Strona 311 z 368 PierwszyPierwszy ... 211261301309310311312313321361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 101 do 3 110 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3101
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Zaskoczył mnie ten Khatep w Naggaroth. To naprawdę dobra wiadomość! :O W końcu jakiś nerf (Pośredni) dla Malekitha w kampanii.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #3102
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    No przecież tam zawsze była pustynia to się można było spodziewać że któryś Grobowiec tam wystartuje.
    Si vis pacem, para bellum

  3. #3103
    Wojski Awatar Maniek116
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kielce
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 11 podziękowań w 9 postach
    Ciekawi mnie, bo nie widziałem, żeby gdziekolwiek było o tym wspomniane, czy zmiany dla Bretonii dotyczą też TW:WH1? Czy tylko ME?

  4. #3104
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maniek116 Zobacz posta
    Ciekawi mnie, bo nie widziałem, żeby gdziekolwiek było o tym wspomniane, czy zmiany dla Bretonii dotyczą też TW:WH1? Czy tylko ME?
    Raczej nie. Zmiany w ME nie zostały zaimplementowane do jedynki. Moim zdanie to najgorszy ruch CA jaki mogli zrobić, wymuszanie kupienia części drugiej by dostać często poprawki do starych ras...

  5. #3105
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maniek116 Zobacz posta
    Ciekawi mnie, bo nie widziałem, żeby gdziekolwiek było o tym wspomniane, czy zmiany dla Bretonii dotyczą też TW:WH1? Czy tylko ME?
    Wątpię bo sporo z tego drzewka jest związane z nowymi rasami z 2 których nie ma w 1.

  6. #3106
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Wh1 według CA jest juz skonczona i raczej nie beda do niech patchow wydawac. Jedyne co mozemy sie spodziewac to panstw poludniowych (Estalia, Tilea, KG) oraz Kislevu przy wyjsciu wh3.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  7. #3107
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Wh1 według CA jest juz skonczona i raczej nie beda do niech patchow wydawac.
    No i to jest właśnie niesprawiedliwe - każda z ras z jedynki ma braki w rosterach, a Ci już przerzucają się na dwójkę. Bezsens moim zdaniem...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #3108
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Z jedynki nie ma już wielkich pieniędzy, także na cuda bym nie liczył. Jak się wam podoba nowy szczurzy lord? Na multi powinien być bardzo dobry, zważywszy na jego stosunkowo wysoki pancerz,obronę 70, trwałe obszarowe wzmocnienie swoich jednostek i najważniejsze- jest po prostu tani.

  9. #3109
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    No i to jest właśnie niesprawiedliwe - każda z ras z jedynki ma braki w rosterach, a Ci już przerzucają się na dwójkę. Bezsens moim zdaniem...
    Ale nawet tak małe zmiany jak dodatkowe technologie do Bretonni nie są implementowane do jedynki co jest śmieszne. Dodatkowe budynki z ME itd.

    Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ME miał działać inaczej. Ci którzy nie posiadają dwójki wciąż mieli mieć możliwość walki z rasami dwójki ale nie granie nimi, przynajmniej tak wyglądały pierwsze zapowiedzi tego trybu. Wyszło tak że jak nie masz dwójki to nie masz nic z ME, to jest strzał w stopę. Wymuszanie kupna gry z rasami które komuś pasować nie muszą.

    P.S Przy okazji czekam aż Krasnoludy dostaną Kawalerię, bo Lore w tej grze to już tylko z nazwy. Podobno ktoś z Królów Grobowców startuje koło Mrocznych Elfów, Bretonnia dostaje drzewko technologiczne odsyłające Imperium na emeryturę. TK mogą robić jakieś przedmioty, a Krasnale już nie. To Ja się domagam kawalerii u Krasnali.
    Ostatnio edytowane przez ares354 ; 24-01-2018 o 17:26

  10. #3110
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    ares - akurat po raz setny powtarzam, że kampania Oko Wiru jest inwencją twórców. Tam mogą zrobić, co im się żywnie podoba. To nie jest kampania na ostateczną anihilację.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 311 z 368 PierwszyPierwszy ... 211261301309310311312313321361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •