Strona 217 z 368 PierwszyPierwszy ... 117167207215216217218219227267317 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 161 do 2 170 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2161
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Do tego czasu jeszcze broniłem CA ale po tym jak mi zniszczyli Dreadlorda zamieniając go w DreadLADY, która rozkłada przeciwników śmiechem to mam dosyć tej całej błazenady. Jakby miała być Lordem kobieta to w booku byłaby Dreadlady, a nie Dreadlord. Rozpiska średnia ale i tak lepiej wypada niż u Lizakó czy HE. Brakuje fajnych jednostek (Medusa, Master na Mantikorze, czy nawet sam Kharibdyss). CA leci sobie w kulki i tyle i nie wiem za co mam zapłacić za tą 2...jak dalej będą robić to będzie ich ostatnia cześć...

  2. #2162
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    No nie wiem czy to wygląda lepiej od Lizaków, akurat oni pomijając LL mają tak niewiele braków, że sprawę załatwi jeden Lord-Pack. Obu elfom potrzebne byłyby co najmniej 2, a dalej brakowałoby jednego lorda dla mrocznych.

  3. #2163
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Przede wszystkim nie wiem, kto wpadł na pomysł tworzenia Kobiety Lorda innej niż Najwyższa Czarodziejka. Dawanie wolnej ręki w robieniu swoich jednostek właśnie niestety tak się kończy. Wychodzą nieoficjalne, niezwiązane z tworzonym od 4 edycji lore bzdury, które potem trzeba łatać modami. Mam nadzieję, że pójdą jeszcze po rozum do głowy i zmienią to, bo to jakaś błazenada jest. Mam wrażenie, że Lizardmeni są póki co najlepiej odwzorowaną armię, mimo że i im troszkę brakuje. HE też ma bubla, bo Mistrz Wiedzy winien być Lordem, nie Herosem. Także CA zaliczyła 2 poważne wpadki, jeszcze jedna i obawiam się, że to skutecznie ubije kupno gry przez część osób. Podtrzymuję za to zdanie, że żeby kupić Warha 3 CA musi mnie naprawdę jakoś do siebie przekonać, bo stracili swoją szansę. Mimo, że pewnie i tak kupię, to jednak nie tak szybko.

    @TypowyNoob - Mrocznym to 2 Lordów by brakowało, bądź trzech tj. Lorkhira, Malusa i Hellebron + Najwyższej Czarodziejki, Wysokiego Władcy Bestii i Kapitana Czarnych Ark. HE z kolei Alarielle, Elthariona i Alith Anara + Arcymaga, Pomazańca Asuryana. Jaszczurkom z kolei albo Lord Kroak, albo Lord Skinków jako LL.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2164
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Znaczy ja pisałem o zwykłych lordach, w przypadku Mrocznych Elfów nawet 2 lord-packi nie załatwiłyby tej sprawy. Na pełną listę legendarnych to ja nawet nie liczę. Zwróciłem jeszcze uwagę na zrównanie liczby rodzajów bohaterów do trzech. To jest nawet gorsze od jedynki, to tak jakby Kapłan Bitewny był dostępny dopiero po wykupieniu Volkmara.

  5. #2165
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Przede wszystkim CA zalicza wpadkę za wpadką teraz. Ja również na pełną listę LL'ów nie liczę, bo to pewne, że nie będzie wszystkich, ale jednostki, bohaterowie, lordowie?
    Co do zrównania liczby bohaterów do trzech, najgorsze w tym wszystkim jest to, że przy High Elfach jest to naciągane i to strasznie, łamiąc przy tym to, co w bitewniaku było ustalone, czyt. Loremaster jako Heros, a winien być Lordem w myśl zasad z bitewniaka.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2166
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    https://strawpoll.com/2af29ybg
    Jest to link do głosowania czy Dreadlord powinien być kobietą.

    Ogólne moje wrażenie jakie odniosłem z dyskusji to takie, że nie warto w ogóle wchodzi na forum totalwar.com. Większość z osób, które tam piszą to są pracownicy CA lub osoby totalnie zaślepione. Szkoda czasu.

    Co do DE. Teraz sobie uświadomiłem, że ta rozpiska daje nam podstawowe jednostki. Brakuje dużo fajnych pozycji.

  7. Użytkownicy którzy uznali post SaperHeart za przydatny:


  8. #2167
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dałem, że facetem. Jak nie to trudno, poszukam ku temu moda, by usunąć "Dreadlady" i Księżniczkę HE. Obie te rzeczy nie mają miejsca w lore i nie będę psuł sobie klimatu tymi dwoma dziwactwami.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #2168
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    https://www.totalwar.com/blog/early-...r-post-launch/ - doprawdy piękne słowa,czas pokaże ile w tym marketingowego wyrachowania a ile prawdy
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #2169
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Po grafice myślę że to na 100% Norska.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  11. #2170
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Najbardziej mi się podoba zapowiedź o wywaleniu miernych mini kampanii i daniu w zamian więcej lordów i większych rosterów przy okazji kolejnych dlc z rasami,Arroyo powinieneś być zachwycony
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 217 z 368 PierwszyPierwszy ... 117167207215216217218219227267317 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •