Strona 183 z 368 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185193233283 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 821 do 1 830 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1821
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ares, nie - ochroniarzem jest Ludwig Schwarzhelm, a Kurt Helborg to przywódca Rycerzy Reiklandu. Ludwiga bardziej widzę jako dodatkowego LL'a również.

    Ale przejdźmy do innej sprawy - Srebrne Hełmy dla Wysokich Elfów ujawnione:

    Czyli po raz kolejny trafiłem.
    Przewiduję, że w nast. tygodniu kolejne 2 jednostki pewnie ujawnią + jakiś filmik może.
    Przecież pisałem że Ludwik to ochroniarz Imperatora oraz jego wybraniec, najlepszy szermierz w armii Imperium. Kurt to Mistrz Zakonu Rycerzy Reiklandu jak pisałeś, oraz Marszałek Armii Imperium, drugi najważniejszy wojskowy po Cesarzu. Co niby źle napisałem ?

    W moim przekonaniu Kurt musi być LL, a Ludwik legendarnym bohaterem. De facto jest on lepszym szermierzem od Borysa, Karla i tylko Kurt w Imperium uchodzi za kogoś kto mógłby się z nim równać w walce.

  2. #1822
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    ...Nevermind. Skupmy się lepiej teraz nad tym, co wypuszczają, a potem będziemy znów jojczyć na braki w aktualnej wersji. Pamiętaj, że będą tak czy siak te rostery łatać.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #1823
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    ...Nevermind. Skupmy się lepiej teraz nad tym, co wypuszczają, a potem będziemy znów jojczyć na braki w aktualnej wersji. Pamiętaj, że będą tak czy siak te rostery łatać.
    Uzbroiłem się w cierpliwość i czekam na info o Starym Przyjacielu, do tego czasu zero narzekania, będzie czas potem

  4. #1824
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Drodzy państwo, zła wiadomość. Al Bickham potwierdził, że podobno nie będzie DLC w premierę Warhammera 2.
    http://www.eurogamer.net/articles/20...-big-questions - dowód.
    Z drugiej strony... zawsze w pre-orderach do TW mieliśmy DLC. Więc trochę średnio ufam zdaniu Alowi.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #1825
    Asuryan
    Gość
    To bardzo dobra wiadomość, bo zamiast preordera będę mógł zaczekać i kupić później nieco taniej

  6. #1826
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Hę? Gdzie to jest napisane? . Przeczytałem cały wywiad i powiedzieli, że chcą kontynuować dotychczasową politykę DLC i FLC z WH1 ale wyciągnęli wnioski z wojowników chaosu,słuchają ludzi i dlatego skaveny nie będą pre-orderem,nie ma natomiast mowy o tym,że nie będzie żadnego dlc towarzyszącego premierze(ja w tekście widzę wręcz potwierdzenie,że takowe dlc będzie)

  7. #1827
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Czyli 4 rasy w podstawce plus DLC? Dla mnie bomba. Szkoda, że na drugą odsłonę przyjdzie nam jeszcze tyle poczekać.

  8. #1828
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Hę? Gdzie to jest napisane? . Przeczytałem cały wywiad i powiedzieli, że chcą kontynuować dotychczasową politykę DLC i FLC z WH1 ale wyciągnęli wnioski z wojowników chaosu,słuchają ludzi i dlatego skaveny nie będą pre-orderem,nie ma natomiast mowy o tym,że nie będzie żadnego dlc towarzyszącego premierze(ja w tekście widzę wręcz potwierdzenie,że takowe dlc będzie)
    Gadałem o tym z jednym ze znajomych, ale to muszę jeszcze pogadać, co do tego konkretnego stwierdzenia o DLC pre-orderowym.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #1829
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z tą siecią geomantyczną trochę średnio, liczyłem na odnajdywanie zaginionych tablic przez Jaszczuroludzi. Ciekawi mnie zatem, jak odwzorują mechanikę Mrocznych Elfów i Skavenów - o tych drugich obawiam się, by nie byli hordą, a "podróż Pod-Imperium" nie była dokładnie tym samym, co mają Orkowie i Gobliny oraz Krasnoludy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #1830
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ciekawi mnie zatem, jak odwzorują mechanikę Mrocznych Elfów
    Pewnie będą mieli dwie waluty: zwykłe złoto i niewolników (coś jak bursztyn u Leśnych), zdobywanych w najazdach na inne osady. Czarnych arek niestety nie dostaniemy, kiedyś CA już to powiedziała

    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    i Skavenów - o tych drugich obawiam się, by nie byli hordą, a "podróż Pod-Imperium" nie była dokładnie tym samym, co mają Orkowie i Gobliny oraz Krasnoludy.
    Obawiam się że jest to całkiem prawdopodobne, bo jedyny inny sposób to zrobienie "mapy pod mapą" (choćby same skaveńskie tunele do przemieszczania się wojskiem), a raz że to trochę roboty, dwa nie za bardzo przychodzi mi do głowy jak wyglądała by interakcja między obiema mapami. Ale jedno jest pewne - bitwy nimi będą bardzo ciekawe

Strona 183 z 368 PierwszyPierwszy ... 83133173181182183184185193233283 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •