Strona 261 z 368 PierwszyPierwszy ... 161211251259260261262263271311361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 601 do 2 610 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2601
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    Znalazłem oryginalny film gdzie gostek z CA o tym mówi. Film zaczyna się od pytań o połączoną mapę i jest tam potwierdzenie że Stary Świat zostanie taki jaki jest w W1, Świat z W2 zostanie przekształcony/obrócony i dopasowany do W1 i niektóre regiony z południa i zachodu zostaną ucięte. Ok 4:30 mówi o ucięciu. Ok 6:15 mówi o zmianie pozycji jednego z LL
    https://www.youtube.com/watch?v=bKrpzmK2Erc
    Jeśli tak faktycznie będzie to może to być jeden z najbardziej idiotycznych kroków, jakie CA zrobi wobec tej gry. Z tym przeniesieniem LL to może się tyczyć Skrolka. Queeka mogą dać do Karak Osiem Szczytów, Kroq'Gara nie wiem, gdzie by dali, a Teclisa do Saphery. Nadal jest to jednak dla mnie złe, bo to daje mniejszą połać terenu dla gracza. Dlatego moim zdaniem nie powinni w ogóle czegokolwiek zmieniać pod względem ilości grywalnego terenu, a jedynie go poprawić. Usuwanie terenu nigdy nie wychodziło na dobre i na pewno odbije się czkawką.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #2602
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Wiem i mam takie same odczucia jak Ty. Jedyna nadziej w tym, że nie utną tej mapy jak na tym nieszczęsnym obrazku i zachowają trochę więcej terenów. Film jest z kwietnia, a takich rzeczy nie robi się na łapu capu, zwłaszcza że sami przyznali że mapa do 2 jest przeskalowana i trzeba będzie ją zmieniać a połączona kampania ma wyjść dość szybko po premierze.

  3. #2603
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Jezzaile to jedyny z wielkich braków, bo reszta może znaleźć się w połączonej kampanii.
    Co do Szturmoszczurów to się to zgadza. Masz podział na mieczników z tarczami oraz na halabardników. Polecam zerknąć do 7 edycji AB Skavenów.
    Rynsztunek:
    -broń ręczna
    -ciężka zbroja
    -halabarda
    Dodatkowy rynsztunek:
    -tarcze


    Nazgool, właśnie słucham i mi to akurat nie pasuje za bardzo. Byłoby to głupie, gdyby mieli wycinać połowę terenu, tym bardziej, że połowa tego terenu jest opisana przez lore i to dość dobrze. Poza tym przecież Warhammer II ma być w formie puzzle do TW: Warhammer I. Więc to połączenie z drobnymi zmianami, a nie wycięciami. Także nadal mnie to nie przekonuje.
    Ale Im to nie potrzebne, czemu każda armia ma mieć jednostki które się uzupełniają, to bez sensu. To elitarna jednostka jak na Skavenów i teraz ma odpowiedz na wszystko. Halabardy na kawalerię i monstra, a miecz i tarcza na piechtę i przeciw jednostką dystansowym. Nie chce Mi się szukać, ale pewnie stare rasy mają wielki braki. Rozumiem że w takim wypadku tylko czekać aż CA doda Gorejąca Słońca, Zakony Rycerskie z bronią dwuręczną ?

    Więc niecierpliwe czekam aż w Imperium Halabardnicy dostaną wersję z tarcza, oraz jak Rycerze Pół-Gryfów z Halabardą dostaną wersję z tarczą, według AB obie są jak najbardziej zgodne z Lore.

    ^^ To napisałem do wybiórczości.

    Czy Ty naprawdę uważasz że Skaveni potrzebują tej jednostki z tarczą i mieczem ? Bo dla Mnie to w ten sposób CA usunęła jedną z wad topowej piechoty skavenów, wrażliwość na ostrzał łuczników itd. Chyba że idziemy w myśl że każdy ma dostać absolutnie wszystkie jednostki, ale akurat w to nie uwierzę.


    ** Po co oni cokolwiek tną z map ? Chyba silnik nie ma ograniczenia jak miał stary Medieval 2 co do ilości regionów na mapie ?

  4. #2604
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta
    Ale Im to nie potrzebne, czemu każda armia ma mieć jednostki które się uzupełniają, to bez sensu. To elitarna jednostka jak na Skavenów i teraz ma odpowiedz na wszystko. Halabardy na kawalerię i monstra, a miecz i tarcza na piechtę i przeciw jednostką dystansowym. Nie chce Mi się szukać, ale pewnie stare rasy mają wielki braki. Rozumiem że w takim wypadku tylko czekać aż CA doda Gorejąca Słońca, Zakony Rycerskie z bronią dwuręczną ?

    Więc niecierpliwe czekam aż w Imperium Halabardnicy dostaną wersję z tarcza, oraz jak Rycerze Pół-Gryfów z Halabardą dostaną wersję z tarczą, według AB obie są jak najbardziej zgodne z Lore.

    ^^ To napisałem do wybiórczości.

    Czy Ty naprawdę uważasz że Skaveni potrzebują tej jednostki z tarczą i mieczem ? Bo dla Mnie to w ten sposób CA usunęła jedną z wad topowej piechoty skavenów, wrażliwość na ostrzał łuczników itd. Chyba że idziemy w myśl że każdy ma dostać absolutnie wszystkie jednostki, ale akurat w to nie uwierzę.
    Dla mnie jest to dobrze zrobione, co już jest. Kwestia dodawania teraz tego, co brakuje. Stąd mam nadzieję, że te jednostki, co u mnie w liście braków są, w końcu dojdą do gry.

    Nazgool - materiał jest z kwietnia bieżącego roku i sądzę, że do tego czasu się to zmieni i nie wytną tego terenu, bądź po prostu poprawnie poukładają wyspy, zmniejszą Ulthuan, umieszczą go w poprawnym miejscu i... tyle. Im więcej będą wycinać, tym większą szkodę dla siebie i gry wyrządzą.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #2605
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Ja to wszystko rozumiem, ale tak jak wspominałem takich rzeczy nie robi się na kolanie. To już jest pewnie zrobione i teraz tylko dogrywają to i owo. Też wolałbym cała mapę a nie kawałek, ale CA to potwierdziło, a facet z pierwszego filmiku był na pokazie CA i mu taką mapę pokazali. Nie wiem, jeśli to był ten sam lipcowy pokaz na którym był Lord Legionista, to może będzie w stanie nam potwierdzić jak to jest z tą mapą. Skoro CA o tym mówi i tego typu info są już YT to liczę, że nasi przedstawiciele zabiorą głos w tej materii.

  6. #2606
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez nazgool Zobacz posta
    Ja to wszystko rozumiem, ale tak jak wspominałem takich rzeczy nie robi się na kolanie. To już jest pewnie zrobione i teraz tylko dogrywają to i owo. Też wolałbym cała mapę a nie kawałek, ale CA to potwierdziło, a facet z pierwszego filmiku był na pokazie CA i mu taką mapę pokazali. Nie wiem, jeśli to był ten sam lipcowy pokaz na którym był Lord Legionista, to może będzie w stanie nam potwierdzić jak to jest z tą mapą. Skoro CA o tym mówi i tego typu info są już YT to liczę, że nasi przedstawiciele zabiorą głos w tej materii.
    W tym wypadku mam chociaż nadzieję, że jak bym np. robił questy dla ras z dwójki to będzie można je dawać na mapę z dwójki, a nie że będzie to zablokowane. Inna kwestia to te cięcia map. Czy to naprawdę jest takie potrzebne? Przecież ten silnik nie jest ograniczony pod względem zawartości prowincji, prawda? Jeśli jednak to nadal będzie takie, a nie inne tj. wycięcie mapy od południa itd. to CA całkowicie się pogrąży w moich oczach.


    A tu nieco o systemie rytuału u Skavenów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #2607
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Arroyo-nie licz na logike w poczynaniach CA/Segi...
    Juz dawno temu w jednym z wywiadow mowili ze mapa do polaczonej kampani bedzie poucinana.Jak sie ma monopol i zero konkurencji to sie robi co sie chce...
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  8. #2608
    Asuryan
    Gość
    Tak swoją drogą na logikę to jezzaile powinny być tylko u Skryre, mnisi zarazy (z kadzielnicami) tylko u Pestilence, skrytobójcy (jako oddział) tylko u Eshin, szuroogry tylko u Moulders, etc.

  9. #2609
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Najpewniej wyrównają mapę by rozmiarem bardziej pasowała. Przez co pod młotek pójdą te najbardziej skrajne tereny. Natomiast liczę że zagęszczą/zwiększą liczbę prowincji w Arabii i u królów grobowców.
    Zasadniczy powód dlaczego tak zrobią to zmniejszenie ilości wody, która zawsze w tw zajmowała tylko miejsce. Co prawda w młocie2 będą znajdzki i przeszkadzajki, ale skoro nie ma być bitew morskich ręcznych to i tak słabo.

    Choć mam nadzieje że jednak tego terenu zostanie więcej niż na tamtych obrazkach. Bo chciałbym zobaczyć i zdobyć Karak Zorn.

    - - - - - - - - - -

    Z innego filmiku gdzie komentował ktoś z CA. Pogrubiłem to które najbardziej przykuło moją uwagę.
    Q) Anything like King and the warlord dlc coming after launch?
    A) We will have something. Each faction has plenty of LL and we are focusing on the grand campaign.

    Q) (To totalbiscuit) What faction do you want to play the most?
    A) Chaos dwarfs.

    Q) Is there much space between continents on the Grand campaign map?
    A) Not really

    Q) Is assasinating other Skaven leader assasinations a mechanic?
    A) You can assasinate in the same way as other factions and there is infighting between skaven. But no special mechanic.

    Q) Naval battles?
    A) Standard answer, autoresolve and ship bombardment with darkelves black ark

    Q) More total war tournaments in the future?
    A) We'll see, it's always been active but no news right now.

    Q) If I buy a faction in Warhammer 1 will I need to buy it in 2?
    A) No.

    Q) Free for all
    A) Only 4 player free for all. All about the damage you do. So you can die first but still win. Gain extra points if your units survive.

    Q) ?
    A) No mechanic around removing evidence of skavens existence

    Q) Regiments or reknown?
    A) We may have something like that in the future. (Seemed to suggest it is likely)

    Q) (To Dogbert_CA) Favourite of your factions played in totalwarhammer
    A) Bretonnia overall, skaven in totalwarhammer 2.

    Q) Can you use a tunnel to cross continents as skaven?
    A) No, only by boat.

    Q) gotrek and felix?
    A) Possible and we are looking at it.

    Q) We will see esports stuff?
    A) Dogbert_CA has background in esports. Everyone would love to do it but CA won't force it.

    Q) Co-op campaign?
    A) Same as totalwarhammer, also have climate. So if you conquer somewhere not suited to your climate you recieve pelanties (instead of not allowing you to conquer there).

    Q) Are you gonna stop making DLC for warhammer 1? (TB also asked for clarification on foward/backwards compatability) A) Cant say anything on DLC. Other stuff he's not sure of.

    Q) Lord progression the same?
    A) Dodbert started to answer (couldn't hear cause TB interrupted). TB talked about traits having progression to them. E.G. if you lose alot of battle, a lord is scared of battles. Public order buff if lord spends time in place with low public order.

    Q) Any changes to winds of magic?
    A) No.

    Q) Settlements having more variety and specialization?
    A) Depends on the faction.

    Q) Lords still level up the same?
    A) Level up the same, cap is now level 40 though.

    Q) Advanced movement stance?
    A) Skaven have stalk movement stance (move and ambush), Lizardmen have astromancy stance that can help detect ambush stanced armies.

    Q) Skaven corruption.
    A) Skaven corruption hurts yourself, so you need to keep moving to fight for food. You can instantly upgrade settlement at the cost of food.

    Q) Warpstone?
    A) Every faction has currency for the race of the vortex. Skaven has warpstone. When you perform a ritual chaos invasions will come for your capital.

    Q) Other skaven factions to play?
    A) Wait and see.

    Q) VR Support?
    A) Tried a VR demo where you could be in the middle of a battle or next to a monster. No plans though.

    Q) Load times?
    A) Load times were ok from and external SSD. Also it's still a preview build.

    Q) Rogue armies?
    A) Some armies have mix of greenskins and empire together etc.

    Q) Linux support?
    A) Not sure.
    - - - - - - - -

    To okno gdzie były u szczurków do wyboru 4 opcje do zakupu. 1 to inżynier samobójca, 2 to jakaś inna postać, 2 następnych nie pamiętam.
    Wszystkie rasy w młocie2 będą miały coś takiego, a w przypadku połączonej mapy stare nacje tez mają to dostać. Ale nie pamiętam juz na którym filmiku to mówili.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 19-08-2017 o 07:48

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #2610
    Asuryan
    Gość
    Ciekawa jest też wzmianka o tych bitwach kilkustronnych - max 4. Wygrywa ten z graczy, który zadał więcej obrażeń, nawet jak jego armia padła wcześniej w trakcie tej bitwy.

Strona 261 z 368 PierwszyPierwszy ... 161211251259260261262263271311361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •