Strona 162 z 368 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162163164172212262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 611 do 1 620 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1611
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gobbla Zobacz posta
    Wyjaśniło się w końcu kim jest zapowiadany przez twórców w FLC ''Stary przyjaciel'' ?
    Nic

  2. #1612
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    Za jedyne zaskoczenie uważam dodanie Southlands. Poprawcie mnie jesli się mylę, ale ziemie TK nie do tego kontynentu nie należą, zatem nie będzie ich w WTW 2?

    Na pewno? Bo póki co to się mylisz. Southlands to właściwie cały tamten kontynent.

    Izabelin - o ile wiem, to poza tym, że są wierzący w Slaanesha wśród DE to raczej nie brałbym na siłę jakichś zmyślonych jednostek do tego
    Co do Demonów - ja sądzę wprost inaczej Demony Chaosu wg mnie będą jednym z dwóch DLC rasowych do Warhammer 2. Ewentualnie dojdzie ta Tilea/Arabia.
    EDIT: Jeszcze co do Demonów - skoro mamy te Południowe Pustkowia... może tam będą te Demony? Wszak to tam nie została zamknięta brama Chaosu.

    SaperHeart - u Elthariona to nie stoi na przeszkodzie, koleś dalej żyje, a utrata wzroku przez niego nie jest żadnym powodem na jego zakaz dodania do gry
    Co do tego dodatkowego - Klan Mors wg mnie byłby dobrym piątym klanem, bo:
    1. Jakieś większe urozmaicenie w konflikcie o Karak Osiem Szczytów.
    2. Ciekawi mnie mechanika spamu szczurów niewolników, klanbraci i szturmoszczurów.
    3. Queek nie powiedział ostatniego słowa w sprawie władzy nad tą twierdzą.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #1613
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    @Arroyo

    Opieram to na jakichś skrawkach informacji z wikii, które jak wiadomo mogą być od czapy, ale tu dla przykładu:

    http://warhammerfantasy.wikia.com/wiki/Land_of_the_Dead

    "Nehekhara, which translates to as the Great Lands, yet known now and forever as the Land of the Dead, was once a mighty and far-flung Human civilization and the former homeland of the Tomb Kings. Located within the deep south of the Old World, Nehekhara stretches across the expanses of the lands and valleys between the Great Deserts of Araby to the West, the Bitter Sea to the East, the rugged arid plains of the Badlands to the north, and the steaming jungles of the
    Southlands
    ."

    Z powyższego fragmentu wynika:
    1. Nehekhara jest częścią OW.
    2. Końcówka fragmentu nie jest jasna, tj. czy Nehekhara leży na północ od jungli Southlandów, czy też owe jungle to właściwe Southlandy.

    albo:
    http://whfb.lexicanum.com/wiki/Southlands

    "The Southlands is a continent to the south of Araby"
    "The north of the Southlands is a barren desert, which borders Araby and Nehekhara"

    Co też sprzyja powyższej interpretacji.
    Tj. zarowno Araby jak i Nehekhara nie są częscią Southlandów.

    Zatem, gdzie właściwie jest granica między OW, a Southlandami?

    No i co w tych Southlandach ma być? Jaszczurki, skaveni, może alternatywna lokacja dla HE?

  4. #1614
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ale co to ma do rzeczy, skoro CA może pozwolić sobie na połączenie tego, co jest w I części z tym, co w II części jest? Założę się, że na bank Południowe Ziemie (wolę polskie nazewnictwo, niż bawienie się angielszczyzną na polskim forum TW ) wchłoną Arabię i Nehekharę i będzie DLC z Królami Grobowcami.
    Co w Południowych Ziemiach miałoby być? Proste - odizolowane od Lustrii plemiona Jaszczuroludzi, plemiona Dzikich Orków (tam jest ich pełno), ewentualne gromady Zwierzoludzi, miasteczka-kolonie Ludzi (Estalia głównie), ale i również Skaveni mogą być.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #1615
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    No temu służy ten wątek, spekulacji.

    Przede wszystkim ciekawi mnie rozkład wszystkich nacji, bo bądź co bądź, początkowo OW był dość monotonny ze względu na brak alternatywnych lokacji.

    A tak, to się mozę nagle okazać, że HE, Skaveny i Lizadrmen dostaną startówkę i w Southlandach.

    PS
    A i byłbym zapomniał.
    Skoro NW ma funkcjonować inaczej w stand-alone i trilogy campaign, to czy tego samego nie mozemy oczekiwać względem OW? Czysto teoretycznie albo OW campaign zostanie przebudowana albo te nacje będą miały nieco inny rozkład celów w całości.

  6. #1616
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    O ile wiem to Wysokie Elfy nie mają niczego do szukania w Południowych Ziemiach. Przypomnę jednak, że Skaveni z klanu Pestilens zostały z Lustrii wyparci do Południowych Ziem po tym, jak łupnia dostały od Jaszczurów. Więc umiejscowienie tam i w Lustrii klanu Pestilens nie byłoby głupie.


    EDIT: Co do pełnej kampanii to w tym się zgadzamy, że na potrzebę wielkiej kampanii cele dla ras w Starym Świecie winny być przebudowane.
    Ciekawi mnie jednak, czy w końcu doczekam się załatania rosterów ras ze Starego Świata tj. Krasiów, Wampirów, Imperium, Leśnych Elfów, Zielonoskórych, Wojaków Chaosu i wreszcie Zwierzoludzi, bo nadal oczy moje krwawią, gdy widzę te braki.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #1617
    Asuryan
    Gość
    Arroyo, przecież HE mają tam swoją Fortecę Świtu.

  8. #1618
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jedynie w jednym miejscu, gdzieś na wschód dalej mają drugą (taka, z której wyruszył jeden szlachcic w celu zdobycia dawnego oręża i wpadł w pułapkę Krasiów Chaosu i Hobgoblinów).
    Sęk w tym... kogo by dali w tych fortecach kolonialnych u HE - mamy Arnheim na wybrzeżu Mrocznych Elfów, Cytadelę Zmierzchu na cypelku u Lustrii, Fortecę Świtu na południowym cyplu/wysepce na Południowym Świecie i parę innych wież kawałek na wschód od Fortecy Świtu. Daje to wszak wiele możliwości, lecz nie ma wiele informacji o tych twierdzach.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #1619
    Łowczy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    114
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 16 podziękowań w 11 postach
    Izabelin - o ile wiem, to poza tym, że są wierzący w Slaanesha wśród DE to raczej nie brałbym na siłę jakichś zmyślonych jednostek do tego
    Co do Demonów - ja sądzę wprost inaczej Demony Chaosu wg mnie będą jednym z dwóch DLC rasowych do Warhammer 2. Ewentualnie dojdzie ta Tilea/Arabia.
    EDIT: Jeszcze co do Demonów - skoro mamy te Południowe Pustkowia... może tam będą te Demony? Wszak to tam nie została zamknięta brama Chaosu.
    Mylisz się. Cult of Slaanesh to był oficjalny, wydany przez GW Army List, którym w VI edycji można było normalnie grać na turniejach i wiele osób nim grało.


    http://rosters.mysteria.cz/ostatni/d...20Slaanesh.pdf

    Nie ma tam zadnych "wymyślonych jednostek". Ba. Kult Slanesza nie miał żadnych jednostek, które nie istniałyby w innych armiach, a jedynie trochę zmodyfikowane jednostki z list Dark Elfów wyznających Slanesza, Wojowników Chaosu wyznających Slanesza i Demonów Slanesza (Demonetki) przy czym w 70% to były jednostki Delfów. Sam kilka razy zagrałem tą armią.

    To jest koncepcja w sam raz do odkurzenia, bo pozwalałaby na to, aby wprowadzić trochę urozmaicenia i możliwość jakieś rywalizacji na łonie samych Delfów.

    Według mnie na bank demony nie dojdą w DLC, bo jeśli mają się opierać na listach wydanych przez GW oficjalnych armii to jedyna rzecz, która pozostanie w tym świecie do pokazania to właśnie Chaos czyli podział na bogów wśród Beastmanów i Wojowników oraz same Demony, no i magie poszczególnych bogów, przy czym nie zdziwiłbym się gdyby CA wytargowało z GW możliwość podziału Demonów na frakcje poszczególnych bogów i wykonanie autorskich jednostek demonów, aby urozmaicić roosery (skoro w Bretonnii można było to zrobić, to co za problem). Warhammer III to będzie właśnie takie kompleksowe oddanie chaosu z demonami na czele, magią chaosu i zobrazowaniem obszarów, na których funkcjonuje chaos.

    "Trójka" to będzie po prostu wymaksowany Chaos + Ogry + Kislev (chyba, ze to stary przyjaciel, ale myślę że ten stary przyjaciel to osoba).

    No bo co innego mogliby dać Kitaj i Nippon? Koncepcja ciekawa, ale nierealna.

    Do Warhammera II jest wystarczająco dużo możliwych do wydania DLC, aby wykorzystywać taki atut jak Demony. To sporo ziemi i sporo możliwych lokalizacji subfrakcji.

  10. #1620
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Chaosowe jednostki mi nie pasują do DE.
    Po co dzielić Zwierzoludzi na 4 typy? Dla mnie to nie pasuje. Co do Demonów... sądzę, że można ich dodać. Nadal jednak czekam na załatanie wszelkich braków u aktualnych ras, których jest równie sporo, co dodanych jednostek. Ba, jeszcze Tilei i Estalii mi brakuje, które winny się znaleźć z osobnymi rosterami w grze, choćby dlatego, że mam chęć zagrania nimi.

    EDIT: A skoro mowa o Wojakach Chaosu to jak wg was miałaby wyglądać sprawa z ich rosterem? Bo ja nadal oczekuję od CA załatania pełnego ich rosteru, bo aktualny ich wygląd to żenujący śmiech na sali - brak większości typów wierzchowców, zmutowanych bestii Chaosu, 3 magii Chaosu, unikatowych jednostek ze znaków danego boga itd.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 162 z 368 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162163164172212262 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •