Strona 265 z 368 PierwszyPierwszy ... 165215255263264265266267275315365 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 641 do 2 650 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2641
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Gobbla Zobacz posta
    Ich klimat (husarzy, miśki), położenie geograficzne dawałoby mega potencjał i niemałe wyzwanie. Co o tym sądzicie?
    Kislev oficjalnie miśków nie ma, poza jednym wierzchowcem bodajże dla cara. Ma jednoskrzydłą husarię, ponadto jakiś rycerzy stylizowanych na bojarów i łuczników konnych stylizowanych na Kozaków. Do tego czarodziejki lodu,z których najsłynniejsza jest caryca.

  2. #2642
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.totalwar.com/blog/total-...-achievements/
    Achievementy, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  4. #2643
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Kislev oficjalnie miśków nie ma, poza jednym wierzchowcem bodajże dla cara. Ma jednoskrzydłą husarię, ponadto jakiś rycerzy stylizowanych na bojarów i łuczników konnych stylizowanych na Kozaków. Do tego czarodziejki lodu,z których najsłynniejsza jest caryca.
    W 8 edycji GW w lore uzasadniło istnienie jazdy na niedźwiedziach, jest to wspomniane w podręczniku zasad bodajże. Proszę link do zdjęć : https://forums.totalwar.com/discussi...rulebook-stuff

    Więc uzasadnienie takiej jazdy dało samo GW, a to że nie mają oficjalnych figurek to raczej nie jest problem.

  5. #2644
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Yyy, nie. Każdy interpretuje uniwersum Warhammera po swojemu, także jedni zatrzymują się na 6 edycji, inni na 7 (ja), a jeszcze inni na ósmej. Dla jednych to oficjalne, dla innych kolejna ze bzdur GW, co "nowego" dali. Nim zajmą się wprowadzaniem jednostek, co o nich jest jedynie napisane jedno zdanie, to winni wprowadzić te, co mają już figurki.

    EDIT: Co prawda w jakimś dodatku do I edycji RPG'a dali też uzasadnienie istnienia jazdy na niedźwiedziach, ale to nie jest jednak bitewniak, a więc prawdopodobnie dalej jest to mała szansa na tę jednostkę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2645
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Tam jest napisane czarno na białym. Nie obchodzi Mnie że masz awersję do tego, Ja nie mam.

    To jest oficjalny książka zasad do 8 edycji. Jeśli masz z tym problem to cóż poradzić. Gdyby Kislev się opłacał to pewnie w edycji 8 dodali by takie jednostki. Ba, nawet w Warmasterze masz niedźwiedzie w armii Kislevu.

    Jeśli mają wprowadzać te jednostki co mają figurki to czekam na usunięcie od Skavenów Stromvermin z tarczami i mieczami bo w 8 edycji ich nie używają. Jeśli mamy grać w rytm takiej muzyki to walczmy z latającymi jednostkami Bretonni, należy im zostawić tylko Jeźdźców Pegazów, dwie pozostałe należy usunąć.

    Kiselv bez jednostek z lore które nie mają figurek nie zostaje wprowadzony do gry. Ma za mało jednostek i wiesz to doskonale. Skoro Bretonnia potrzebowała nowych to Kislev będzie też potrzebował, nawet Jaszczury dostały nowe jednostki lub ze starszych AB mimo że mają 8 edycję.

    Każdy ma swoją ulubioną edycję, i ok. Ale to że Ci się coś nie podoba nie znaczy że to co nie ma uzasadnienia w istnieniu w Lore. Jazda na niedźwiedziach ma, a że to tobie się nie podoba, to nie znaczy że nie może się ukazać. Mi się nie podoba jednostka Stromvermin z mieczami i tarczą, ale ma uzasadnienie w Lore i nic z tym nie zrobię.

  7. #2646
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez ares354 Zobacz posta

    Jeśli mają wprowadzać te jednostki co mają figurki to czekam na usunięcie od Skavenów Stromvermin z tarczami i mieczami bo w 8 edycji ich nie używają. Jeśli mamy grać w rytm takiej muzyki to walczmy z latającymi jednostkami Bretonni, należy im zostawić tylko Jeźdźców Pegazów, dwie pozostałe należy usunąć.

    Kiselv bez jednostek z lore które nie mają figurek nie zostaje wprowadzony do gry. Ma za mało jednostek i wiesz to doskonale. Skoro Bretonnia potrzebowała nowych to Kislev będzie też potrzebował, nawet Jaszczury dostały nowe jednostki lub ze starszych AB mimo że mają 8 edycję.

    Każdy ma swoją ulubioną edycję, i ok. Ale to że Ci się coś nie podoba nie znaczy że to co nie ma uzasadnienia w istnieniu w Lore. Jazda na niedźwiedziach ma, a że to tobie się nie podoba, to nie znaczy że nie może się ukazać. Mi się nie podoba jednostka Stromvermin z mieczami i tarczą, ale ma uzasadnienie w Lore i nic z tym nie zrobię.
    1. W 8 edycji może i nie mają, ale w siódmej mieli. Jest ok.
    2. Co do tego, że każdy ma swoją ulubioną edycję. Ok, ale każdy też ma po swojemu poukładany świat Warhammera. Jedni uznają to, co dali w późniejszych edycjach, inni nie. Ja nie uznaję pewnych rzeczy z 8 edycji, które były robione na siłę i z tego powodu w swojej wizji świata Warhammera nie umiejscawiam ich, bądź przenoszę do innych możliwych kategorii istot. Bądź, jak w przypadku istot, o których jest jedynie drobne zdanie, a w poprzednich bookach i innych źródłach lore nie ma nic, to są dla mnie zwykłym tworem jakiejś grupki fanów, naciągnięte jak twarz Ibisza. Także, jeśli ma to podkreślenie w istniejącej figurce i faktycznym wyglądzie jednostki, to jest to dla mnie oficjalne, inaczej jest to zwykła pierdółka, na którą nie warto tracić czasu ani nerwów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #2647
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    1. W 8 edycji może i nie mają, ale w siódmej mieli. Jest ok.
    2. Co do tego, że każdy ma swoją ulubioną edycję. Ok, ale każdy też ma po swojemu poukładany świat Warhammera. Jedni uznają to, co dali w późniejszych edycjach, inni nie. Ja nie uznaję pewnych rzeczy z 8 edycji, które były robione na siłę i z tego powodu w swojej wizji świata Warhammera nie umiejscawiam ich, bądź przenoszę do innych możliwych kategorii istot.
    I widzisz, to gra w kotka i w myszkę. Ty nie uznajesz części rzeczy z 8 edycji, ale co to CA obchodzi ? Nic. Jeśli Kislev będzie czymś na czym zarobią to i tak zrobią im jednostki jakie będą chcieli lub na jakie dostaną zgodę. Z dwojga złego wolę by zrobili jednostkę istniejącą w Lore niż coś co oni sami zrobią w swoich głowach i tego się będę trzymał.

    Masz swoją wizję Warhammera jak masa osób grających w tą grę. Każdy czegoś chce. Ja chce by ta armia się ukazała, ale z ich marnym AB to nie jest możliwe. Dlatego jeśli CA ich wyda to i tak zrobi jednostki jakie oni uznają za najlepsze i my nic nie mamy do gadania.

    Więc uważam że jeśli już muszą dodać nowe jednostki, to wolę by zrobili je ze zgodnością z Lore a nie z ich szalonych pomysłów.

  9. #2648
    Asuryan
    Gość
    Warmaster to jednak nie Warhammer Fantasy Battle, mimo że toczy się w tym samym uniwersum. Jeśli mają dawać jakąś dziwaczną jazdę na niedźwiedziach Kislevowi, to wolę by zostawili tak jak jest i nie dodawali Kislevu wcale.

  10. #2649
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Warmaster to jednak nie Warhammer Fantasy Battle, mimo że toczy się w tym samym uniwersum. Jeśli mają dawać jakąś dziwaczną jazdę na niedźwiedziach Kislevowi, to wolę by zostawili tak jak jest i nie dodawali Kislevu wcale.
    Parzcież to co Ci wysłałem nie było z Warmastera tylko z Rule Booka 8 edycja....To rozumiem że to co GW tam napisało też się nie liczy....

  11. #2650
    Asuryan
    Gość
    Wynalazków 8 edycji typu zeppeliny czy landshipy także nie ma w grze - i według mnie na całe szczęście. Swoją drogą nie trudź się na odpisywanie mi, bo i tak już tego nie przeczytam.

Strona 265 z 368 PierwszyPierwszy ... 165215255263264265266267275315365 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •