Strona 305 z 368 PierwszyPierwszy ... 205255295303304305306307315355 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 041 do 3 050 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3041
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    No, no, do gry wchodzi właśnie jedna z moich ulubionych ras Warhammera Fantasy - świetna wiadomość na święta, w końcu mam powód aby zainwestować w II część Dodatek kupuję z automatu

    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    TK podobno mają nie płacić za werbowanie i utrzymanie jednostek, choć możliwe że tylko części.
    Zapewne to właśnie szkielety będą w kampanii 4 free. Ushabti, nekrosfinksy i reszta magicznego stuffu będą musiały swoje kosztować aby był jakiś balans.

    Cytat Zamieszczone przez Kijkowaty Zobacz posta
    Konkwistadorów - znaczy Tilea, Estalia etc (na ME normalne położenie, na kampanii z II jako koloniści). Ciężko powiedzieć jak to rozwiążą, ale to najbardziej prawdopodobna nacja jaką mogą dodać.
    Ja bym się na nich nie nastawiał. Mogą nawet dać ich w trzeciej części, w zależności od tego jak daleko na zachód Starego świata będzie sięgać mapa tej gry. Uważam, że Tilea i Estalia mogą wejść dopiero jako pre-order Warhammera III

  2. #3042
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2013
    Postów
    93
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 17 podziękowań w 8 postach
    3 część idzie na wschód.

    A za "Południowymi Królestwami" przemawia jeszcze jeden argument.
    Polityka obecnego Race Packa to 4LL z własnymi pozycjami startowymi. Umieszczenie w tym Tilei i Estalii + jakiś księstw będzie bardzo proste, do tego kolonie w Nowym Świecie i Południowych ziemiach.

    Gorzej z Arabią, trochę mały teren na 4 frakcje Arabskie, IMO dadzą Arabię na sam koniec, jako kulminację i nabijanie hypu przed 3 częścią. Może nawet dostaniemy ją za free jak Bretonie, bądź jako preorder bonus.

  3. #3043
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Na północ i wschód, jak już Co do Race Packa to 4 LL + 1 darmowy dla Skavenów. Widać to choćby po wyglądzie tła dla "New Legendary Lord".

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #3044
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kijkowaty Zobacz posta
    3 część idzie na wschód.
    Nie sprecyzowałem. Oczywiście, że ta gra to północ-wschód, ale wschodnie rubieże Imperium z pewnością dostaniemy; a jeżeli dobrze rozrysują mapę to może zmieści się i Tilea z Estalią - w tym wypadku wygodniej będzie ich dać do trzeciej gry niż kombinować z koloniami.

    Cytat Zamieszczone przez Kijkowaty Zobacz posta
    Gorzej z Arabią, trochę mały teren na 4 frakcje Arabskie, IMO dadzą Arabię na sam koniec, jako kulminację i nabijanie hypu przed 3 częścią. Może nawet dostaniemy ją za free jak Bretonie, bądź jako preorder bonus.
    To też jest całkiem prawdopodobna opcja. Co do pozycji startowych: zostaje jeszcze tryb hordy dla części z nich - warhammerowi Arabowie, tak jak ci prawdziwi, to nie tylko ludność osiadła

  5. #3045
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Ciężko będzie zrobić u Tilei i Estali po 4 legendarnych Lordów. IMO lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie jednego dodatku z Tileą i Estslią, dając im po 2 LL. W sumie jeden dodatek i jest 4 LL, dostajemy 2 frakcję. Ogólnie CA zrobiło sobie duży bałagan bo inne frakcję z DLC wychodzą marnie pod względem LL. Jestem Ciekaw kiedy zrobią coś w tym kierunku.

  6. #3046
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Przecież Race Pack to nadal 2-3 LL. Specjalnie nazywają Tomb Kingsów Campaign Packiem mimo, że nie ma w nim kampanii żeby zaznaczyć że jest to DLC z "najwyższej" półki cenowej, i żeby nie mylić tego z Race Packiem.
    Moim zdaniem nie ma co liczyć na Estalie i Tilee jako jedno DLC, bo są to dwie różne nacje z "różnymi" jednostkami, a żadne DLC czegoś takiego nie przewiduje. Moim zdaniem mogą wydać Estalie jako Race Pack z dwoma LL, a Tilee dodać jako FLC ponieważ jej armia to w sporej części zlepek innych "ludzkich" armii.

    Nie powiedziałbym że CA zrobiło sobie bałagan, wszystko nadal zgadza się z ich polityką DLC opisaną zaraz po wydaniu WH1, z tym że zamiast mini-kampanii jest teraz dwóch dodatkowych lordów.
    Si vis pacem, para bellum

  7. #3047
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Przecież Race Pack to nadal 2-3 LL. Specjalnie nazywają Tomb Kingsów Campaign Packiem mimo, że nie ma w nim kampanii żeby zaznaczyć że jest to DLC z "najwyższej" półki cenowej, i żeby nie mylić tego z Race Packiem.
    Moim zdaniem nie ma co liczyć na Estalie i Tilee jako jedno DLC, bo są to dwie różne nacje z "różnymi" jednostkami, a żadne DLC czegoś takiego nie przewiduje. Moim zdaniem mogą wydać Estalie jako Race Pack z dwoma LL, a Tilee dodać jako FLC ponieważ jej armia to w sporej części zlepek innych "ludzkich" armii.

    Nie powiedziałbym że CA zrobiło sobie bałagan, wszystko nadal zgadza się z ich polityką DLC opisaną zaraz po wydaniu WH1, z tym że zamiast mini-kampanii jest teraz dwóch dodatkowych lordów.
    Jeżeli nie dostrzegasz bałaganu to oznacza, że słabo śledzisz to co się dzieje na ich podwórku. Po pierwsze wszystko się zaczęło się od An Old Friend na którego czekaliśmy od stycznia i dostaliśmy śmiechu wartego Krella, którego ani razu nie spotkałem na bitwie Multi. Potem Norsca którą może tylko grać w jedynce. No i jakiś marny eksperyment, który nic nie wnosi i ME, które ma masę błędów. Nie wspomnę nawet o marnych prezentacjach i zapowiedziach. Ta wczorajsza to była totalna porażka ze strony CA, ponieważ Ci ludzie totalnie nie byli przygotowani na to. Popełnili kilka błędów, a wisienką na torcie było nazwanie Neferaty siostrą Khalidy. Ogólnie 1,5h zmarnowanego czasu. Ogólnie wkurzam mnie ich polityka i żeby nie sentyment do Warhammera to bym dawno olał tą grę.

  8. #3048
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Jeśli chodzi o Krella to kilka razy się z nim spotkałem na multi. Eksperyment faktycznie jest bezużyteczny. ME to cóż - czekam na premierę Tomb Kings, bo wtedy będzie ten tryb dobry (przynajmniej, jak chodzi o mnie i to, jak wyobrażam sobie południe mapy). Inna rzecz, że jak dojdzie Throt (bo na 100% nie będzie to Thanquol - to materiał na DLC) to i na północy będzie jakoś... bogaciej. Co do samych TK to mam nadzieję, że z czasem dadzą Neferatę, bo jej szczególnie mi brakuje - wiecie, wróg publiczny nr 1 dla Khalidy.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #3049
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Jeżeli nie dostrzegasz bałaganu to oznacza, że słabo śledzisz to co się dzieje na ich podwórku. Po pierwsze wszystko się zaczęło się od An Old Friend na którego czekaliśmy od stycznia i dostaliśmy śmiechu wartego Krella, którego ani razu nie spotkałem na bitwie Multi. Potem Norsca którą może tylko grać w jedynce. No i jakiś marny eksperyment, który nic nie wnosi i ME, które ma masę błędów. Nie wspomnę nawet o marnych prezentacjach i zapowiedziach. Ta wczorajsza to była totalna porażka ze strony CA, ponieważ Ci ludzie totalnie nie byli przygotowani na to. Popełnili kilka błędów, a wisienką na torcie było nazwanie Neferaty siostrą Khalidy. Ogólnie 1,5h zmarnowanego czasu. Ogólnie wkurzam mnie ich polityka i żeby nie sentyment do Warhammera to bym dawno olał tą grę.
    Właśnie przez to że uważnie śledzę wiem, że nie ma żadnego bałaganu. Wszystkie DLC są zgodne z ich "wytycznymi" które opublikowali zaraz po premierze WH1, o wszelkich zmianach informują community z wyprzedzeniem. Problem z przeniesieniem Norsci został dokładnie wyjaśniony. An Old Friend zawsze był zapowiadany jako drobny smaczek, to że community wymyśliło sobie że będzie to Middenheim i było później zawiedzione to tylko problem community. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z Krella, bo zawsze lubiłem grać kampanie Gandalfem, ale był jednym ze słabszych lordów VC, teraz jest już dużo silniejszy. Na multi go nie zobaczysz bo lordowie czarodzieje nie są najlepszym wyborem na multi, a VC ma masę silniejszych lordów do multi. Eksperyment jest świetnym narzędziem promocyjnym i po setkach filmów na yt w nim nakręconych, widać że był bardzo dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o ME to ja na 3 kampanie co-op jeszcze się z żadnym nie spotkałem, muszę mieć strasznego farta. Ogólnie rzecz biorąc jak zapowiadali przed premierą WH1, że docelowo będzie kampania na łączonej mapie, to spodziewałem się crasha co turę, a tu taki zonk, co-op działa mijlon razy lepiej niż co-op w Shogunie 2 o Romie 2 już nie wspominając, więc nie jest aż tak źle.
    Ostatniego streamu nie oglądałem, więc na temat błędów się nie wypowiem, choć kto jak kto ale ty to raczej błędów na streamie nie powinieneś wypominać. W transmisji live nawet najwięksi zawodowcy potrafią się mylić. Tego że nic na streamie nie pokarzą można się spodziewać, bo nigdy na pierwszym streamie nic nie pokazują.
    Si vis pacem, para bellum

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Jsatrzab za ten post:


  11. #3050
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Właśnie przez to że uważnie śledzę wiem, że nie ma żadnego bałaganu. Wszystkie DLC są zgodne z ich "wytycznymi" które opublikowali zaraz po premierze WH1, o wszelkich zmianach informują community z wyprzedzeniem. Problem z przeniesieniem Norsci został dokładnie wyjaśniony. An Old Friend zawsze był zapowiadany jako drobny smaczek, to że community wymyśliło sobie że będzie to Middenheim i było później zawiedzione to tylko problem community. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z Krella, bo zawsze lubiłem grać kampanie Gandalfem, ale był jednym ze słabszych lordów VC, teraz jest już dużo silniejszy. Na multi go nie zobaczysz bo lordowie czarodzieje nie są najlepszym wyborem na multi, a VC ma masę silniejszych lordów do multi. Eksperyment jest świetnym narzędziem promocyjnym i po setkach filmów na yt w nim nakręconych, widać że był bardzo dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o ME to ja na 3 kampanie co-op jeszcze się z żadnym nie spotkałem, muszę mieć strasznego farta. Ogólnie rzecz biorąc jak zapowiadali przed premierą WH1, że docelowo będzie kampania na łączonej mapie, to spodziewałem się crasha co turę, a tu taki zonk, co-op działa mijlon razy lepiej niż co-op w Shogunie 2 o Romie 2 już nie wspominając, więc nie jest aż tak źle.
    Ostatniego streamu nie oglądałem, więc na temat błędów się nie wypowiem, choć kto jak kto ale ty to raczej błędów na streamie nie powinieneś wypominać. W transmisji live nawet najwięksi zawodowcy potrafią się mylić. Tego że nic na streamie nie pokarzą można się spodziewać, bo nigdy na pierwszym streamie nic nie pokazują.
    Nie zgodzę się z Tobą. Mając dojną krowę doi się ją ile można, a nie zostawia się na pastwę losu.
    Bałagan w CA oznacza:
    - brak sensownych patchy, które wprowadzają dobry balans. IMO co miesiąc powinna być wypuszczania aktualizacja/łatka.
    - zbyt długie okresy wyczekiwania na nowości w postaci FLC. Jeszcze na początku to wyglądało ok ale teraz to jest jakaś kpina. DLC nie powinny być brane pod uwagę, ponieważ sama nazwa wskazuje na to, że będzie to płatny dodatek do tej gry.
    - brak sensownego wsparcia na scenie multi. Zrobili jeden tryb, jakąś klasyfikacje, dodali po 2 latach FFA i cieszcie się dzieci. Tak poważne firmy się nie zachowują jeżeli chcą się liczyć na arenie. Popatrz na Blizzard lub Riot. Ta gra ma ogromny potencjał na scenę multi ale CA ma to w 4-literach.
    - Eksperyment taki fajny ? Dla mnie ma 0 sensu. Ludzie się pobawią przez chwilę, a potem się to znudzi i co ? Zamiast tego mogliby dać malarz armii lub wprowadzić sensowny ekwipunek dla postaci lub uzupełnić do końca rostery rasom. Jest wiele ważniejszych rzeczy niż brak grawitacji w TWW.
    - An Old Friend: uważam, że sami nie wiedzieli co z tym zrobić i na siłę wypuścili coś co jest parodią jednego z większych herosów w Warhammerze. Legendarny Bohater który po upływie czasu sam pada. Można go było zrobić jak Zielonego Rycerza tylko z opcją przyzywania wyłącznie przez Kemmlera. Żałosne, ponieważ przez około pół roku czekaliśmy na zrobienie modelu jednego bohatera...jak mają takie tempo pracy to nie wiem jak oni robią te dodatki...
    - Ogólnie nie wiem, dlaczego Lordowie nie zachowują swoich bonusów z kampanii do multi. Np. cała armia ma zatrute ataki lub jednostki szkieletów są o 10% tańsze itp...
    - Najlepsze jest to, że osoby które posiadają Leśne Elfy, Chaos i Zwierzoludzi wydali swoje pieniądze na marne. Gdzie są RoRy do tych fracji ? W tym też CA ma problem żeby przenieść do 2 ?
    - Red Diuk i Borys...postacie zrobione i...Z reszką Red Diuk to model przerobionego Lorda...
    - Norsca jest potwierdzeniem tego, że CA jest firmą, która ma słabe kompetencje i ma bałagan. Zdarzają się błędy i utrudnienia ale nie w postaci, że premiera frakcji jest w wakacje i nagle się im okazuje, że dopiero w maju przyszłego roku będzie można pograć Norscą na multi czy w kampanii w TWW2...
    - Prezentacje...nie wiem jak Ty ale jak koleś mi pokazywał tryb FFA to nie wiedziałem o co chodzi, ponieważ skakał po mapie jak poparzony i w sumie nic nie dało się ciekawego zobaczyć. W tych ich Streamach mi nie chodzi żeby coś pokazywali tylko o to żeby nie bylo powielane to co zostało napisane. Niech najpierw zrobią sensownego streama, a potem to umieszczą na stronie. To tak jakbym umieścił wyniki losowania grup z MP, a potem puścił streama z losowaniem...idiotyzm. W dodatku Ci ludzie nie byli przygotowani merytorycznie na to co mówili.

    To jest bałagan, a że nagle coś tam napiszą na swoim forum gdzie mają swoich wazeliniarzy to nie znaczy, że wszystko jest ok...tak się nie zachowuje firma, która chce zaistnieć w tej branży. Tak jak wspominałem, żeby nie ogromny sentyment do Świata Warhammera i gry WFB to pewnie był swoją zabawę skończył na TWW1.

  12. Następujących 6 użytkowników podziękowało SaperHeart za ten post:


Strona 305 z 368 PierwszyPierwszy ... 205255295303304305306307315355 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •