Strona 128 z 368 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 271 do 1 280 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1271
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Przyznam,że też jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. O dziwo Bretonnia wygląda na lepiej dopracowaną niż płatne dodatki(zwierzoludzie i chaos),także to naprawdę miły gest. Jestem im nawet skłonny wybaczyć marne nagrody za MWNL choć wciąż uważam że chaos powinien być w grze dla wszystkich
    A co jest marnego w tych nagrodach za MWNL? Bo jak dotąd nigdy nie było lepiej. Nie dość że dostajemy całkowicie nową zawartość do Warha tj Isabele von Carstain z nową frakcją/pozycją startową za darmo to jeszcze po drodze dostaliśmy klasyczne gry od SEGI i jakieś tam DLC do innych tytułów. Nagrody za pierwsze 3 dni eventu to niecałe 20€ zawartości na Steam, a do tego dojdzie jeszcze dzisiejsza nagroda i darmowa Isabela, którą ciężko wycenić. Jeśli porównać to do poprzednich edycji to wtedy dostawaliśmy (albo nie bo przegrywaliśmy :]) z tego co pamiętam nowego culture packa czyli DLC za 7,49€. Porównując koszty tegoroczny event dał nam tyle co trzy poprzednie łącznie.

  2. #1272
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Chodzi o to, że te DLC tak naprawdę są mało warte i nie zawierają w sobie nic ciekawego. A te klasyczne gry od SEGI... tylko je aktywowałem. Grać w nie pewnie nie zamierzam. Jedyna zaleta to ta darmowa Izka, Bretka i tyle

    Poza tym argument 20$ za to wszystko na Steamie mnie nie przekonuje, powód powyżej.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #1273
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mam nadzieję,że żartujesz - klasyczne gry od Segi ciężko liczyć bo są stare i dla większości mało interesujące,ot rzucone żeby było. Natomiast łączny koszt DLC to jest na chwilę obecną około 7 euro(jest zniżka -75%) rozrzucone na trzy gry z czego jedyne wnoszące coś konkretnego w warstwie gameplayu to DLC do COH2. Do tego niektórzy gracze posiadają jedynie WH z czterech tytułów biorących udział w tym starciu. Więc tak,dla mnie są marne i nieciekawe,jeden culture pack byłby dla mnie wart dużo więcej niż te 6 prezentów razem wziętych.

    PS: Na końcu mamy dostać krew do Rome 2 i Attyli,też ciężko to nazwać dodatkiem lepszym od culture packa.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #1274
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Mam nadzieję,że żartujesz - klasyczne gry od Segi ciężko liczyć bo są stare i dla większości mało interesujące,ot rzucone żeby było. Natomiast łączny koszt DLC to jest na chwilę obecną około 7 euro(jest zniżka -75%) rozrzucone na trzy gry z czego jedyne wnoszące coś konkretnego w warstwie gameplayu to DLC do COH2. Do tego niektórzy gracze posiadają jedynie WH z czterech tytułów biorących udział w tym starciu. Więc tak,dla mnie są marne i nieciekawe,jeden culture pack byłby dla mnie wart dużo więcej niż te 6 prezentów razem wziętych.

    PS: Na końcu mamy dostać krew do Rome 2 i Attyli,też ciężko to nazwać dodatkiem lepszym od culture packa.
    Bo nie powinieneś porównywać tego do Culture Packa. Powinieneś to porównywać do niczego, bo wcześniej nie dostawaliśmy nagród w trakcie eventu, a jedynie na jego koniec. Do Culture Pack możesz porównać Izkę, bo to ona jest nagrodą za zwycięstwo. Czy Izka jest warta Culture Packa? Jak się nad tym zastanowić i porównać ceny DLC Warhammera z cenami DLC Rome 2, to właściwie wychodzi że tak.

    Rzeczywiście jedno DLC, to do Endless Legend jest na promocji -75% i kosztuje poniżej 1€, ale reszta kosztuje 2.49+ (a Ultramarines mimo -50% dalej kosztują 3.49€), więc rzeczywiście łączna cena tych nagród to na ten moment jakieś 14€ + to co dostaniemy za dzień 4. Dostajemy to za darmo, jako element promocji tytułów SEGI, więc narzekanie że "nie warte ceny", "marne nagrody" to szczyt skąpstwa.

  5. #1275
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Oj tam, oj tam.
    Ja nie wziąłem udziału bo uważam że wszystko było ustawione.
    A nawet jeśli to poza samą izką to inne nagrody nie dla mnie.
    - Klasyka sagi - przecież przeważnie nie da się w coś takiego grać.
    - Coh - Ja nie mam tej gry i nie zamierzam jej kupować.
    - Dow2 - Mam, ale mi się znudził. Mam połowę lepszych (czyli takich dających nowych bohaterów) dlc. Można grać tylko w multi, bo solowa gra słaba.
    - EL - Mam wszystko, i właśnie chwilowo w to gram. Ale szału nie ma i najpewniej wrócę do AoW3.
    - Krew... - Do romka już dawno mam (właściwie to mam wszystkie dlc do niego i starszych tytułów). Attyla mi się nie podoba. Co prawda mam połowę dlc do niej ale raczej nie będę już w nią grać, więc na co.

    Tak więc dla mnie cały wszystkie nagrody warte są 0, ale skoro darmowe, więc jest to zero dodatnie 0+.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 20-02-2017 o 09:13

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #1276
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kipanga Zobacz posta
    Bo nie powinieneś porównywać tego do Culture Packa. Powinieneś to porównywać do niczego, bo wcześniej nie dostawaliśmy nagród w trakcie eventu, a jedynie na jego koniec. Do Culture Pack możesz porównać Izkę, bo to ona jest nagrodą za zwycięstwo. Czy Izka jest warta Culture Packa? Jak się nad tym zastanowić i porównać ceny DLC Warhammera z cenami DLC Rome 2, to właściwie wychodzi że tak.

    Rzeczywiście jedno DLC, to do Endless Legend jest na promocji -75% i kosztuje poniżej 1€, ale reszta kosztuje 2.49+ (a Ultramarines mimo -50% dalej kosztują 3.49€), więc rzeczywiście łączna cena tych nagród to na ten moment jakieś 14€ + to co dostaniemy za dzień 4. Dostajemy to za darmo, jako element promocji tytułów SEGI, więc narzekanie że "nie warte ceny", "marne nagrody" to szczyt skąpstwa.
    Mnie to nadal nie przekonuje. Przede wszystkim jak mówiłem nie chodzi mi o samą cenę, a o zawartość w stosunku do ceny. Ultramarines to zwykłe przekolorowanie jednostek bez żadnych zmian w Retribution. Southern Front Pack to tylko paczka map, które i tak w multi graczom nie są potrzebne, a i w singlu też jakoś są zwykłym zapychaczem. Z kolei DLC do Endless Legend to zwykłe parę utworów zamiast coś bardziej wartościowego - mowa tu o jednej z ras z DLC do tej gry.
    A z kolei te "klasyki SEGI" - ja jakoś ich nie mam zamiaru odpalić. Argument, że to szczyt skąpstwa zatem mogę sobie wywalić do kosza, bo dla mnie mimo wszystko są to nagrody nie warte nawet tych "14 euro", a co najmniej 5.... może nawet mniej.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #1277
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jakiego znowu skąpstwa? Przecież nie wydałem na to ani grosza więc nie rozumiem co skąpstwo ma tu do rzeczy...Po prostu gdybym wiedział,że będą takie nagrody w ogóle nie zainteresowałbym się tym eventem,wolałbym nie brać udziału i ich nie mieć niż śledzić to wydarzenie i dostać takie ochłapy z pańskiego stołu. A Izka i tak by była za darmo tylko,że co najwyżej później,co wyraźnie pisało CA na swoim fanpage'u,więc po raz enty piszę,że gdybym dostał na przykład wojowników chaosu ucieszyłbym się wielokrotnie bardziej niż z tych wszystkich dlc razem wziętych.

    Do tego pisałeś w tym temacie,że takie podejście do rozdawania dlc to marketing,no bardzo ciekawe kogo do zakupu gry zachęci kilka utworów,skin albo krew? Wydaje mi się,że niewiele osób by nie powiedzieć,że nikogo i dużo więcej zdziałałyby dodatki wnoszące konkretną wartość do rozgrywki.
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 20-02-2017 o 09:43
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  9. #1278
    Zbanowany
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    8
    Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Jakiego znowu skąpstwa? Przecież nie wydałem na to ani grosza więc nie rozumiem co skąpstwo ma tu do rzeczy...Po prostu gdybym wiedział,że będą takie nagrody w ogóle nie zainteresowałbym się tym eventem,wolałbym nie brać udziału i ich nie mieć niż śledzić to wydarzenie i dostać takie ochłapy z pańskiego stołu. A Izka i tak by była za darmo tylko,że co najwyżej później,co wyraźnie pisało CA na swoim fanpage'u,więc po raz enty piszę,że gdybym dostał na przykład wojowników chaosu ucieszyłbym się wielokrotnie bardziej niż z tych wszystkich dlc razem wziętych.

    Do tego pisałeś w tym temacie,że takie podejście do rozdawania dlc to marketing,no bardzo ciekawe kogo do zakupu gry zachęci kilka utworów,skin albo krew? Wydaje mi się,że niewiele osób by nie powiedzieć,że nikogo i dużo więcej zdziałałyby dodatki wnoszące konkretną wartość do rozgrywki.
    Skąpstwo, bo narzekacie że dostaliście za DARMO słabe - niewiele warte DLC, woleli byście dostać LEPSZE, ZA DARMO. W sumie może nie powinienem mówić, że szczyt skąpstwa tylko szczyt lewackiej postawy roszczeniowej, w której wszystko się należy, jak Turasom socjal...
    To tak jakbyście dostali za darmo bilet do kina i jako dodatek darmową Cole i Nachosy, i narzekali że wolelibyście Shake'a i Wieśmaca z MacDonalda...
    Co do samego udziału to ja się nie zdziwię jak Iska będzie tak samo rozsyłana kluczem dla tych co brali udział, a to czy by była za darmo to z tego co pisało/mówiło CA to raczej nie. Całkiem możliwe że gdybyśmy nie wygrali to wyszła by później razem z jakimś dodatkowym Lordem jako Lord Pack.

    Co do marketingu to sam znam pare osób które kupiły CoH i DW2 przy okazji eventu, sam myślałem o zakupie EL. Więc marketing na pewno zadziałał.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Kipanga za przydatny:


  11. #1279
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    Następnym DLC płatnym ma być lordpack.
    Więc mogliby umieścić Izkę jako 3 lorda w DLC

  12. #1280
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Tak sobie na szybko przejrzałem nowe mechaniki, które dostaniemy w Bretonii i wyglądają jak próby przed Medievalem 3.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

Strona 128 z 368 PierwszyPierwszy ... 2878118126127128129130138178228 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •