Strona 234 z 368 PierwszyPierwszy ... 134184224232233234235236244284334 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 331 do 2 340 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2331
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    A możesz jaśniej jakich fanów i niby którzy to przedstawiali sensownie ? Bo to bardzo ogólnikowe co mówisz ? Chodzi o tego Fimira ? Jeśli mieli by wydać co było w bitweniaku to by szybko skończyli robienie Warhammera.
    Fanów lore'a - tych, co uważają to, co powstało od 4 do 8 edycji z dodatkami i kampaniami do nich, a także wycinkami z White Dwarfa za jedyne, rzetelne źródło informacji. Nie mam tu na myśli Fimira, o tym rozwodziłem się wcześniej. Mam na myśli te wymyślone przez CA "Regiments of Renown", które nie miały w ogóle racji bytu. I nie, nie skończyliby, mamy pełno jednostek (których te lenie nie dodały), ba, mamy różne warianty ich broni, co prosi się o zrobienie dodatkowej rubryki na wymianę wyposażenia i widoczne zmiany na polu bitwy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2332
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W rosterze imperium nie było boryska, a w sub nacjach nie było Middenladu i Mousoli.. (nacji red diuka), za to normalnie była subnacja Morghura.
    Czyżby nie byli odblokowaniu na tym koncie?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #2333
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Fanów lore'a - tych, co uważają to, co powstało od 4 do 8 edycji z dodatkami i kampaniami do nich, a także wycinkami z White Dwarfa za jedyne, rzetelne źródło informacji. Nie mam tu na myśli Fimira, o tym rozwodziłem się wcześniej. Mam na myśli te wymyślone przez CA "Regiments of Renown", które nie miały w ogóle racji bytu. I nie, nie skończyliby, mamy pełno jednostek (których te lenie nie dodały), ba, mamy różne warianty ich broni, co prosi się o zrobienie dodatkowej rubryki na wymianę wyposażenia i widoczne zmiany na polu bitwy.
    Wiesz o tym że wariant broni to nie jest dodatkowa jednostka ? Nie wiem jaka logika stoi za ROR i nie mam dostępu do AB Norski, więc nie wiem co tam niby jest zgodne a co nie. Ludzie domagają się ROR dla wszystkich, bo źle to wygląda gdy któraś rasa ma, a inna już nie.

    Nie wydaje Mi się by GW o tym nie wiedziało, ba!!Uważam że oni o tym doskonale wiedzą i to aprobują, bo zbijają kasę na trupie.

  4. #2334
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Wiesz o tym że wariant broni to nie jest dodatkowa jednostka ? Nie wiem jaka logika stoi za ROR i nie mam dostępu do AB Norski, więc nie wiem co tam niby jest zgodne a co nie. Ludzie domagają się ROR dla wszystkich, bo źle to wygląda gdy któraś rasa ma, a inna już nie.

    Nie wydaje Mi się by GW o tym nie wiedziało, ba!!Uważam że oni o tym doskonale wiedzą i to aprobują, bo zbijają kasę na trupie.
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Mam na myśli to, by dla już powstałych i możliwych nowych jednostek wprowadzić dodatkową rubrykę, która pozwala na zamianę broni i przy tym widoczne zmiany na polu bitwy.
    A co do GW, gdybym ja tam był szefem to zakazałbym pod groźbą sądu i olbrzymiego odszkodowania wprowadzania jednostek, które by były niczym innym, niż przekolorowanym syfem z innymi cechami. Ba, zamieściłbym takim małym druczkiem, że w myśl umowy w ostatecznym produkcie ma się zawierać wszystko, co wyszło na przestrzeni 25 lat istnienia uniwersum, rzecz jasna z specjalnym dopiskiem, że brak zawartego jakiegokolwiek elementu wiązałoby się z zerwaniem umowy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #2335
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Mam na myśli to, by dla już powstałych i możliwych nowych jednostek wprowadzić dodatkową rubrykę, która pozwala na zamianę broni i przy tym widoczne zmiany na polu bitwy.
    A co do GW, gdybym ja tam władał to zakazałbym pod groźbą sądu i olbrzymiego odszkodowania wprowadzania jednostek, które by były niczym innym, niż przekolorowanym syfem z innymi cechami.
    Gdybać to każdy potrafi póki strumień pieniędzy nie poleci. Na pewno byś zarżnął kurę która jak na razie znosi złote jaja bo coś się hardcorom nie podoba. Nie będąc w takiej pozycji nie ma co po próżnicy gadać.

    A co do wybierana uzbrojenia, byłem za tym pomysłem, ale tłumaczenie pewnych osób mi coś uświadomiło. To musiałby być oddzielne jednostki, bo każda musiałaby mieć inne staty. Oczywiście pewnie dało by się te staty przypisać do buildu danej jednostki i np. Tania wersja włóczników z oraz bez tarcz do wyboru przy rekrutacji. Bardzo mi zależało na personalizacji np. Bohaterów. WP można uzbroić w lekki, ciężki pancerz, dwie bronie ręczne, jedną dwuręczną, lub z tarczą. Do każdej trzeba jednak zrobić build z odmiennymi statystykami, więc wymagało by to sporo pracy, jeśli miało by to działać w jednej jednostce, a nie być klonowane na 5.

  6. #2336
    Asuryan
    Gość
    Ale wiecie że w nie każdy w rosterze ma Borysa, Czerwonego Diuka i ptasiora? Trzeba je najpierw odblokować wygrywając kampanię i 2 minikampanie. Ja do tej pory nie odblokowałem sobie jeszcze LL z Mousillion, może z tego konta z którego publikowano roster nie ukończono żadnej kampanii?

    ROR dla wszystkich ras to fajna sprawa, pod warunkiem że jest zrobiona z głową.

  7. #2337
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  9. #2338
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Czyli będzie jakiś bonus 18 sierpnia. Jestem ciekaw co CA tym razem wymyśliło.

    Co do jednostek RoR jestem bardzo sceptycznie nastawiony, szczególnie w kampanii, ponieważ ich spam potrafi człowieka o ból głowy przyprawić. To prawda, że wszyscy powinni otrzymać takie jednostki ale nie kosztem jednostek brakujących. Dodatkowo, będę bardzo zawiedziony jak usuną Red Diuka lub Borisa. To po co w ogóle ich dawali ?

    Filmik z bitew bardzo fajny, tylko moim zdaniem za mocne są Skin Wolves. W WFB nie były aż tak mocne żeby były kontrą na duże cele (Siła 4, Wytrzymałość 4, Ataki 2). Raczej ta jednostka była lepsza przeciw normalnej piechocie, chociaż z markiem Nurgla (dawał Poison Attacks) mogli, przy dobrych rzutach, coś tam zabić większego...ogólnie wszystkie jednostki są z Monstrous Arcanum i Tamurkhana, dodatków wypuszczonych przez Forge World.

  10. Użytkownicy którzy uznali post SaperHeart za przydatny:


  11. #2339
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Co do tego że na pokazie nie było Boryska i Diuka.
    To czy CA gra na zwykłej grze? Czy oni muszą przechodzić jakieś durne samouczki by odblokować jakąś zawartość? Czy do testowania lepiej nadaje się ograniczona zawartość (wycięcie 2 ll)? Czy może jednak pełna zawartość?

    Ale możliwe że na tym koncie nie kliknęli sobie Boryska i Diuka, w końcu to CA. Lub pojawił się zwykły błąd gry.


    To że pokazali RoRy to raczej celowe zagranie. Tak u zwierzaków, jak i u norski nie było tych jednostek dużo, jak na szybko liczę to koło 5 sztuk.
    Przy czym ja nie jestem z nich zadowolony. Bo przy obecnej mechanice (werbujesz, rozwiązujesz i znowu powołujesz), te jednostki wypaczają grę.
    A jak sobie przypomnę niektóre kampanie gdzie co kilka tur odpierałem spam zmartwychwstałych LL z pełną armią Roru, to zaczynam się irytować. Geltem miałem 1 taką, gdzie przez 40 tur nie ruszyłem się z krainy zgromadzenia bo musiałem odpierać Mańkową ekipę. Albo zielonym prorokiem gdzie zająłem osadę koło Karak a Karak i normalnie co 3 tury zabijałem Ungrima, a za następne 3 tury najwyższego króla i tak w kółko.


    Co do filmików to je oglądałem taki trochę nieprzytomny (z powodu roru i braku boryska) i zdegustowany postawą przeciwników Norsmenów (znaczy to chyba komputer dowodził tamtymi armiami?, bo patrzenie na to co robi powodowało ból).
    Armia Norski będzie bardzo podobna w obsłudze do armii zwierzaków. Bo z tego co widzę to jest skupiona na potężnych potworach i LL. Z marginalnym znaczeniu strzelców, bo artylerii nie mają wcale? Jazda też jakiegoś szału nie wywołała. Za to z porządną latajką. Gwiazdą mamuty.

    Może w kampanii będzie powód by brać Ungrimem umiejętności przeciwko dużym potworom.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  12. #2340
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W ogóle co do RoR to powinny powstać mody, które pozwalają tylko na jednorazową rekrutację na całą kampanię i tylko dla grywalnych frakcji, bądź na usunięcie RoR z gry. Nie mam tego CA za złe, ale są ku temu dwa powody:
    1. Wróg często spamuje tego typu jednostkami, co powoduje u mnie wściekłość, że nie możesz zagrać przeciw normalnej armii, bo AI po raz kolejny werbuje spam tego typu istot.
    2. RoR są ok, jeśli nie są robione kosztem innych, ważniejszych jednostek, których braki wymieniłem w tematach gry daną rasą. To tak, jakbyś zamiast czegoś, co było ważne, bo było oficjalne, zrobił coś fanowskiego. Bez sensu, prawda? Dlatego uważam, że nim doda się coś z własnych koncepcji powinno się dodać wszystkie brakujące jednostki, wtedy wyglądałoby to o niebo lepiej. Jedyne RoR, które mi pasowały z powodu tego, że jedna z kampanii do 8 edycji była poświęcona im i nowym postaciom, to Grim & Grave. Wspominam o tym, bo i w tym DLC znalazły się braki - ich trochę jest i po stronie Wampirów i po stronie Imperium.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 234 z 368 PierwszyPierwszy ... 134184224232233234235236244284334 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •