Strona 188 z 368 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198238288 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 871 do 1 880 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #1871
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No i biorę się za tłumaczenie nazw jednostek i dodawania ich do tematu gry Jaszczurkami.

    EDIT: Zaktualizowano roster + wypisano braki. Boli mnie brak pewnych jednostek...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  3. #1872
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    Coś muszą dodawać poza samym lordem w lordpackach
    Niestety, takie realia kapitalizmu.

  4. #1873
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z drugiej strony... to nie tak wiele. Myślę nawet, że skoro będzie lista FLC, a będzie na pewno, to możliwe, że część w łatce dadzą tych jednostek, a część w DLC.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #1874
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Z tego co czytam to lizaki mają już wszystkich lordów i bohaterów jacy są dostępni dla tej rasy. Tak więc do dodawania będą tylko LL. A i prawie wszyscy jeżdżą tu na tych t-rexach.
    Jakoś biedni wydają mi się strzelcy jaszczurek, nawet pomimo zatrutych ataków. Nie widziałem też artylerii, ale zdałem sobie sprawę u nich są one zamontowane na dinozaurach. No i brakuje ich najbardziej śmiercionośnych ogniowych zabawek.

    I lord Mazdamundi ma być jakoś specjalnie wyróżniony jako najsilniejszy czarodziej w świecie. Niby dobrze, ale wolałbym by przy okazji wzmocnili każdego LL będącego magiem.

    Ogólnie bardzo mi się podoba ten roster. Nie licząc brodaczy to jeden z pełniejszych.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #1875
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Dla mnie mocno odczuwalny jest tylko salamander ale poza tym roster jest bardzo w porządku. Najbardziej nie podoba mi się danie saurusom weteranom karnozaurów. Mam nadzieję,że to jakiś błąd w spisie jednostek bo tak potężny wierzchowiec powinien być tylko dla lorda,to tak jakby dać gryfa zwykłemu kapitanowi imperium.

  7. #1876
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Co do pojazdów to Bastiladon z Działem Solarnym jest jednostką "artyleryjską".
    Co do Saurusów Weteranów - nie, to nie błąd. W bitewniaku też mają: Zimnokrwiste, Karnozaury. To samo jest z Skinkami Kapłanami: Terradon, Ripperdaktyl, Stegadon i Prastary Stegadon.
    A co do Saurusów Starej Krwi to mają te same mounty co Saurusy Weterani.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #1877
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    CA_Ato

    The feral beasts were a no-brainer from a cost standpoint and do add a lot tactically and to progression. They are also super cute, slamming Elves left and right with their little wiggly tails.

    We fought hard to get this much into this roster. Keeping units back for DLC is not how we go at this. It's a very tough negotiation between everyone involved (design, art, marketing etc.), then we shuffle stuff around a lot until the work and the deadlines match the people we've got. Then we add a bit more stuff, 'cause we love a challenge and everyone is like "you can't leave that guy out, he's everyone's favourite". If we were to ever run out of cool content for DLC, we’d invent units or go way back to old armybooks and rare references. There will always be more Warhammer than we can possibly do!

    Kind regards, Ato
    Do dlc trzymają salamandry i te parę jednostek. A ja jestem ciekaw czy zrobią nowego sztucznego zwykłego lorda (bo już są wszyscy) czy może wymyśla coś innego.
    Inną sprawą jest to że jeśli tak będą wyglądać wszystkie rasy czyli powiedzmy 85-90% jednostek bez LL to będzie to duży sukces. Ale jak będą dodawać więcej LL skoro jednostek starczy tylko na 1 dlc?
    Tylko jak sobie wtedy pomyślę o rasach z młota1...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #1878
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak to jak? Zawsze jest patchowanie gry z listą FLC.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #1879
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Lista flc. jak tak patrzę to stary przyjaciel będzie mieć pół roku opóźnienia. Tak wiem że to bretonia miała być do końca poprzedniego roku.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #1880
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Z tego co czytam to lizaki mają już wszystkich lordów i bohaterów jacy są dostępni dla tej rasy. Tak więc do dodawania będą tylko LL. A i prawie wszyscy jeżdżą tu na tych t-rexach.
    Jakoś biedni wydają mi się strzelcy jaszczurek, nawet pomimo zatrutych ataków. Nie widziałem też artylerii, ale zdałem sobie sprawę u nich są one zamontowane na dinozaurach. No i brakuje ich najbardziej śmiercionośnych ogniowych zabawek.

    I lord Mazdamundi ma być jakoś specjalnie wyróżniony jako najsilniejszy czarodziej w świecie. Niby dobrze, ale wolałbym by przy okazji wzmocnili każdego LL będącego magiem.

    Ogólnie bardzo mi się podoba ten roster. Nie licząc brodaczy to jeden z pełniejszych.
    Niby dlaczego on ma być wyróżniony ? Gra opiera się na balansie a nie na tym że w Lore on był najpotężniejszy, bo to tak nie działa. On był silniejszy od Nagasha ? To w takim razie Grimgor co powinien otrzymać? a Archon też powinni wyróżnić czy tylko wybranych z kilku nacji?

    Ja myślę że nie można od gry wymagać tego by Lore było respektowane w 100%, bo to nie nadaje się do gry. W AOS Nagash jest zabroniony w bitewniaku(między graczami którzy chcą równej rozgrywki) bo jest zbyt OP i z każdego Lorda zrobi papkę. Nie sprecyzowałeś nawet jak miał by być wyróżniony ale sam pomysł jest zły w swoim założeniu. Takie moje zadanie.
    Ostatnio edytowane przez ares354 ; 18-05-2017 o 17:16

Strona 188 z 368 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198238288 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •