Strona 287 z 368 PierwszyPierwszy ... 187237277285286287288289297337 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 861 do 2 870 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2861
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Pewnie w polowie listopada. Platne dlc beda wychodzily poza opublikowana lista flc - abstrahujac od tego czy TK beda na swieta, nie sadze zeby do tego czas wrzucili wiecej niz 2 flc.

  2. #2862
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    https://www.totalwar.com/blog/mortal...te-patch-notes
    Patch - by go pobrać, trzeba:
    PPM na grę -> Właściwości -> Beta -> mortal_empires_pte

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #2863
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    zacięło mi się pobieranie patcha i ani go sciągnąć ani uruchomić gry czy ktoś też tak ma

  4. #2864
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi też sporo czasu się ściągało. Wyglądało jakby stało w miejscu, ale pobrało się w końcu.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #2865
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    ktoś mi się włamał na pocztę nastęnie na stema i ukradł konto konto odzyskałem sam ale okazuje się nie być tym kontem bo nie posiada moich gier czyli ktos pozmieniał dane . Wysłałem do steam zgłoszenie ze zdjęciem klucza do tw wh2 . Myślicie że istnieje szansa na odzyskanie konta. Ech miał dużo gier wh miałem całęgo z dodatkami ?

  6. #2866
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Tak, istnieje nawet całkiem duża.
    https://support.steampowered.com/kb_...dfn-4366#proof

  7. #2867
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #2868
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Martwi mnie, że przez ostatnie zapowiedzi rozwój Warhammera praktycznie się zatrzymał. Warhammera 2 bardzo sobie cenię, ale od premiery nie otrzymaliśmy praktycznie nic, wręcz niektóre rzeczy jak przyspieszenie przewijania tury zostały zepsute. Mortal Empires nawet nie liczę jako dodatkowego contentu, bo jest to aktualnie jakaś faza alpha co najwyżej, co prawda według mnie mogą to fajnie rozwinąć ale jakoś się nie zapowiada. A w kampanii Vortexu aż boli człowieka, że praktycznie całe tereny warhammerowej Afryki zostają prędzej czy później podbite przez... Wampiry. No szlak trafia, przecież tu powinni być Tomb Kings a jakoś o nich cicho. Nawet jeśli im z tym nie spieszno, to niech jakoś to poprawią bo grając czym innym niż Queek albo Kroq'gar te wampiry robią tam kompletny rozpiernicz.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Maniek116 za przydatny:


  10. #2869
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A ja sądzę, że tak w grudniu pierwsze formalne DLC puszczą. Dlaczego? Bo na razie jest hype na okres Aureliana do Rome II i mogą (ale nie muszą, zależy od wyników sprzedaży) pójść za ciosem i gdzieś w styczniu/lutym wydać moją ukochaną Numidię i Etrusków.
    A tak to grudzień, hype opadnie na Romka 2, znów będzie więc można wrócić do starego naparzania się po mordach rasami z Warhammera.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #2870
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    O rany ile biedne CA może to powtarzać...Każda odsłona ma inny zespół,to że nie słychać zapowiedzi do WH2 nie znaczy,że ten tytuł poszedł do kosza i nikt nad tym nie pracuje . Po prostu wreszcie,po dwóch latach CA wróciło do korzeni serii i na ten moment skupiło się na historycznych odsłonach,do WH2 ujrzycie jeszcze wiele DLC,Sega nie przepuści takiego potencjalnego zysku .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


Strona 287 z 368 PierwszyPierwszy ... 187237277285286287288289297337 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •