Strona 267 z 368 PierwszyPierwszy ... 167217257265266267268269277317367 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 661 do 2 670 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2661
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Oczywiście,że wszystko zależy od tego czego kto oczekuje. Dla graczy multi może faktycznie oba to must have a "The Grim and the Grave" jest lepsze,ale dla mnie,z perspektywy gracza przede wszystkim singlowego to DLC z nowymi pozycjami startowymi i ciekawymi mechanikami dla tych nowych subfrakcji jest dużo bardziej ciekawe.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  3. #2662
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Oczywiście,że wszystko zależy od tego czego kto oczekuje. Dla graczy multi może faktycznie oba to must have a "The Grim and the Grave" jest lepsze,ale dla mnie,z perspektywy gracza przede wszystkim singlowego to DLC z nowymi pozycjami startowymi i ciekawymi mechanikami dla tych nowych subfrakcji jest dużo bardziej ciekawe.
    Racja. Najlepiej będzie jak wejdziesz w dział z opisem danego dodatku i zastanowisz się czym lubisz grać. Tak jak wspomniał Arroyo oba te dodatki są "must have", ponieważ "The Grim and the Grave" uzupełnienia Armię Wampirów i Imperium, a "The King and the Warlord" uzupełnia Armię Krasnoludów i Zielonoskórych. Pierwszy jest znacznie lepszy pod względem multi, drugi pod względem Kampanii.

    EDIT: Arroyo czy mógłbyś wrzucić link dla kolegi do działu z dodatkami ?

  4. #2663
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Saper, temat z dodatkami to ten jest przecież. Na 1 stronie jest rozpiska tego, co jest czym, mogę jednak dorobić jak chodzi o odnośniki do danego dodatku na Steamie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #2664
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Saper, temat z dodatkami to ten jest przecież. Na 1 stronie jest rozpiska tego, co jest czym, mogę jednak dorobić jak chodzi o odnośniki do danego dodatku na Steamie.
    Przyznam Ci się szczerze, że to jest dla mnie troszkę mało czytelne. Chodzi o to, że dopiero zauważyłem w "Aktualnie oficjalne DLC:", że tam są odnośniki do dodatków na steamie. Wcześniej myślałem, że jest to tylko lista. Dodatkowo, osoba wchodząca w dany link jest przekierowana od razu do działu kupna danego DLC i nie ma opisu produktu w Polskiej wersji językowej co dla niektórych osób może być kłopotliwe. Możliwe, że wcześniej było inaczej. IMO trzeba byłoby zrobić odrębne działy opisujące w zupełności dany dodatek aby forumowicze nie mieli takich wątpliwości, ponieważ to już chyba 3 osoba która pyta o wybór DLC. Może coś w stylu jak zrobił Temer z DLC: Norsca lub Twój Zew Zwierzoludzi.

    http://totalwar.org.pl/dlc-norsca-re...-warhammer-tw/

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...ecenzja-Arroyo

  6. #2665
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    Elfy Panie, elfy bierz.
    Nowa frakcja z dodatkową kampanią (taką se, ale nie najgorszą).
    Do tego zupełnie inaczej się nimi gra w kampanii głównej.

    Zresztą, co to za fantasy bez szpiczastouchych.

  7. #2666
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    I z dala od Zwierzoludzi, no chyba że jesteś wielkim fanem tej rasy. Współdzielą trochę jednostek z Chaosem, mają beznadziejną i mocno oskryptowaną kampanię, a kosztują nawet w promocji powyżej 50zł. Prawdopodobnie gorszego DLC już nie zrobią do tej gry.

  8. #2667
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Wysokie Elfy ^^

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  10. #2668
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ta mechanika z manipulowaniem relacjami bardzo mi się podoba ale mam dwa zastrzeżenia. Pierwsze dlaczego dali to wysokim elfom? Przecież to wcale do nich nie pasuje. Bo jak na snobów przystało HE nie zniżyliby się do podróży na jakieś zadupie by mieszać się w sprawy brudnych barbarzyńców czy innych gorszych istot... A drugi to taki że manipulacja to droga która posługują się wyznawcy ciemnej strony https://www.youtube.com/watch?v=Z9NsxW10joM
    tacy jak mroczne elfy czy szczurki.

    - - - - -

    Martwi mnie wielkość terenów gracza. Bo zaczynam się zastanawiać czy jeśli podbiję więcej to czy mocno przełoży się to na wynik kampanii.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. #2669
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Cześć, chciałem się zapytać czy DLC z Norscą to ostatnie DLC do jedynki? Przymierzam się do kupna tej gry w pakiecie ze wszystkimi DLC w pakiecie z podstawką, ale taka edycja jeszcze nie wyszła.

  12. #2670
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Póki co, ale przy połączeniu obu części będą podobno dalej wydawane - choćby Lord Packi.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  13. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


Strona 267 z 368 PierwszyPierwszy ... 167217257265266267268269277317367 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •