Strona 133 z 368 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135143183233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 321 do 1 330 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1321
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    Czy bretonnia będzie dostępna za darmo dla posiadaczy podstawowej wersjimomencie wyjścia dlc, czy nawet jeśli zakupię gre w późniejszym okresie?

  2. #1322
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tak, nadal będzie w dziale DLC, ale za friko. Tak samo jak Izabella, Jadeitowy Czarodziej, Czarodziej Cienia, Grombrindal.

    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    No błagam, niestety czy Ty chcesz czy nie, w Warmasterze tak jest. I jeśli kiedyś Kislev wejdzie to jest duże prawdopodobieństwo że ta jednostka zawita. Poza tym jaka jest logika prowadzić trupa Rycerza z Gralem na koniu za którego robi 3 chłopów z Bretonni jeśli oddział żywych Rycerzy Grala uczestniczy w tej samej bitwie?. Czepiasz się niedźwiedzi na siłę w uniwersum Warhammera, trochę to dziwne. Według wszelkiej logiki ludzie nie mają siły woli by dosiadać Smoków, ale Karl Franz jest taką osobą, jedyną w imperium.
    Akurat ten rycerz z Graalem jest trafionym pomysłem, bo Relikwia Graala (tak się nazywa) jest ołtarzem, który daje buffy. Co do niedźwiedzi - wg mnie też jest to dobry pomysł, bo pomyślmy... Zwierzoludzie mają Razorgory i Tuskgory (bojowe psy wielkości niedźwiedzi, bądź nawet większe), to w czym problem, by dać Kislevowi chmarę Niedźwiedzi? Tym bardziej, że w Kislevie mamy kult Ursuna (co wcale nie oznacza, że muszą od razu być jacyś zmyśleni Rycerze Ursuna, tak?), czyli wiara w boga, którego symbolem jest... niedźwiedź

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #1323
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Tak, nadal będzie w dziale DLC, ale za friko. Tak samo jak Izabella, Jadeitowy Czarodziej, Czarodziej Cienia, Grombrindal.


    Akurat ten rycerz z Graalem jest trafionym pomysłem, bo Relikwia Graala (tak się nazywa) jest ołtarzem, który daje buffy. Co do niedźwiedzi - wg mnie też jest to dobry pomysł, bo pomyślmy... Zwierzoludzie mają Razorgory i Tuskgory (bojowe psy wielkości niedźwiedzi, bądź nawet większe), to w czym problem, by dać Kislevowi chmarę Niedźwiedzi? Tym bardziej, że w Kislevie mamy kult Ursuna (co wcale nie oznacza, że muszą od razu być jacyś zmyśleni Rycerze Ursuna, tak?), czyli wiara w boga, którego symbolem jest... niedźwiedź
    Ja nie mam nic przeciw. Tylko to trochę dziwę czepiać się bojowych niedźwiedzi, szczególnie że CA nie ma nic przeciwko. A z drugiej strony nie mieć problem z tą relikwią. Fajne że jest i nie będę nadawał że powinni ją usunąć bo coś tam.

  4. #1324
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Podobno, jak się zarejestruje do Total War Access będzie można pograć Bretonią dzień wcześniej, czyli dzisiaj. Nie wiem, czy Izka tez się na to łapie, ale mam nadzieję, że tak. Dostęp powinien być coś koło późnego popołudnia/wieczora.

    Link:
    https://dashboard.totalwar.com

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #1325
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Early Access Bretki już jest.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #1326
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Już nie będzie dlc do TW:W Zajmują się teraz drugą częścią. PS Ale przecież jeszcze niby starzy znajomi mają być według tej rozpiski co nam dali ?
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=102767

  7. #1327
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Do R2 też pisali, że nie będzie, a były. Jak dla mnie to GOL'owi nie do końca się wierzy. Ja obstawiam, że "An Old Friend" na pewno będzie skojarzony z DLC'kiem z jednostkami - Imperium i Orkowie mają i tak nadal braki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #1328
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Masa osób na zagraniczym forum Warhammera rozpisuje się że DLC\FDLC\FCL nie mają sensu dla najstarszych 4 pierwszych ras bo...i tu pada masa argumentów. Jeden z bardziej zabawnych jakie słyszałem to że Imperium nie może dostać Mistrza Inżyniera bo Krasnoludy się nie będą wyróżniały...serio co to za logika ? Albo po co dodawać Łuczników\Myśliwych skoro to tylko Kusznicy w innych szatach. No nie idzie z nimi gadać.

    Co do Huntman\Myśliwy to uważam że są potrzebni bo jeśli się nie mylę mogą dostać bonus przeciw potworom\monstra. Mogli by się pojawić np. w DLC z Middenland i Markus Wulfhart pasował by jako Lord z nimi związany. Jeśli mowa o Inżynierze też nie bardzo rozumiem skąd ten hejt na niego. Koleś miał bym unikatowego mechanicznego konia, plus kilka fajnych umiejętności. Może wzmacniać artylerię czy Czołg Parowy.

    Na smoka też jest hejt, ale on jeśli się pojawi to to z Wysokimi Elfami. Na Zakony Rycerskie też hejt.

    Ale było coś bardziej zabawnego, hejt na to by rasa Zwierzoludzi dostała dodatkowe jednostki. No tego to już nie kumałem. Ghorgons np nie bo to tylko tekstura Giganta od Orków czy Chaosu. Doombull też nie bo to Minotaur. Jabberslythes np. ktoś argumentował że nie bo to jednostka nie używana w TT za bardzo. Naprawdę, nie kumam ludzi którzy coś takiego wypisują. To gra, nie TT. Ona pozwala się pobawić jednostkami które w TT nie były używanie z różnych przyczyn.

    Zgadzacie się z nimi ? Można zapomnieć o nowych Slayerach do Krasnoludów ? Jeśli CA się to nie opłaca to mam nadzieje że jak skończą z DLC \FCL to udostępnią lepsze narzędzia dla moderów by sami je dorobili.

  9. #1329
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zabójcy Smoków i Demonów pewnie dojdą z Demonami - jakaś kontra u Krasiów musi być. Ogółem każda rasa ma braki - jedne mniejsze, drugie większe i w mojej opinii muszą być wszystkie załatane. Ogółem zakładam, że łatki dla frakcji, które już były/wyszły w DLC, będą się pojawiać przy kolejnych frakcjach/rasach, bo będą jednak musiały mieć odpowiednie kontry. W Imperium zresztą brakuje i tak 8 odmian Lorda Czarodzieja, Wielkiego Mistrza, Inżyniera, Maga Śmierci i Metalu (nie liczę Gelta) oraz setu/dwóch setów jednostek, zaraz za nimi są Orkowie i Gobliny ze sporymi brakami.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #1330
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Zabójcy Smoków i Demonów pewnie dojdą z Demonami - jakaś kontra u Krasiów musi być. Ogółem każda rasa ma braki - jedne mniejsze, drugie większe i w mojej opinii muszą być wszystkie załatane. Ogółem zakładam, że łatki dla frakcji, które już były/wyszły w DLC, będą się pojawiać przy kolejnych frakcjach/rasach, bo będą jednak musiały mieć odpowiednie kontry. W Imperium zresztą brakuje i tak 8 odmian Lorda Czarodzieja, Wielkiego Mistrza, Inżyniera, Maga Śmierci i Metalu (nie liczę Gelta) oraz setu/dwóch setów jednostek, zaraz za nimi są Orkowie i Gobliny ze sporymi brakami.
    Z tego co wiem Orki mogą się pewnych jednostek nie doczekać Z brakujących bohaterów brakuje Black Orc Boss ale podobno jest zbyt podobny do LL więc nie wiem.

    https://www.youtube.com/watch?v=K6qwyY5-4jE - bardzo ciekawy film, może widziałeś. Kolega odnosi się głownie do AB z 8 edycji.


    Swoją drogą czekam aż CA zapowie DLC, FCL który pozwoli modernizować armię na wzór tego na co pozwala AB. Dzięki temu można by było armie lepiej dostosowywać przeciw przeciwnikowi z którym będziesz walczył. Dziwie się że tego nie zaimplementowali od początku.

Strona 133 z 368 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135143183233 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •