Strona 269 z 368 PierwszyPierwszy ... 169219259267268269270271279319 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 681 do 2 690 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2681
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja przestalem ogladac te gameplaye bo tylko spoileruje sobie i robie sie coraz bardziej smutny jak widze to AI

  2. #2682
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nawet nie widziałem że SI jest aż tak złe. W moich bitwach przy młocie1 jakoś lepiej się spisywało.
    A tu YOLO generałem, nie potrafi flankować jeśli nie ma jazdy. Nie umie skorzystać z przewagi w liczbie oddziałów. I jest ślepe na magię, znaczy zbiera się w takie wielkie masy które tylko potęgują otrzymywane obrażenia.

    Wydaje mi się czy te czary są mocniejsze przy tym młocie2? Pytam bo używam teraz dużo magii i jakoś takich efektów nie kojarzę, ale używam największego ustawienia na ilość ludzików?

    Co do Lizaków to Krog spada trochę niżej w kolejce do gry, jego pozycja jest zbyt liniowa, a bonusy za silne.
    Lord Mazdamudi ma o niebo lepszą miejscówkę, więcej możliwości. Ale z drugiej strony za szybko można tam zniszczyć Norskę i przybyszów ze starego świata. I teraz jak tak patrzę to trochę zmniejsza to szanse na flc/dlz z nimi (Skegi i konkwistadorzy) bo to byłoby za duże zagęszczenie nacji grywalnych.

    Zaś wysokie elfy... Wyglądają jak największe przegrywy. Ja ich nie lubię, ale chce by byli silniejsi. Bo jak sobie pomyśle że długowieczne osoby które przez tak długi czas polepszały swoje umiejętności władania łukiem, włócznią czy mieczem. Nabierali dyscypliny i zgrania (w zasadzie są prawie jak zawodowa armia), a w walce są niczym...
    Przecież podstawowe jednostki HE powinny być ciut mocniejsze niż ich odpowiedniki z innych nacji...
    Tyczy się to zwłaszcza łuczników.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #2683
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Nawet nie widziałem że SI jest aż tak złe. W moich bitwach przy młocie1 jakoś lepiej się spisywało.
    A tu YOLO generałem, nie potrafi flankować jeśli nie ma jazdy. Nie umie skorzystać z przewagi w liczbie oddziałów. I jest ślepe na magię, znaczy zbiera się w takie wielkie masy które tylko potęgują otrzymywane obrażenia.

    Wydaje mi się czy te czary są mocniejsze przy tym młocie2? Pytam bo używam teraz dużo magii i jakoś takich efektów nie kojarzę, ale używam największego ustawienia na ilość ludzików?

    Co do Lizaków to Krog spada trochę niżej w kolejce do gry, jego pozycja jest zbyt liniowa, a bonusy za silne.
    Lord Mazdamudi ma o niebo lepszą miejscówkę, więcej możliwości. Ale z drugiej strony za szybko można tam zniszczyć Norskę i przybyszów ze starego świata. I teraz jak tak patrzę to trochę zmniejsza to szanse na flc/dlz z nimi (Skegi i konkwistadorzy) bo to byłoby za duże zagęszczenie nacji grywalnych.

    Zaś wysokie elfy... Wyglądają jak największe przegrywy. Ja ich nie lubię, ale chce by byli silniejsi. Bo jak sobie pomyśle że długowieczne osoby które przez tak długi czas polepszały swoje umiejętności władania łukiem, włócznią czy mieczem. Nabierali dyscypliny i zgrania (w zasadzie są prawie jak zawodowa armia), a w walce są niczym...
    Przecież podstawowe jednostki HE powinny być ciut mocniejsze niż ich odpowiedniki z innych nacji...
    Tyczy się to zwłaszcza łuczników.
    Odniosę się numerycznie do każdego akapitu:
    1. AI jako tako nie widziałem, zobaczę za te 9 dni.
    2. Obejrzałem sobie bitwę, którą CA niedawno dała:

    No i te zaklęcia nie są takie złe, powiedziałbym nawet, że w końcu nabierają dużo większego znaczenia - zwłaszcza te od Niebios. Tylko czemu tak głupio użył Sieci Amyntoka i unikatowego zaklęcia Mazdamundiego?
    3. Kroq'Gara nie widziałem, choć szczerze zastanawiam się nad grą nim w bliskim czasie. Z kolei co do tego:
    I teraz jak tak patrzę to trochę zmniejsza to szanse na flc/dlz z nimi (Skegi i konkwistadorzy) bo to byłoby za duże zagęszczenie nacji grywalnych

    A to ciekawe, bo jakoś blisko siebie strasznie dali Wurrzagowi i Vladowi pola startowe.

    Co do Wysokich Elfów to w niedługim czasie (również 28 września) zobaczę, jak mocne są Wysokie Elfy. Ot live'ów nie oglądam, bo niepotrzebnie mi spoilerują, co właściwie mnie czeka jako gracza.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2684
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dzień minął, więc wrzucam:
    https://www.totalwar.com/blog/mortal-empires

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. Następujących 2 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  6. #2685
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Szkoda, że ma brakować na początku DLC-Norska w tej łączonej kampanii - zdążyłem się do przyzwyczaić do pełnego rostera. Całość ogólnie jest obiecujące - zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

    Koniec tekstu, to już poważne potwierdzenie przypuszczeń dotyczących Race-DLC

  7. #2686
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Najpierw połączona mapa,potem frakcja Skavenów w Starym Świecie,potem LL HE i Lizaków. Tak to widzę. I wygląda to naprawdę ciekawie,choć ja najbardziej liczę na jakieś duże FLC w stylu Bretonni do jedynki. Nie wiem tylko czym może być ten eksperyment,może jakaś jednostka dla Skavenów?

    PS: Tak,na końcu ewidentne potwierdzenie TK,innej trupiej nacji... Albo demonów
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #2687
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Niestety nie jest
    THANQUOL
    https://www.reddit.com/r/totalwar/comments/71bfq1/total_war_warhammer_ii_freelc_array/dn9g0g2/


    Literally all we're saying is that he's not the LL on the FLC array.
    Znaczy lord szczurków, szkoda.
    Ja próbowałem liczyć nacje i wychodzi mi że ktoś albo zostanie przeniesiony, albo dostaniemy nowych ll.
    Więc albo Borysek i Red diuk awansują na pełnoprawnych LL, albo 2 będzie przeniesionych.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #2688
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jeśli chodzi o LL darmowego to tu jest napisane, że Thanquol nie jest LL z FLC, zatem może albo Throt, albo Ikit Szpon. To by w sumie miało sens. Pierwszy to gość z batem niczym Indiana Jones, a drugi to LL strzelec, zatem jest szansa na Wulfharta i Aralotha w DLC.
    Pamiętajcie, że to 1/2, jeśli nie 1/3 listy FLC. Zatem może być tego dużo więcej.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #2689
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Ja próbowałem liczyć nacje i wychodzi mi że ktoś albo zostanie przeniesiony, albo dostaniemy nowych ll.
    Więc albo Borysek i Red diuk awansują na pełnoprawnych LL, albo 2 będzie przeniesionych.
    Wszystkich LL z jedynki nie licząc Norski jest 27, dodając 8 nowych wychodzi 35, więc niestety nie zapowiada się, że Czerwony Diuk i Borys będą grywalni.

  11. #2690
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zaktualizowano listę FLC.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 269 z 368 PierwszyPierwszy ... 169219259267268269270271279319 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •