Strona 357 z 368 PierwszyPierwszy ... 257307347355356357358359367 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 561 do 3 570 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3561
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Krasnoludy wyszły mi z drogi eliminacji.
    Pacz bez reworku, więc w grę wchodziły rasy które ten krok miały już za sobą. Krasnoludy, Bretonia, wampiry i Imperium.
    Ale imperium było przed chwilą, więc aut.
    Wampiry, tu ktoś z CA napisał że jeszcze przez jakiś czas ich nie będzie.
    Tak więc zastała tylko Bretka i brodacze.

    A z tej dwójki wole karły, to postawiłem na nich. No i dobrze oni by się łączyli ze szczurami. Bo myślałem że teraz CA idzie w myśl zasady "ostatni będą pierwszymi".
    Tak powstało mi dlc szczury vs krasnoludy.
    Tym bardziej że Davi nie potrzebują w zasadzie nic. Oprócz LL i może porządnej mechaniki run, to są raczej kompletni. Tak wiem że brakuje im wariantów zabójców jako bohaterów i jakiejś drobnicy z jednostek, ale w zasadzie jest to tyle co prawie nic.
    Więc na dlc skupiające się na sprawach technicznych jak znalazł.

    Moją nadzieją była jeszcze kwestia Białego Krasnoluda, a w zasadzie jego przeniesienia.
    Już tłumaczę. Tak po prawdzie mimo 3 pozycji startu nie mam za bardzo kim grać jeśli chodzi o krasnoludy.

    1. Pierwszy jest Ungrim z Karak Kadrin, którego kocham. I wszystko jest fajnie i pięknie, do momentu gdy uświadomiłem sobie że jego bonusy (tak dla frakcji, jak i dla armii) są koszmarne, ba w zasadzie jedne z najgorszych w grze. A to już jest coś, kiedy mamy wybór koło 50 LL.
    Zaś czarę goryczy przelało u mnie to że Król Zabójca jest cienki. Albo inaczej pozostała 3 LL krasnoludów spisuje się lepiej niż on w bitwach...
    2. Belegar, z powodu kosmicznego osłabienia (za nie posiadanie Karaku Osiem Szczotów), jest mało grywalny. Zwłaszcza gdy zobaczymy jakich ma sąsiadów. No i dodatkowo wpienia mnie to że nawet jak odbiję K8S to nie zostaje mi on moją stolicą.
    3. Karak A Karak. Tu mam problem innego rodzaju. Po prostu nie mogę wybrać którym lordem powinienem grać:
    - Thorgrim Strażnik Uraz. Jest przywódcą frakcji, oraz prawdziwym władcą twierdzy Karak A Karak. Dodatkowo ma dobre bonusy, oraz jest silniejszy niż 2 wyżej wymieniona. Właściwie jest jest tylko 1 problem, to że do wyboru mamy jeszcze Białasa...
    - Grombrindal - jest najlepszym lordem brodaczy, plus jego unikalna mechanika i jest sieczka.
    I tak spadam w zapętlenie Thorgrim czy Białas... Ostatecznie nie wybieram żadnego...

    Więc myślałem że jak krasnoludy dostaną dlc to przy okazji CA przeniesie Grombrindala gdzieś indziej. Zwłaszcza że on może być wszędzie i wspierać każdy klan brodaczy.




    A wracając do dlc grudniowego, to w zasadzie będzie nuda. Bo w grę wchodzi w zasadzie tylko 3 kombinacje:
    - Wysokie vs Mroczne.
    - Szczury vs Wysokie.
    - Szczury vs Mroczne.

    I dla mnie wszystkie te kombinacje wydają się takie trochę mehh.

    Chyba że CA zaskoczy nas wszystkich u uwzględni dlc: Królów grobowców i/lub Zombi piratów.
    Lub zaszalej i zrobi dlc tylko z rasami z jedynki. Ale to raczej na pewno się nie stanie. A szkoda...


    - - - - - - - - - - - - - - -

    Kampanio paki mają podobnie lub więcej (Królowie grobowców) recenzji, ale z lord paków to rzeczywiście najwięcej.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  3. #3562
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A jak tam zabawa z Gotrekiem i Feliksem.

    Jak dla mnie CA nie dała rady. Uczynienie z krasnoluda lorda to był zły wybór.
    - Podbija on nam koszta linii zaopatrzenia (wyjątek bretki).
    - nie zabiera on doświadczenia.
    - Nie leveluje i nie mają przedmiotów.
    - 20 tur to za mało.
    - Nie ma przysięgi, gdy grasz Bretonią.

    Jako wojownik jest świetny, ale dużo lepszy by był jako bohater tak jak Feliks.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  5. #3563
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Dopiero buduję gospodę w Altdorfie by ich zrekrutować, ale z tego co wyczytałem mają levelować w okresach swej nieobecności na mapie - czyli w trakcie swoich przygód związanych z szukaniem zagłady dla Gotreka.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  6. #3564
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Lewelowanie jest tylko jako zdobywanie nowych umiejętności - Awanturnik, Zabójczy Szturm i pod koniec chyba jeszcze swoje bronie zdobywają

    Edit: Wg mnie najlepiej byłoby ich dać jako przyzwańce w czasie bitwy, tylko takie co nie znikają tak szybko jak inne przyzwańce


    Stary nick:kujon333


  7. Użytkownicy którzy uznali post Presidente za przydatny:


  8. #3565
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Heh, zrekrutowałem ich i niestety twórcy odwalili ten sam numer co z Zielonym Rycerzem i Lordem Przemian w Norsce - tzn nawet nie można podejrzeć ich umiejętności ani przedmiotów na mapie kampanii. CA faktycznie nie dała rady
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  9. #3566
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach


    Na Facebooku "Warhammer Age of Sigmar" dodano post informujący o dodaniu za darmo Gotreka i Felixa. Co ciekawe w tle grafiki znajduje się Bel'lakor, pierwszy Demoniczny Książę. Jak myślicie, dostaniemy go jako ostatniego Darmowego Lorda? CA ostatnio wspominali, że będzie jeszcze jeden darmowy lord. Pasowałby do Wojowników Chaosu jako Lord.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  10. #3567
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta


    Na Facebooku "Warhammer Age of Sigmar" dodano post informujący o dodaniu za darmo Gotreka i Felixa. Co ciekawe w tle grafiki znajduje się Bel'lakor, pierwszy Demoniczny Książę. Jak myślicie, dostaniemy go jako ostatniego Darmowego Lorda? CA ostatnio wspominali, że będzie jeszcze jeden darmowy lord. Pasowałby do Wojowników Chaosu jako Lord.
    Co znaczy jeszcze jeden darmowy lord?


    Z tego co mi wiadomo mają byc jeszcze co najmniej 2 dlc.
    1. Świąteczne/grudniowe.
    - Ten dlc ma nie być łączonym.
    - Ma być 1 darmowy legendarny lord, który nie będzie szczurem.
    - Mają być przy okazji przeprowadzone zabiegi przyśpieszające grę, oraz naprawcze.

    2. dlc gdzieś w 2020.
    - Rework orków i goblinów. Najpewniej będą oni też w dlc.
    - Zawartość darmowa nie jest znana.


    Ca pisało że tak naprawdę nie mają zasady zabraniającej robienia dlc do dlc. Po prostu wcześniej nie było potrzeby takiej praktyki.
    I ogólnie taka zagrywka bardzo by mnie denerwowała ale... zapłaciłbym za takie dlc uzupełniające w przypadku:
    - Leśnych elfów. Ponieważ to moja ulubiona rasa. Kocham ich lore. Uwielbiam ich jednostki ale granie nimi w kampanii to porażka. Bez kompletnego przerobienia mechanik bursztyny i posterunków, można nimi grać tylko w koopie. Dodanie co najmniej 2 nowych LL to minimum, choć ja chciałbym by na koniec mili 6 (tak jak jaszczurki teraz).
    - Choas i zwierzaki. Bo na razie te rasy są dla mnie nie grywalne. Dodanie pojedynczego nowego LL nie bardzo im pomoże nawet jak uwzględnić nową unikalną dla niego mechanikę.

    Więc czy chciałbym by do gry dołączył Bel'lakor to tak, ale bez reworku nie ma to najmniejszego sensu.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  12. #3568
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Be'Lakor

    https://warhammerfantasy.fandom.com/wiki/Be%27lakor

    Jest to mój ulubiony Demoniczny Książę chyba jedna z najważniejszych Postaci w Warhammerze. Dodatkowo, ma ciekawą historię.

    Ogólnie jakby dali Chaosowi DP to bylo by Ciekawie.

  13. #3569
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Jakoś teraz miał chyba być zapowiadany jakiś DLC, cnie?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  14. #3570
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak. W tym lub w przyszłym tygodniu. Ale chyba jednak bardziej w przyszłym, bo w tym mam całą masę transmisji z 3K.
    Samo dlc raczej w grudniu do nas zawita, przed świętami.

    Na steamie już pojawiły się nowe pliki.





    Niestety mój entuzjazm co do tego konkretnego dlc trochę opadł, z racji tego że nie będzie ono łączone. Najwięksi kandydaci to mroczaki (Rakarth) kontra szczury (Throt) i mroczak (Malus) jako flc.
    Jakby tak było to cieszyłbym się tylko ze szczura z piekielnej otchłani.
    .

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 357 z 368 PierwszyPierwszy ... 257307347355356357358359367 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •