Strona 211 z 368 PierwszyPierwszy ... 111161201209210211212213221261311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 101 do 2 110 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2101
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Niestety Czerwony, Borys i ptasior są potraktowani w ten sposób. Chyba tylko Morghul został pełnoprawnym LL.

    Teraz czekamy na:
    - Starego przyjaciela - Ale tu było kilka razy poskreślane że będzie to raczej rzecz mała. I ma nie być to LL, ani frakcja.
    - DLC z nową rasą (która będzie też pre-orderem do młota2) - Na 80% zapowiada się norska, ale w grę wchodzą jeszcze coś z TEBu i może szczurki (ale to tylko dlatego że teraz zaczęli podawać informacje o nich zamiast o mrocznych elfach)
    - FLC przy okazji raso paka - Tu ma być to jakieś mityczne uzupełnienie nawet do dlc.
    Lordem Zmian nie ma się co przejmować, pewnie przy Demonach Chaosu coś tu zmienią. Boli jedynie Borys i Red Duke.
    Co do Old Frienda - ja czuję, że to będą Rycerze Pantery i Białego Wilka - w końcu to ma być coś wielkości krwawych rycerzy dla Wampirów.
    DLC z nową rasą to raczej... Norska lub Tilea. Wszystko w sumie pasuje ku jednej z tych dwóch ras
    A FLC... ja wierzę, że do ras z jedynki będą produkowane uzupełnienia co patch do dwójki. Tym samym w końcu może otrzymamy pełne rostery, bo póki co jedynka nadal wygląda biednie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2102
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    Najlepsze podsumowanie informacji o 2 części Warhammera. Do tego na bieżąco aktualizowane.

    https://www.reddit.com/r/totalwar/co...w_information/

  3. #2103
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak dla mnie nie jest to do końca wierne źródło. Wg 8 edycji Handmaidens, Lothern Sea Helm i Anointed of Asuryan nie są zwykłymi jednostkami, a należą do puli lordów/bohaterów. Ba, CA natomiast zaliczyło poważną gafę przy HE - Loremaster of Hoeth winien być lordem, nie herosem.
    EDIT: Konkretniej:
    Arcymag i Pomazaniec Asuryana to lordowie
    Morski Hełm i Dziewicza Straż to bohaterowie
    I to źródło nie jest dobrze zaktualizowane - brakuje plakatów Teclisa, Tyriona. Co do "Skink Oracle Riders" to jeźdźcy na Troglodonach, więc ten znak zapytania winien być zastąpiony jako zwykła kawaleria...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2104
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Drugi bonus z marketingowej zagadki RITUAL. Haslem jest "warning". W nagrode dostajemy mini gre tekstową.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  5. #2105
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Jak przedstawiają się Wasze spostrzeżenia dotyczące zaprezentowanej mapy kampanii?

    1. Zastanawiam się czy na Ulthuanie będzie co robić, tzn. jak szybko pojawią się ewentualni przeciwnicy w postaci mrocznych kuzynów lub łupieżców z Norski (Ci chyba tylko na łączonej kampanii). Inaczej pozostaje bić swoich, a mi osobiście to nie pasuje (tak samo leśnymi nie biję swoich, w Imperium natomiast mi to już nie przeszkadza).

    Pozostaje się jeszcze przeprawić do nowego lub starego (łączona kampania) świata, ale to chyba już po początkowej rozbudowie.

    2. Czy dobrze dostrzegłem, że miejsce startowe Teclisa jest na południe od Lustrii? Kamera się obraca i nie jestem pewien

    3. Mapa wydaje się dość duża. Jeżeli każda ruina oznacza potencjalną osadę, to będzie co robić. Szczególnie jak wpadnie się tam dość późno (na łączonej kampanii) i wyklaruje się jeden hegemon.

    4. Swoją drogą system ruin mogliby przeszczepić do Starego Świata – np. jeżeli osada jest ruiną przykładowo 30 tur, to była by szansa na efekt ruin z Lustrii. Na marginesie – nie spotkałem się by coś takiego miało mieć miejsce.

    5. Graficznie bardzo mi się podoba Lustria. Wydaje mi się, że oddali klimat nowego świata.

    6. Mam nadzieję, że na południu dołożą jeszcze Szczurki. Dałoby to epicką wojnę na śmierć i życie – podobnej do tej Krasnoludów z Zielonoskórymi gdzie albo od południa świat zalewają Orkowie (to rzadziej niestety) albo Krasnoludy.

    7. Różne modele statków Wysokich Elfów budzą we mnie nadzieje, że jednak będą dostępne jednostki morskie. Jeżeli licencje nie pozwalają na bitwy to trudno, ale niech będzie prawdziwa flota i bitwy automatyczne. W tym zakresie nawet można pokusić się o specjalne mechaniki (np. flota Zielonoskórych poza portami rozpada się powoli).

  6. #2106
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    1. Nie wiem, ale raczej dość szybko powinni pojawić się jacyś przeciwnicy. Możliwe też jest że jakieś regiony będą na starcie w rękach mrocznych elfów. Dodatkowo w grę wchodzą też te armie bandytów.

    W młocie1 ja nie walczyłem ze swoimi jako leśne, brodacze i bretończycy.

    Raczej na bank w przypadku wysokich elfów będą wojny domowe.

    2. Tetlis zaczyna na wyspie żółwia niedaleko wampirzych piratów.

    3. Tu nie licz na jakiś super efekt, bo raczej na bank będzie tak że jakaś nacja będzie super mocna i wykosi całą mapę (w jedynce były to krasnoludy i wampiry).

    4. Też raczej wątpię, ale liczę że będą inne urozmaicenia.

    5. Ja tak do końca nie jestem pewien. Bo nie bardzo widać wpływ rasy na wygląd regionów, tak jak to miało miejsce w młocie1. porównaj lasy poszczególnych ras.

    6. Szczurki to powinny być wszędzie.

    7. Bitwy morskie mają być automatyczne, więc dla mnie to zbędne marnowanie zasobów.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #2107
    Asuryan
    Gość
    Nie wysyłajcie swoich postów kilkakrotnie. Zunaboxe, poprzednie identyczne 2 skasowałem, na razie tylko Upomnienie.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  9. #2108
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Rytuału ciąg dalszy, czyli Skaveni jeszcze raz potwierdzeni:
    ,,Vae Victis"


  10. #2109
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Polecam zerknąć na najbliższy list, który wrzuciłem w temacie screenów i filmów. Widać jednak, że CA może dodać zarówno coś o Skavenach (tak, jak w liście Polemajosa), jak i o Druchii. Na to drugie wskazuje m.in. imię i nazwisko osoby, która się na dole podpisała. Nijak ma się to do Skavenów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #2110
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Może na dniach dostaniemy zwiastun jak Wysokie Elfy bohatersko bronią się przed mrocznymi kuzynami i tak płynnie CA przejdzie do promowania trzeciej z ras. Tymczasem rytuał będzie sobie trwał aż do oczywistego ogłoszenia Niziołków.

Strona 211 z 368 PierwszyPierwszy ... 111161201209210211212213221261311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •