Strona 230 z 368 PierwszyPierwszy ... 130180220228229230231232240280330 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 291 do 2 300 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2291
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja jak dowiedziałem się od Arr że:
    1. Cały rework Lichmistrza to dodanie 1 czaru (przywołanie Krella).
    2. A Krell jest czarem, a nie bohaterem.
    3. Nie zaimplementowali jeszcze dla niego drzewka technologicznego...

    To nawet nie chciało mi się gry włączyć by zobaczyć jak wygląda...


    Najprawdopodobniej jak wyjdzie norska i dodadzą rozwój Krela? Tylko ciekawe czy będzie on rozwijał się za punkty Lichmistrza? To czy Lichmistrz nie będzie przez to słabszy?
    Bo ja zazwyczaj maksowałem czerwone drzewko i uzupełniałem niebieskim (najczęściej gram na modach i tam niebieskie daje też bonusy do walki). Co nie zmienia faktu że podstawową taktyką na to duo będzie jak najszybsze zrobienie jeża z nekromanty.

    Ale CA jest dobre 8 miesięcy na dodanie do gry nowego czaru... Wypas. To tempo pracy.

    Asur
    Oczywistym jest że nie da się zadowolić wszystkich, ale znowu dodali coś do truposzy. I zamiast zrobić to jakoś sensownie (ja bym chciał by Krell był jakby postacią z zadania), a po jego odblokowaniu był na stałe przypisany do Kemmlera. Przyzywałby się automatycznie do armii Lichmistrza. Jeśli zostałby zabity, a Nekromanta by przeżył to na początku nowej tury czempion chaosu powstaje z martwych. Natomiast jeśli Lichmistrz zostałby ranny to wtedy Krell opuszczałby mapę. Lichmistrza nie dałoby sie zaciągnąć do pełnej armii (pełne 20 staków), tylko trzeba by było najpierw rozwiązać 1 jednostkę, by zrobić miejsce na Krella.


    Jestem mocno nie pocieszony, nawet pomimo tego że Krell może być później niesamowitym koksem. Ale zrobienie z niego czaru...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #2292
    Asuryan
    Gość
    Tak, będzie się rozwijał za punkty Liszmistrza, Kemmler ma mieć dodane osobne drzewko umiejek dla Krella.

  3. #2293
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Tak, będzie się rozwijał za punkty Liszmistrza, Kemmler ma mieć dodane osobne drzewko umiejek dla Krella.
    Bardzo dziwne to rozwiązanie. Zamiast zrobić z niego bohatera, który poprzez quest zostaje związany z Kemmlerem w singlu i rozwija się poprzez walkę, mamy coś takiego. Rozumiem jeszcze w multi że Kemmler go przyzywa, choć wystarczyło by go blokować dla innych lordów i wyszło by na to samo.

  4. #2294
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ależ blokowane jest to dla innych Lordów. Mistrz Nekromanta/Nekromanta lub Wampir nie może przywołać Krella.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #2295
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    @Asuryan
    Wiesz pisałem o solo walce Krella z innymi herosami. W takiej walce przegrywa z każdym herosem. Oczywiście przy supporcie Kemmlera lub innego herosa daje rade każdemu ale to jest już walka 2v1. Aby to zrównoważyć to trzeba dodać do tej walki jakiegoś herosa.

    Chodzi o to, że podczas bitwy nikt nie będzie się skupiał na Krellu tylko na zniszczeniu Kemmlera. Dodatkowo wolałbym poświęcić te 3-4 minuty rozgrywki aby truposz sam się rozpadł walcząc z jakimś zapychaczem niż tracą herosa. Oby dali mu legendarne przedmioty i nie było sytuacji, że się sypie.

  6. #2296
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Ależ blokowane jest to dla innych Lordów. Mistrz Nekromanta/Nekromanta lub Wampir nie może przywołać Krella.
    Chodzi Mi o to by zrobili z nim jak jest z Zielonym Rycerzem, że nie jest summonem, tylko można go zabrać normalnie, ale jedyna osoba która to może zrobić to właśnie Kemmler. Wydaje się dziwne że taki wojownik jak on, zostaje sprowadzony jak na razie do roli przyzwania, mimo że był w stanie przetrwać śmierć swojego pierwszego mistrza, Nagasha...

  7. #2297
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja mam nadzieje że Krell dostanie osobne zadania na przedmioty.
    Jaki jestem zawiedziony tym jak go do gry dodali.

    Jako że zawsze gram z jakimś modem zwiększającym liczbę punktów umiejętności, więc chyba nie będzie to aż taki problem.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #2298
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    @Asuryan
    Wiesz pisałem o solo walce Krella z innymi herosami. W takiej walce przegrywa z każdym herosem. Oczywiście przy supporcie Kemmlera lub innego herosa daje rade każdemu ale to jest już walka 2v1. Aby to zrównoważyć to trzeba dodać do tej walki jakiegoś herosa.
    Serio? To jest w zasadzie walka jednego LL z drugim LL. Przed możliwością przyzwania Krella Liszmisztrz w takim pojedynku zawsze szedł w piach. A tak nawet nie musi krzyżować ostrza z potężnym krasnoludem by z nim wygrać.

  9. #2299
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tylko że Kremmler powinien 1 na 1, być bardzo potężnym przeciwnikiem i to bez Krella...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #2300
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Serio? To jest w zasadzie walka jednego LL z drugim LL. Przed możliwością przyzwania Krella Liszmisztrz w takim pojedynku zawsze szedł w piach. A tak nawet nie musi krzyżować ostrza z potężnym krasnoludem by z nim wygrać.
    No nie bo masz walczących 2 LL (Kemmler+Krell) vs 1 LL. To spróbuj walczyć Faya+Green Knight vs Kemmler+Krell. Dodatkowo, czy wyposażyłeś przeciwnych Lordów we wszystkie przedmioty i umiejętności do tych testów ? Poza tym kto normalny daje swojego maga do walki wręcz z bohaterem specjalizującym się w walce ? Żeby porównać jaki ma potencjał w walce Kemmler to trzeba go wrzucić do walki z inny herosem jego typu. Ja już robiłem takie walki i powiem Ci, że źle nie wypada na tle innych magów (mówię o walce pieszych modeli). Dodatkowo jestem w stanie pokonać zwykłego lorda przy pomocy magii 1v1. Mag to mag i nigdy nie będzie jakimś koksem, który będzie niszczył wszystkich w walce wręcz. IMO, CA zrobiło za małą różnicę między Magiem, a Wojowkiem-Magiem. W tym jest główny problem, ponieważ mag powinien mieć o wiele większy potencjał magiczny niż ten drugi.

    Co do Krella sytuacja jest taka: przyzywasz legendarnego Lorda, który bez pomocy sobie w niczym nie poradzi. To jest troszkę nie ok, szczególnie, że jest on jednym z większych kosiarzy w świecie Warhammera. Uważam, że w bitwach będzie to wyglądało tak: zostaje przyzwany Krell, przeciwnik zapycha go jednostką śmieciową lub stroni od walki. Czas działa na jego korzyść, ponieważ Krell samoistnie ginie. Kemmler ma do wyboru pakować punkty magii i IoN w Krella czy ratować sypiące się oddziały ? W tym przypadku przywołanie Krella będzie kluczowym elementem każdej bitwy. Tak jak już mówiłem wcześnie Krell powinien być jak Green Knight, tylko w tym przypadku na wyłączność Kemmlera.

Strona 230 z 368 PierwszyPierwszy ... 130180220228229230231232240280330 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •