Strona 250 z 368 PierwszyPierwszy ... 150200240248249250251252260300350 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 491 do 2 500 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2491
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Przeciek - Skaveni na 100 % w TTW2

    https://www.youtube.com/watch?v=Mr1OmPrpAjI

  2. #2492
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z obrazka z filmu rozpoznaję Queeka Łowcę Głów i Koło Zagłady:


    Nie rozpoznaję natomiast trzeciego Skavena. Tego pod Queekiem.

    PS. Znowu aktualizacja w bazie danych Steama. Czyżby nowe DLC?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2493
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Gdybyście mieli typować kolejnych dwóch LLów dla Norski to kto by to był?

  4. #2494
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gobbla Zobacz posta
    Gdybyście mieli typować kolejnych dwóch LLów dla Norski to kto by to był?
    Nie bardzo wiem kogo oni tam mogą dać...Trogg czasem nie był w Chaosie w 8 edycji ? Pewnie wrzucą kogoś mało potrzebnego z Chaosu jeśli dostaną jeszcze jakiś LL.


    P.S Mam nadzieje że CA będzie się trzymała lore i Thorgrim będzie miał unikalną animację uśmiercania tego szczurzego pomiotu, mówią o Queeku i jego chudej szyj.

  5. #2495
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gobbla Zobacz posta
    Gdybyście mieli typować kolejnych dwóch LLów dla Norski to kto by to był?
    Valkia Krwawa - o ile nie trafi do wojowników Chaosu. Jest związana z Norską, a jej imię i design kojarzy się z nordyckimi walkiriami. Jak dla mnie to taki pewniak na 85%

    Jest jeszcze Scyla Anfingrimm, ale jako że Norska ma swojego "lorda potwora" w postaci trolla, to tutaj byłbym sceptyczny. Zawsze może dojść jeszcze ktoś zupełnie nowy (ja bym chciał LL Fimira).

  6. #2496
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Valkia Krwawa - o ile nie trafi do wojowników Chaosu. Jest związana z Norską, a jej imię i design kojarzy się z nordyckimi walkiriami. Jak dla mnie to taki pewniak na 85%

    Jest jeszcze Scyla Anfingrimm, ale jako że Norska ma swojego "lorda potwora" w postaci trolla, to tutaj byłbym sceptyczny. Zawsze może dojść jeszcze ktoś zupełnie nowy (ja bym chciał LL Fimira).
    A kto będzie w takim razie przewodził Khornowi jeśli nie ona ? jeśli rozdzielą chaos na 4 bogów > ?

  7. #2497
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    A kto będzie w takim razie przewodził Khornowi jeśli nie ona ? jeśli rozdzielą chaos na 4 bogów > ?
    Np. wspomniany wcześniej Scyla.

  8. #2498
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jest mały problem. Scyla jest raczej kimś w rodzaju Opuszczonej Bestii. Tzn. dostawał często te dary Chaosu, aż stał się żądną krwi bestią - z opisu raczej pasuje do Norski. Przypomnę, że jest jeszcze Arbaal, bądź Haargroth. Valkia wydaje mi się, że będzie na pewno przywódczynią Khorniaków. Podobnie jak Festus Nurgla, Vilitch i Engrimm van Horstmann Tzeentcha, a Sigvald i Dechala od Slaanesha. Co do LL Fimira. Problem w tym, że Fimiry ogółem LL'a nie mają żadnego...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #2499
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Np. wspomniany wcześniej Scyla.
    Ja myślę że jeśli Norska ma dostać jeszcze kogoś to Crom Zdobywca by pasował. Pochodzi z tego samego klanu związanego z Norską co poprzedni "Everchosen" i robił za pachołka Archaona ale to End times.

  10. #2500
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Szkoda, że Norska nie ma nikogo bardziej pasującego na przywódcę frakcyjnego niż Wulfryk. Nie zrozumcie mnie źle, Wulfryk to kozak, kojarzy się z Norską, ale to obieżyświat, tułacz i jakoś średnio go widzę jako lidera Norsmenów. Szkoda, że Norska nie ma jakiegoś króla, wyróżniającego się jarla, który idealnie spełniałby tę rolę. Przynajmniej takie mam subiektywne odczucie. Oczywiście pewnym problemem jest sama Norska, która jest piaskownicą bogów chaosu, zawsze będzie pod ich kontrolą pomimo ogromu klimatu tej krainy. LL'ów musi zgarniać pośród "odrzutów" z armii chaosu właśnie. Co do Waszych propozycji to Scyla średnio pasuje, Valkia to ewidentnie kandydatka na LL'a Khorne'a. Haargroth pasuje najbardziej, ale to nadal typowy melee lord. Brak tu jakiegoś czempiona, jarla, w typie nordyckiego Ulryka.

Strona 250 z 368 PierwszyPierwszy ... 150200240248249250251252260300350 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •