Strona 233 z 368 PierwszyPierwszy ... 133183223231232233234235243283333 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 321 do 2 330 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2321
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    To nie będzie agresywny post i nie mam w nim zamiaru atakować CA. Tak na wstępie zacznę.

    Jak tak sobie patrzę na te nowe materiały to ewidentnie widać że CA czuje się coraz pewniej i ma większą swobodę przy wdrażaniu/naginaniu lore Warhammera. Co raczej nie dziwi nikogo kto miał kontakt z jakimkolwiek produktem ze stajni GW, znaczy byle tylko kasa się zgadzała to na wszystko przymkną oko.

    W młocie1 takich nagięć było mniej (znaczy początkowy przydział ll zaliczymy do funkcjonowania gry). I większe zgrzyty to było wskrzeszenie Vlada, a później Izki.

    Lekkim, ale bardzo udanym była Bretonia i to przy tej okazji chłopaki z CA? poczuli aprobatę od GW. Było powiedziane że ludzie z GW pomagali tworzyć (lub zatwierdzili) tą nową zawartość.

    Dzięki czemu mamy teraz Norskę. Która była częścią chaosu, a Król Trolli był LL choasu. To akurat mi się bardzo podoba, bo więcej ras i LL to więcej zabawy.

    Ale z drugiej mamy też elementy które mi się nie podobają czyli np. dzikie warianty jednostek, i wierzchowca dla łazika. I zmiana płci lorda ciemnych elfa na elkę.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Ituriel32 za ten post:


  3. #2322
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jeśli chodzi o rzekome wielkie zgrzyty tutaj to się z nich cieszę, bo to jednak postaci z bitewniaka. U Wampirów to możliwe, ale u np. Ludzi nie dadzą Ci Magnusa, który żył 200 lat przed grą. Co do reszty się zgadzam.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2323
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ja nie jestem fanem lore i szczerze mówiąc średnio mnie to wszystko interesuje poza paroma małymi wyjątkami dotyczącymi ras,które darzę większą sympatią od reszty. Więc im więcej zawartości i jednostek tym lepiej i dopóki nie dają cudów w stylu płonące świnie z Rome 1 to mi to nie przeszkadza. Chociaż patrząc na trend w dodawaniu kolejnych dzikich zwierząt obawiam się że jednak Kislev będzie miał oddziały bojowych niedźwiedzi,ale trudno,będę musiał jakoś przeżyć tą jednostkę .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #2324
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Chociaż patrząc na trend w dodawaniu kolejnych dzikich zwierząt obawiam się że jednak Kislev będzie miał oddziały bojowych niedźwiedzi,ale trudno,będę musiał jakoś przeżyć tą jednostkę .
    To akurat jest jeszcze do zaakceptowania przeze mnie, co prawda wygląda to jak w cyrku (wiecie, tresowane niedźwiedzie), ale nadal to lepsze od wymyślonych (bo w bitewniaku poza małym obrazkiem w 8 edycji) Synów Ursuna. W sumie nie przeszkadzałoby mi to, jakby to był zakon z niedźwiedziami tylko w formie tresowanych wersji, ale nie jako wierzchowca. Wierzchowca takiego miał akurat tylko Borys Ursa.

    I ja nie mam nic przeciwko nowej zawartości, pod warunkiem, że się fajnie wpisuje do gry. Ale Mroczny Lord kobieta? Albo wierzchowiec taki dla Wulfryka? A przypominam, że nawet w bitewniaku gość nie miał wierzchowca... To już akurat nijak do tego wszystkiego pasuje. Ale to już inna sprawa, bo jak pewnie wszyscy tu wiedzą, jestem zwolennikiem robienia zgodnie ze zrobionym od lat 80'tych ubiegłego wieku do max 8 edycji bitewniaka uniwersum, bez wymysłów, których nigdy w swoim życiu nie widziałem. Jedyny warunek to wpisywanie się idealne w daną frakcję/rasę. Niestety podobnie jak wyżej wymienione buble też nie pasują mi zbytnio Fimiry w armii Norski (z tego, co pamiętam z I edycji RPG'a to Fimiry zamieszkiwały tylko i wyłącznie Albion), co nie znaczy oczywiście, że cała reszta z tego DLC mi nie pasuje

    EDIT: Z tym, że dodam, że i w oficjalnie wydanych armiach mam parę jednostek, które w moich wyobrażeniach nie mają racji bytu ze względu na nieprzekonujące mnie powody powstania. Takimi są np. Kharibdyssy u Mrocznych Elfów, które z prostych powodów bardziej wpisują się do systemu bitew morskich (swoją drogą polecam grę Man'O'War Corsair, jest fenomenalna), aniżeli do bitewniaka lądowego.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  7. #2325
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Ciesz się że nie ujeżdża trolla Przy CA wszystko możliwe

  8. #2326
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wtedy Thorgrim zapewne by dopisał kolejną urazę do Księgi Uraz A tak na serio to byłoby już całkowite przegięcie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #2327
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja o Fimiry zapomniałem wspomnieć, bo w materiałach jakie ostatnio przeglądałem było powiedziane że to unikalne bestie? Albionu.
    Tak więc automatycznie skreśliłem je z jednostek używanych w norsce i przez to o nich zapomniałem.

    @Il Duce
    Ja spodziewam się większej liczby miśków: dzikie miśki, wierzchowiec dla LL, wierzbowiec dla zwykłych lordów, kozacy na misiach z lancami, kozacy na misiach z łukami, jazda ze skrzydłami na misich ( nie pamiętam jak się nazywa ta elitarna jazda kislewu).
    Trochę się tego boje.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #2328
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Ja o Fimiry zapomniałem wspomnieć, bo w materiałach jakie ostatnio przeglądałem było powiedziane że to unikalne bestie? Albionu.
    Tak więc automatycznie skreśliłem je z jednostek używanych w norsce i przez to o nich zapomniałem.

    @Il Duce
    Ja spodziewam się większej liczby miśków: dzikie miśki, wierzchowiec dla LL, wierzbowiec dla zwykłych lordów, kozacy na misiach z lancami, kozacy na misiach z łukami, jazda ze skrzydłami na misich ( nie pamiętam jak się nazywa ta elitarna jazda kislewu).
    Trochę się tego boje.
    Jeśli wam nie pasuje to że będą musieli takie jednostki dodać to można o Kislevie zapomnieć. To samo z Araby, gdzie wiele osób by chciało zobaczyć ich w 2 ze względu na ich unikalny wygląd i potwory rodem z baśni , no ale jeśli nie, to niech CA nic nie robi.

    Dla mnie to jest proste, GW zabiło to uniwersum, nie aktualizowało wielu nacji, więc CA ma prawo(jeśli GW się zgadza) na dodawanie jednostek pasujących do danej nacji, nawet jeśli "hardkorowym" fanom to nie w smak. Norska wygląda jak nacja która całymi garściami czerpie ze mitów i potworów mitologi nordyckiej, więc Mamuty pasują tam klimatem.

    Z drugiej strony Kislev to mieszanka Słowian. Mamy jazdę wzorowaną na Husarii, mamy piechotę wzorowaną na Carskiej Rosji, mamy klimat Słowian. Jeśli CA doda nowe jednostki pasujące w klimat baśni i mitów Słowian to Ja jestem za. Dlatego że to do Kislevu po prostu pasuje, wyróżnia się na tle Renesansowego Imperium. Nie wiem jakie jednostki dodadzą, czy dostaniemy Kislev. Skoro Warmaster dodał miski jako piechotę, to jaki z tym jest problem ? Skoro GW w 8 edycji zaznacza że najbardziej elitarni jeźdźcy Kislevu dosiadają Niedźwiedzi jak Rycerze Imperium półgryfów to też nie wiem skąd problem. To już GW zrobiło. GW uzasadnił to w lore, więc jeśli CA ich doda, nie będę miał za złe.

  11. #2329
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jak właśnie zobaczyłem, co CA opublikowało... chodzi mi o te zdjęcie... bez komentarza. Czy naprawdę tak ciężko jest spełnić wymogi fanów lore'a i załatać braki? Kolejne jednostki, które lecą do bloków w przyszłej mojej kampanii na kilku graczy.

    EDIT: Ogółem CA powinno mieć zakaz dodawania własnych pomysłów, bo w większości są one beznadziejne. Zamiast tego niech po prostu wydadzą wszystko, co w bitewniaku było, bez wymyślania swoich bzdur.

    EDIT 2: Zniknąć mają Borys Todbringer i Czerwony Diuk... CA raczy sobie jaja robić?
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 26-07-2017 o 17:37

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  12. #2330
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Jak właśnie zobaczyłem, co CA opublikowało... chodzi mi o te zdjęcie... bez komentarza. Czy naprawdę tak ciężko jest spełnić wymogi fanów lore'a i załatać braki? Kolejne jednostki, które lecą do bloków w przyszłej mojej kampanii na kilku graczy.

    EDIT: Ogółem CA powinno mieć zakaz dodawania własnych pomysłów, bo w większości są one beznadziejne. Zamiast tego niech po prostu wydadzą wszystko, co w bitewniaku było, bez wymyślania swoich bzdur.
    A możesz jaśniej jakich fanów i niby którzy to przedstawiali sensownie ? Bo to bardzo ogólnikowe co mówisz ? Chodzi o tego Fimira ? Jeśli mieli by wydać co było w bitweniaku to by szybko skończyli robienie Warhammera.

    P.S. Przecież sam czytałeś że usuwają mini kampanie, to chyba jasne że nagrody za te kampanie też znikną, to logiczne. Może wrócą jako dodatkowi lordowie.

Strona 233 z 368 PierwszyPierwszy ... 133183223231232233234235243283333 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •