Strona 253 z 368 PierwszyPierwszy ... 153203243251252253254255263303353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 521 do 2 530 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2521
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Co do mapki, to raz że Ulthuan jest za wielki, a dwa Czarny Ląd za bardzo przesunięty na zachód. Pod Ulthuanem powinno być Wybrzeże Wampirów, a nie Wybrzeże Arabii. Tak więc sama mapa na spory minus. Albion jest we władaniu Skaelingów z czystego lenistwa - nie chce się im robić kolejnej unikatowej nacji ala celtycki Albion, tym bardziej że fimirów już przerzucili do Norski. Z tego samego powodu nie ma Arabii, łatwiej wrzucić tam krzyżowców z Imperium i Bretonni. Wampiry (Strzyganie i Nekrarchowie) zamiast TK to już całkowite nieporozumienie.

    Co do ostatniej rasy - to oczywiście Skaveni siedzący pod ruinami.
    Co do Wampirów to wierzę, że to i tak będzie zmienione, bo cóż, to tak jak z germańskimi Celtami w Attili, co potem stali się normalnymi Celtami. Kwestia spartaczenia mapy pod względem wyglądu to już opisałem kilka postów wyżej. Co do Arabii to Rycerze Origo są akurat oficjalni, podobnie jak Sudenburg. Kwestia reszty tj. Bretki tam to nie do końca musi być złe.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2522
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Na waszym miejscu bym się nie martwił aktualnym wyglądem mapy, ponieważ widać, że jest ona tylko nastawiona na TWW2. Jakbyście w tej formie wsadzili stary świat to północne pustkowia chaosu by się nie połączyły lub dopiero by się zetknęły przy biegunach, a wychodziłoby z tego, że Bretonia ma bliżej do pustkowi niż do Arabii. IMO, całe południowe ziemię zostaną przesunięte o około 45% w prawo stronę względem starego świata.

    Co do umieszczeniu ras to wygląda to dobrze i fajnie. Pamiętajcie, że TK według fluffu to rasa broniąca tylko swoich ziemi przed żywymi. TK będą umieszczeni w obszarze The Great Desert i sądzę, że będą mieli taką samą sytuację jak WE ze swoim lasem, czyli tylko jeden punkt startowy.

  3. #2523
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No nie wiem, jakoś taka wizja TK mi się nie podoba i uważam, że winni mieć swoje miasta, królestwa itd. na terenie całej północno-wschodniej części Południowych Ziem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2524
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    No nie wiem, jakoś taka wizja TK mi się nie podoba i uważam, że winni mieć swoje miasta, królestwa itd. na terenie całej północno-wschodniej części Południowych Ziem.
    No i pewnie będą mieli, a te wampirze frakcje ograniczą do 1-2 osad jako tutorialowi wrogowie 2 tomb-kingsowych pod-frakcji.

    A swoją drogą zastanawia mnie czy przy okazji tej frakcji w grze nie zagości Nagash - choćby w formie niegrywalnej. Wiem, wiem, powrót Nagasha to już nielubiane End Times (nie licząc którejś ze starszych edycji), ale jako że ostatnio trendem w nowszych frakcjach jest epicka finałowa bitwa, to czy nie byłby on idealnym end-gejmowym bossem dla Królów Grobowców?

  5. #2525
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja mam tylko jedno pytanie zmieści się na tej mapie twierdza gdzie siedzi pierwsza wampirzyca?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #2526
    Asuryan
    Gość
    Nie zmieści, bo to na północ-północny wschód od Karak Ungor. Poza tym nie masz Lahmii z wampirów w Młotku 2 tylko starych Strigoi i nowych Necrarch (magowie).

  7. #2527
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Nie zmieści, bo to na północ-północny wschód od Karak Ungor. Poza tym nie masz Lahmii z wampirów w Młotku 2 tylko starych Strigoi i nowych Necrarch (magowie).
    Jeśli chodzi o Lahmię (krainę w ziemiach od TK) to ona może dojdzie przy TK, lecz nie obiecuję. Co do Srebrnej Iglicy to albo będziesz musiał czekać na III część trylogii, albo w ogóle nie dojdzie ona.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #2528
    Asuryan
    Gość
    Arroyo, Neferata (Piękna Śmierć) siedzi w Srebrnej Iglicy, a o to pytał Ituriel. Chodziło mi o Lahmie, a nie o Lahmię (nie o krainę, a o ród wampirzy).

    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Pamiętajcie, że TK według fluffu to rasa broniąca tylko swoich ziemi przed żywymi. TK będą umieszczeni w obszarze The Great Desert i sądzę, że będą mieli taką samą sytuację jak WE ze swoim lasem, czyli tylko jeden punkt startowy.
    Według fluffu nie do końca jest tak jak piszesz. W 451 KI połączone floty Settry i Mrocznych Elfów pustoszyły wybrzeże Tilei i zniszczyły Sartossę. Sam Settra powinien siedzieć w Khemri w The Land of Death, a nie na The Great Desert... Drugi LL TK, Khalida, zaś w Lybaras:

    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 15-08-2017 o 21:47

  9. #2529
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Nie podoba mi się wielkość Arabii.
    Natomiast z drugiej strony jeśli ją dodadzą to ilość i różnorodność przeciwników na start pobije wszystkich. Bo raczej nie wyrzucą wszystkich tych nacji, a raczej wykroją malutką arabie.

    Podobnie będzie z TK. Tylko że tak nie do końca widzę miejsce dla 4 sub-frakcji egipskich mumii...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #2530
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Nie podoba mi się wielkość Arabii.
    Natomiast z drugiej strony jeśli ją dodadzą to ilość i różnorodność przeciwników na start pobije wszystkich. Bo raczej nie wyrzucą wszystkich tych nacji, a raczej wykroją malutką arabie.

    Podobnie będzie z TK. Tylko że tak nie do końca widzę miejsce dla 4 sub-frakcji egipskich mumii...
    Co do Arabii to musieliby potworzyć księstwa Lashiek, Al-Haikk itd.
    Co do TK z kolei to mogą dodać dodatkowy skrawek terenu dla nich, wtedy masz dużo więcej terenu:
    http://i.imgur.com/BVkcMdE.jpg

    Wtedy masz miejsce na: Lybaras, Lahmia, Mahrak, Zandri, Numas, Czarną Wieżę Arkhana (jeden z potężniejszych magów w całym świecie Warhammera), Quatar, Khemri, Bhagar i Ka-Sabar. Także dużo terenu na poszczególne miasta, pałace, siedziby poszczególnych Królów Grobowców. Z LL'ów, jacy są w bitewniaku z kolei masz: Settrę, Arkhana, Khalidę, Wielkiego Hierofantę Khatepa, Księcia Apophasa i Ramhotepa Wizjonera. Także... jest w czym wybierać
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 16-08-2017 o 09:19

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 253 z 368 PierwszyPierwszy ... 153203243251252253254255263303353 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •