Strona 294 z 368 PierwszyPierwszy ... 194244284292293294295296304344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 931 do 2 940 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #2931
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Zrobienie "Laboratorium" to robota dla jednego programisty. Zrobienie nowych jednostek to robota dla concept artistów, grafików i programisty, a taki zespół obecnie zajmuje się pewnie Tomb Kingsami. Ty masz gdzieś plany CA, całe szczęście że CA ma gdzieś opinie ludzi takich jak ty :]
    Si vis pacem, para bellum

  2. #2932
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Zrobienie "Laboratorium" to robota dla jednego programisty. Zrobienie nowych jednostek to robota dla concept artistów, grafików i programisty, a taki zespół obecnie zajmuje się pewnie Tomb Kingsami. Ty masz gdzieś plany CA, całe szczęście że CA ma gdzieś opinie ludzi takich jak ty :]
    Zdrowo przeginasz kolego, do tej pory trwała zwykła, merytoryczna dyskusja, ale przeszedłeś do obrażania i prowokowania do kłótni. Ogarnij się albo niech ktoś ogarnie Ciebie, bo przesadzasz.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  3. Użytkownicy którzy uznali post Hadvar za przydatny:


  4. #2933
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Zdrowo przeginasz kolego, do tej pory trwała zwykła, merytoryczna dyskusja, ale przeszedłeś do obrażania i prowokowania do kłótni. Ogarnij się albo niech ktoś ogarnie Ciebie, bo przesadzasz.
    Jakiego obrażania? Jakiego prowokowania do kłótni? Jedyne słowa podpadające pod obrażanie padają w poście Arroya. Pisanie o CA jako o "Brytolach", którzy od "setek lat mają mentalność lenia" jest co najmniej nie na miejscu, a co gorsza - w sytuacji gdy CA tworzy nowy tryb gry, aby dać coś do roboty wolnym pracownikom - nielogiczne. Na szczęście tak jak pisałem CA(jak i każda inna firma) nie przejmuję się opiniami ludzi, którzy krytykują tylko po to aby krytykować.
    Si vis pacem, para bellum

  5. #2934
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Jakiego obrażania? Jakiego prowokowania do kłótni? Jedyne słowa podpadające pod obrażanie padają w poście Arroya. Pisanie o CA jako o "Brytolach", którzy od "setek lat mają mentalność lenia" jest co najmniej nie na miejscu, a co gorsza - w sytuacji gdy CA tworzy nowy tryb gry, aby dać coś do roboty wolnym pracownikom - nielogiczne. Na szczęście tak jak pisałem CA(jak i każda inna firma) nie przejmuję się opiniami ludzi, którzy krytykują tylko po to aby krytykować.
    Skoro zatem jesteś taki odważny to naskarż na mnie, skoro tak Cię boli to, że nazywam CA bandą leni. To, że to głównie Brytyjczycy to pokazuje tylko, że ich mentalność daje się we znaki przy ich niedorobionych produktach. Wręcz tarzam się ze śmiechu, jak widzę Twoje nieudolne bronienie tego typu ludzi...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #2935
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Jakiego obrażania? Jakiego prowokowania do kłótni? Jedyne słowa podpadające pod obrażanie padają w poście Arroya. Pisanie o CA jako o "Brytolach", którzy od "setek lat mają mentalność lenia" jest co najmniej nie na miejscu, a co gorsza - w sytuacji gdy CA tworzy nowy tryb gry, aby dać coś do roboty wolnym pracownikom - nielogiczne. Na szczęście tak jak pisałem CA(jak i każda inna firma) nie przejmuję się opiniami ludzi, którzy krytykują tylko po to aby krytykować.
    Myślę, że mimo wszystko to co napisał Arroyo to prawda, CA to rzeczywiście lenie i zasługują na krytykę, powinni wszyscy zabrać się za poprawianie Mortal Empires, bo ich przeprosiny, za to że Norska i RoR'y dopiero w maju są co najmniej żałosne. Powinni na porządnie wziąć się za poprawki. Ja rozumiem jak by potrzebowali 1 miesiąca, ale oni chcą 6 miesięcy, bo po drodze chcą wydawać pierdółki takie jak to laboratorium, którym próbują udobruchać tych którzy są niezadowoleni.

    Poza tym uważam że sam dodatek nawet spoko, można się pobawić ale poprawianie błędów powinno mieć największy priorytet i powinno zostać zrobione jak najszybciej.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  7. Użytkownicy którzy uznali post Hadvar za przydatny:


  8. #2936
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Gdyby "wszyscy" zajęli się poprawianiem Mortal Empires, to nie dało by się go pewnie uruchomić. Graficy raczej słabo programują a designerzy słabo testują. Do tego dochodzi stare Polskie przysłowie "gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść" które idealnie tutaj pasuje. Ale okey mój błąd, CA powinno zwolnić 3/4 pracowników, by móc w całości zająć się poprawianiem gry.



    Si vis pacem, para bellum

  9. #2937
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Tych odpowiedzialnych za obecną niegrywalność Warhammera jak najbardziej powinni wywalić. Tych od kłamania i obiecywania też. Nigdy wcześniej nie widziałem tak zepsutego Total Wara.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  10. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  11. #2938
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To flc mnie ani ziębi ani grzeje, ot takie niewielkie urozmaicenie. Osobiście tego nie ruszę ale ma ono tak małą skalę, że nie sądzę aby jego tworzenie odbyło się kosztem czegokolwiek innego. Na fejsie CA zaznaczyło,że będzie na ten moment tylko na singlu.

    lenistwo, mentalność Brytoli taka jest od wielu, wielu setek lat
    No,faktycznie,kompletnie beznadziejni ci Brytyjczycy, to tylko naród który stworzył największe imperium w historii świata i od stuleci odgrywa kluczową rolę na arenie międzynarodowej. Do tego w każdym zakątku świata można się porozumieć w ich języku ale to też musi być przypadek .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  12. Następujących 3 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  13. #2939
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ja dopiero w lutym zakupię coś lepszego do grania, poza tym i tak preferuję multi, więc jeszcze ujdzie, ale gracze, którzy kupili dwójkę ze względu na singla i połączenie map mogą czuć się naprawdę oszukani. Nie grałem w tę połączoną kampanię, ale coraz częściej spotykam się z głosami, że jest niegrywalna- ba, robią już o tym nawet śmieszne filmiki.

    https://www.youtube.com/watch?v=FY_mjquxyqY
    Ostatnio edytowane przez Pyrrus89 ; 08-12-2017 o 16:15

  14. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  15. #2940
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Ja gram Co-Opa w Mortal Empires i gra się bardzo dobrze, nie zauważyłem jakichś większych bugów, jedynie to, że trzeba za każdym razem ustawiać "turbo" na turze AI.
    Si vis pacem, para bellum

Strona 294 z 368 PierwszyPierwszy ... 194244284292293294295296304344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •