem.


    Dodatkowo wśród nowych regionalnych jednostek nie ma nic z frakcji Urlika, czyli potencjalne dlc/flc dalej jest możliwe.



    Co do Bretki to tak naprawdę ma ona już wszystko ponad stan, bo GW porzuciło tą frakcje na 6 edycji. W przyszłości może dostaną jeszcze 1 LL, ale jak dla mnie już teraz są ok.
    ,
    Hm...A nie było podobnie ostatnio z tym trollowaniem? Wydaje mi się, że zrobili tak samo przy opisie Patch Note. Może to jednak oznaczać, że Borisa zobaczymy jako oddzielnego LL.

  9. #3518
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Z tego wynika,że Jaszczurom brakuje tylko Troglodonów, ciekawe czemu zrobili kilka jednostek których nie ma w bitewniakach a nie zrobili już istniejącej?

  10. #3519
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    I jak tam? Jakie wrażenia? Warto kupić?

  11. #3520
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2018
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czyli wychodzi że Gotrek będzie dowódcą krasnoludów w nowym świecie a Felix jego przydupasem jako bohater

Strona 352 z 368 PierwszyPierwszy ... 252302342350351352353354362 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •