Strona 186 z 368 PierwszyPierwszy ... 86136176184185186187188196236286 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 851 do 1 860 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1851
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    @Szymblok
    Z tego co pamiętam to Bramy są miejscami skupiający wiatry magii, które mają za zadanie wzmocnić cały wir. Dlatego akcja Groma mogła doprowadzić do katastrofy.

  2. #1852
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dokładnie. A upadek wiru = Ulthuan kończy jak Atlantyda, a demony do ataku na Świat.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #1853
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    A na Steamie kilkanascie osob dziennie gra w Warhammera 2 wiec powiedzmy ze jest w fazie testow gameplay czy tym podobne :p

  4. #1854
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Panowie. Nie wiem jak wy ale ja z tą grą mam problem. Poważny problem. Jestem poddenerwowany ( wersja grzecznościowa z szacunku do was ) tym że nie dają mi DLC do gry. Pierwsza gra w której jestem zły na twórców że nie chcą pieniędzy odemnie Przecież Imperium aż błaga o DLC ( sporo ras prosi się ale Imperium ... ) Niech wydają DLC I kolejne części. Kocham tą serię ale to jest pierwsza która daje mi tyle różnych stylów gier rasami ( i niech tego nie zmieniają bo to moim zdaniem największy atut tego tytułu ) Idę płakać do kąta

  5. #1855
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Imperium już ma DLC,to że jest ubogie w zawartość względem choćby DLC do krasnoludów i orków to insza inszość. Jak dla mnie Imperium ma bardzo szeroki wybór jednostek i brakuje mu w tej chwili jedynie możliwości wyboru dodatkowej pozycji startowej aby można było zagrać kampanię w kooperacji. Ale czy brak niektórych jednostek i bohaterów jest aż tak odczuwalny? Oczywiście miło by było mieć jeszcze większy wybór ale tak na dobrą sprawę już teraz jest to najbardziej elastyczna i uniwersalna frakcja w całej grze.

  6. #1856
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ale słaby ten trainer...

    Walka jakiś latających pterodaktyli z orłami, tak po prawdzie to więcej tam pokali jednostek wysokich elfów niż lizaków.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #1857
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Wyglada jak trailer Avatara 2
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #1858
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2011
    Postów
    83
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ze tak napisze, mega ssie ten trailer jesli tyle kreatywnosci wkladaja w gre to czarno to widze :p

  9. #1859
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Te "bombowce" ciekawe, no ale z drugiej strony za wiele nie pokazali. Myślę jednak, że Arroyo coś tam nawet z tego "wyciśnie".

  10. #1860
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jednostki nowe:
    Jeźdźcy Terradonów (Jaszczuroludzie)
    Elficcy Łucznicy
    Orli Szpon (Wysokie Elfy)
    Książę Elfów/Szlachcic Elfów
    Wielkie Orły (Elfy)
    Magowie i Arcymagowie Wysokich Elfów z Wysoką Magią
    Mag-Kapłan Slannów

    Nie wiem, czy dobrze widziałem, ale na początkowych minutach mieliśmy też chyba Stegadony.
    Co do samego trailera... mam wrażenie, że trailer Imperium był lepszy, pokazali wtedy w miarę obie strony konfliktu. Tutaj głównie Elfy Wysokiego Rodu widziałem, co widać powyżej.
    Już sama koncepcja trailera była taka z kantu wiadomo czego wytrzaśnięta. Jakim cudem Elfy Wysokiego Rodu leją się z Jaszczurami? Jak dobrze pamiętam to Jaszczuroludzie byli zwykle "tajemniczymi sojusznikami" HE.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 186 z 368 PierwszyPierwszy ... 86136176184185186187188196236286 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •