Strona 355 z 368 PierwszyPierwszy ... 255305345353354355356357365 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 541 do 3 550 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3541
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie będzie DLC do DLC,a przynajmniej nie chce mi się w to wierzyć bo byłaby to bardzo brzydka praktyka,której na razie CA skrupulatnie unikało. Wampiry z kolei mają aż za dużo LL i dostały już reworka,jeśli na coś mogą liczyć to moim zdaniem max na FLC z Mousillon. Mój typ to DLC dla szczurów i krasnoludów,zwłaszcza że jak ktoś słusznie zauważył bodaj na fanpejdżu CA na fejsie - dodano do gry Gotreka i Felixa,więc dołożenie do gry ich arcyzłodupnego wroga - Thanquola,jest naturalnym krokiem.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #3542
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    To muszą jeszcze wydać dużo FLC,żeby każda rasa miała przynajmniej czterech LL. Aż mi się wierzyć nie chcę,żeby taka Nefretata, czy taka Ariela nie były dodane, bo to clou uniwersum. Dalej, Thanqual jest raczej dobrym materiałem na LB coś w stylu LB jaszczurów -bo sam nie był przywódcą jakieś frakcji w WF; Ja raczej obstawiałbym Wampiry ze Szczurami.
    Ostatnio edytowane przez Magnus Pobożny ; 19-09-2019 o 18:29

  3. #3543
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Młot pierwszy przestał być aktualizowany po wydaniu połączonej mapy. Jak dobrze pamiętam to komentarz ludzi z CA Był taki, że sami się nie spodziewali że ich kod gry tak się różni, między pierwszą a drugą częścią (dlatego nie było norski na start) i że w zasadzie chcąc aktualizować młota1 musieliby zostawić osobny zespół który pisałby kod nowej zawartości od zera.

    Co do potencjalnego dlc i flc z części pierwszej to stawiam na krasnoludy, ponieważ są ok i za bardzo nie ma co u nich zmieniać czy dodawać poza LL.

    Co do wampirów to tu spawa jest bardziej skomplikowana. Z 8 edycji został im już tylko Konrad, ale Sylvania już i tak jest za mała na tylu LL truposzy. Czerwony Diuk pozostaje opcją, ale ludzie zjedliby ich za nie ruszenie Boryska. Zaś Neferata najlepiej pasowałaby do 3 części. No i pozostaje jeszcze sprawa Nagasha i końca czasu. Znaczy jeśli planują go dodać to najpewniej jako osobną frakcje taki pełny miks wampirów-królów grobowców, ale brakuje wtedy Legendarnych lordów by wypełnić całość i mogą pozostawić Neferatę do pary.

    Z Bretonią pozostaje śliski temat tego że jest ona FLC.


    Co do zwierzaków i leśnych elfów to oni tylko jako flc, czyba że CA wymyśli jakieś specjalne dlc dla nich. Przy czym ja zaznaczę że jeśli by pojawiło się takie dlc to ja bym je kupił, przy założeniach że byłaby w nich Ariel lub Siostry oraz reworki obu ras.

    Moimi kandydatami z ras 2 części są szczury i mroczaki. Szczury nawet bardziej, bo wtedy byłaby jakby taka odwrócona kolejność dodawania (ostani będą pierwszymi) a dodatkowo szary prorok świetnie by pasował do Feliksa i Gotreka, oraz jest ostatnim tak popularnym szczurem. Tak wiem że jest jeszcze ten inżynier z Piekielnej Otchłani.


    - - - - - - - -
    @) Magnus
    Ariel to królowa leśnych elfów.
    Alarielle Świetlista to królowa wysokich elfów.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 19-09-2019 o 18:23

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #3544
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    @Magnus Pobrożny - W takim przypadku edytuje się post, a nie spamuje.

    Potwierdzam info - Gotrek i Felix są również w Kampanii Oka Wiru.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #3545
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Dla mnie plan minimum LL-òw: jeden mroczakòw - tu nie mam żadnych obiekcji przy wyborze; jeden dla wysokich-aż prosi się o przywòdcę rasy; nagash, nerfretata dla wampiròw; przywòdca rasy Zwierzoludzi; Ariel i ktoś jeszcze dla leśnych; dla Szczuròw szary prorok lub ten z Muldera; jeden z Bretonii; dwòch Norskan; przywòdca Orkòw - dla mnie to największe braki.

  6. #3546
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Spora ta lista się zrobiła , zdecydowanie za długo żeby było to zrobione wszystko z informacji jakie były to ponoć ma być jeszcze jeden DLC do WH II na ten rok(prawdopodobnie święta) i na pewno nie będzie to rework Orków, który ma być zrobiony w kolejnym roku dopiero.

    Spekulacje były, że Orki będą w DLC z Wysokimi Elfami. Teaz mamy Lizaki i Imperium. Więc z frakcji zostają nam opcja albo Mroczne + coś WH I albo Szczury.
    Spoiler: 







  7. #3547
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Miałem na myśli, dodatkowe LL, które muszą zrobić do końca pracy nad uniwersum młotka-oczywiście pomijając te do trójki.

  8. #3548
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Tak domyślam się ale właśnie o to mi chodziło ;p widać jak idą pracę nad dodatkową zawartością teraz żeby było jakieś DLC to musi trochę tego być jak miałby być 1 LL albo coś podobnego jako FLC a tych też jest jak na lekarstwo. Więc podsumowując moim zdaniem z tej listy co podałeś raczej nie doczekasz się wszystkiego ;]
    Spoiler: 







  9. #3549
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Moim zdaniem, wszystko jest możliwe,ponieważ:
    1.Pierwsze DLC+FLC - ub. święta- 3 LL
    2. Drugie DLC+FLC - przyszły rok- 3 LL
    3. Trzecie DLC+ FLC - po DLC trójki- przynajmniej 1 LL (W1,W2)
    Brakujących czterech LL dadzą jako DLC,FLC jako FLC,DLC do całości trylogii.

  10. #3550
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Chciałbym żeby było według Twojego planu ale zobaczy się jak będzie
    Spoiler: 







Strona 355 z 368 PierwszyPierwszy ... 255305345353354355356357365 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •