Strona 259 z 368 PierwszyPierwszy ... 159209249257258259260261269309359 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 581 do 2 590 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2581
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Poza tym zastanawia mnie ten fioletowy pasek obok szans na zwycięstwo.
    Czy nie była kiedyś wspomniana mechanika Mrocznych Elfów polegająca na zwiększeniu statystyk jednostek w bitwie wraz z postępującymi stratami? Może ten pasek odnosi się właśnie do tego.

  2. #2582
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A ja mam pytanie.

    Osady miały mieć więcej miejsc na budynki, ale na filmiku tylku duże miasta mają 8 slotów, a małe tylko 3.

    A pamiętam zapowiedzi że miało być 8 dla dużych (10 dla super znanych takich jak stolica imperium) i 6 dla małych. Tylko tyczyło to się chyba tylko połączonej mapy.

    - - - - - - - - -

    Jednak nie poprawili mechaniki przyzywania i jednostki parują z czasem.

    - - - - - - - - -

    Jak na razie szczurkowa mechanika z jedzeniem podoba mi się niesamowicie. Możliwość od razu podniesienia poziomu osady, łoł.
    Mogli by dorzucić ze dwa zdania o tym jak działa lojalność (w poprzednich tw nie bardzo ją lubiłem, ale dla szczurów to w zasadzie obowiązkowa mechanika).

    - - - - - - - -

    Sam LL jakoś mi się nie spodobał. Dodatkowo nie podobają mi się takie długie paski umiejętności, znaczy żeby ulepszyć ostatnią zdolność to trzeba władować masę punktów po drodze.

    Jestem zawiedziony też trochę jednostkami. Przecież podstawa armii szczurków to miały przypominać gobliny: czyli być liczne ale słabe. A tu na filmiku były normalne oddziały.
    Za to trebusz ekstra.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #2583
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    No to czekamy teraz na filmiki z kampanii - nie ukrywam, że zależy mi na gameplayu Jaszczuroludzi.

    EDIT: Teraz odniosę się do paru zarzutów:
    Osady miały mieć więcej miejsc na budynki, ale na filmiku tylku duże miasta mają 8 slotów, a małe tylko 3.

    A pamiętam zapowiedzi że miało być 8 dla dużych (10 dla super znanych takich jak stolica imperium) i 6 dla małych. Tylko tyczyło to się chyba tylko połączonej mapy.

    Prawdopodobnie to będzie obowiązywać wobec właśnie połączonej mapy. Z drugiej strony to pewnie jest też dla Lothern, Naggarond czy Hexoatl (tego nie wiem, trzeba czekać na gameplaye kampanii).

    Jednak nie poprawili mechaniki przyzywania i jednostki parują z czasem.

    Co do tego to parowanie jednostek winno działać jedynie u wampirów i przy przyzywaniu istot Chaosu, jeśli nie są to bitwy na terenie spaczonym przez Chaos. Tak o ile to rozumiem to nie rozumiem, dlaczego to przy Skavenach też działa. W ogóle u Skavenów nie powinni przypadkiem wychodzić Niewolnicy, a nie Klanbracia?

    Mogli by dorzucić ze dwa zdania o tym jak działa lojalność (w poprzednich tw nie bardzo ją lubiłem, ale dla szczurów to w zasadzie obowiązkowa mechanika).

    Kwestia lojalności winna działać też u DE, bo często i tam też się potrafią gryźć między sobą.

    Sam LL jakoś mi się nie spodobał. Dodatkowo nie podobają mi się takie długie paski umiejętności, znaczy żeby ulepszyć ostatnią zdolność to trzeba władować masę punktów po drodze.

    Z tym już raczej trzeba się pogodzić, mnie się to akurat podoba, choć mogliby dać większy limit poziomów doświadczenia, podobnie jak Obsidian w Fallout New Vegas (co DLC to +5 poziomów było tam) - w tym wypadku o 15 lvl'i + by było ok. Co do Queeka to alternatywą jest Lord Skrolk z Klanu Pestilens.

    Jestem zawiedziony też trochę jednostkami. Przecież podstawa armii szczurków to miały przypominać gobliny: czyli być liczne ale słabe. A tu na filmiku były normalne oddziały.
    Za to trebusz ekstra.

    Ależ jest, masz mnóstwo wariantów klanbraci i szczurzych niewolników. Dolicz potem mocnych Szturmoszczurów, Posłańców Nocy oraz Rynsztokowców. I tak walka z nimi to walka z niewylewająca się falą szczurów, podobnie jak przy bojach z Goblinami.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #2584
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Co do ilości slotów w małej prowincji to trójeczka nie bardzo mi się podoba bo 1 slot to mury, więc realnie zostaną tylko 2. A jeśli osada będzie miała port to tylko 1.

    Nie podoba mi się to też dla tego bo mniejsze osady będą miały wtedy dużo mniejsze znaczenie.

    - - - - - - - - - -

    Ja i tak raczej na bank będę używać modów zwiększających liczbę punktów umiejętności.

    - - - - - - - - - -

    W sumie mogliby już pokazać pełen roster szczurków.

    - - - - - - - - - -


    Przydałoby się by już powoli zaczynali pokazywać te game playe z innych ras z nastawieniem na mechanikę.

    Coraz bardziej wydaje mi się że HE zostaną Imperium młoty2. Czyli taką rasą zrobioną na minimów, napisałbym na odwal się.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #2585
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Co do ilości slotów w małej prowincji to trójeczka nie bardzo mi się podoba bo 1 slot to mury, więc realnie zostaną tylko 2. A jeśli osada będzie miała port to tylko 1.

    Nie podoba mi się to też dla tego bo mniejsze osady będą miały wtedy dużo mniejsze znaczenie.

    - - - - - - - - - -

    Ja i tak raczej na bank będę używać modów zwiększających liczbę punktów umiejętności.

    - - - - - - - - - -

    W sumie mogliby już pokazać pełen roster szczurków.

    - - - - - - - - - -


    Przydałoby się by już powoli zaczynali pokazywać te game playe z innych ras z nastawieniem na mechanikę.

    Coraz bardziej wydaje mi się że HE zostaną Imperium młoty2. Czyli taką rasą zrobioną na minimów, napisałbym na odwal się.
    Co do rosterów to u Skavenów już pokazano na jednym z materiałów z kampanii, co wypisałem go poniekąd w temacie "Gra Skavenami". Dorobię go potem na broń.
    Co do HE to nie do końca. HE mają sporo braków, ale od DE wcale lepsi nie są. Na razie najlepiej dopracowaną rasą są Jaszczuroludzie. Ba, Skaveni też mają sporo braków przy kwestii unikatowych jednostek dla klanów Skryre i Moulder, czyli kolejnych wynalazków jak Moździerz Morowego Wiatru, czy Jezzaile (Skaveni z bronią palną), czy choćby zmutowanych istot jak Rój Szczurów, czy Wielkie Szczury. Kwestia filmów z HE, DE i Jaszczurek pewnie będą w ciągu miesiąca owego ujawniać. W ogóle jedno jest zabawne - Szczuroludzie i Jaszczuroludzie mają w Lordach Czarodziei, a Imperium, HE, DE, WE, Orkowie nie (u Orków nie licząc Wielkiego Szamana Goblinów, bo innych postaci też są ważne).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2586
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Z tymi wysokimi elfami to chodziło mi o mechanikę. Że będą najmniej wymagającą mechanicznie rasą w młocie2. Tak jak imperium.

    Paradoksalnie filmiki zwiększyły moją chęć zagrania wysokimi elfami. Ponieważ pokazali parę wysp, a ja w TW mam słabość do wysp i lubię takie zajmować

    - - - - - - - - - -

    Mój ulubiony filmikowy spec od Młota nie zawodzi.

    https://www.youtube.com/watch?v=ynuTES55PYs

    LL wcale nie będzie taki sobie. Bardzo fajne bufy za obniżoną lojalność zwykłych lordów.
    Szczurki miała te porządne jednostki na start do rekrutacji dzięki specjalnemu budynkowi.

    Szczurki ponoć mają nie mieć problemów z kasą, nawet pomimo wystawienia wielu armii, to co ma ich stopować to żywność.

    Mówi on stosunkowo dużo o rytuale.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #2587
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #2588
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    IMO jest to jeden z lepszych rosterów jakie CA wypuściło. Niewielkie braki i co jest najbardziej istotne są wszystkie kluczowe jednostki. Jestem pod dużym wrażeniem. Ogromny "+" dla CA za Skaveny.

  9. Użytkownicy którzy uznali post SaperHeart za przydatny:


  10. #2589
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Nie wiem czy oglądaliście filmik z postu #2586 opublikowany przez Ituriela, ale jest tam dość ciekawa informacja na temat połączonej mapy (od 17:26). O ile dobrze zrozumiałem to połączona mapa którą pokazywała CA autorowi na jakiejś prezentacji wygląda dokładnie tak http://i.imgur.com/MQGmq81.jpg Wychodzi na to że utną dość spore kawałki na południu :/

  11. #2590
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    Nie wiem czy oglądaliście filmik z postu #2586 opublikowany przez Ituriela, ale jest tam dość ciekawa informacja na temat połączonej mapy (od 17:26). O ile dobrze zrozumiałem to połączona mapa którą pokazywała CA autorowi na jakiejś prezentacji wygląda dokładnie tak http://i.imgur.com/MQGmq81.jpg Wychodzi na to że utną dość spore kawałki na południu :/
    A to nie mapka z Call of Warhammer, moda do TWM II ?

Strona 259 z 368 PierwszyPierwszy ... 159209249257258259260261269309359 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •