Strona 321 z 368 PierwszyPierwszy ... 221271311319320321322323331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 201 do 3 210 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3201
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    CA nie będzie robiło nowych nacji. Została wydana Norsca, która okazała się wtopą ze strony CA pod względem mechanicznym, a miała to być rasa, tak jak Chaos, na promocję TWW2. Będą trzymali się głównych ras, a trójka będzie kręciła się wokół Demonów Chaosu, Ogrow i Krasnoludów Chaosu. Osobiście nie liczylbym w ogóle na Cathay i tym podobne nacje, ponieważ CA pokazało, że tak naprawdę mając kurę znoszącą złote jaja nie potrafi tego wykorzystać. Warhammer ma olbrzymi potencjał...
    CA nie umie wykorzystać potencjału tej gry bo to olbrzymi świat i trudno dogodzić wszystkim.

    Norska pod względem technicznym jest wtopą ale jako rasa została zrobiona fajnie i jest inna niż Chaos. Poza tym coś czuje że wraz z implementacją do dwójki Norska dostanie nowe potwory do upolowania, taki Hint od twórców gry. Hunger odnosił się do Skavenów, Hunting albo do nowych stworów dla Norski, albo co mało prawdopodobne do jednostki Imperium.

    Skoro jedynka dostała 4 rasy w DLC/FLC, nie zakładam z góry że nagle w 3 zrobią Demony, Chaos, Ogry, Krasnali i dadzą sobie spokój.

  2. #3202
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Opcja poszerzenia mapy na wschód i skupienia się na Ograch i Kitaju wydaje się ciekawa, i z pewnością spodobałaby się w Chinach co jest potencjalnie gigantyczną górą pieniędzy(aczkolwiek nie wiem jak obecnie wygląda sytuacja TW:WH na tym rynku). Jeśli "przeciwnikiem" w tej kampanii miałyby być Demony Chaosu to nie ma najmniejszego problemu z "fabularnym" jej uzasadnieniem. Problemem jest tu czwarta frakcja, jeśli założymy że CA dalej będzie trzymać się czterech frakcji w podstawce. Krasnoludy Chaosu teoretycznie by pasowały aczkolwiek są one świetnym materiałem na DLC także CA może pójść z nimi w tę stronę. Na Kislev w innej formie niż DLC bym raczej nie liczył(a i tak by nie pasował do koncepcji tej mapy). Nippon byłby ciekawą opcją, ale robienie dwóch frakcji od w zasadzie zera raczej przekraczałoby budżet produkcji, no i dodawanie Japończyków raczej nie spodobałoby się w Chinach.

    Kolejną opcją jest to że CA trochę sobie "odpuści" samą kampanię dając nam mniej nowych, grywalnych frakcji ale w zamian za to reworkując część starych i np bardziej rozbudowany multiplayer(w co kompletnie nie wierze :]).

    PS Polecam czytać posty, do których się odnosicie, bo nadrabianie tego tematu przypomniało mi czasy zerówki i zabawę w głuchy telefon...
    Si vis pacem, para bellum

  3. #3203
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    A ja nie wiem dlaczego tak wątpicie w Cathay. Jest o nim naprawdę dużo napisane na Warhammer wiki -> http://warhammerfantasy.wikia.com/wiki/Cathay

    Jest duże państw, piękna kultura. Jednostki podobne z średniowiecznych Chin z artylerią, smokami, jednorożcami. Dużo ciekawych nawiązań i fajny wątek kampanijny z Wielkim Bastionem - coś takiego jak Wielki Mur Chiński, który zamiast bronic przed barbarzyńcami broni przed Demonami z Pustkowi Chaosu. W III części potrzeba jakiejś całkowicie dobrej frakcji żeby się rasy wszystkie nie zlały. Ponadto z Cathay będziemy mieli idealne rozlokowanie grywalnych frakcji na mapie kampanii
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  5. #3204
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Jeżeli o Kataju mowa, jestem sceptyczny co do traktowania go jako główną frakcję w III części gry. Nie jest to frakcja oficjalna, więc nie wiem czy Games Workshop na to zezwoli. DLC z Norską pokazało, że CA ma zielone światło do tworzenia nieoficjalnych nacji (sprecyzuję - takich, które nie mają oficjalnych armii), ale niegdyś w kontekscie WH 1, w internecie przewinęła się wzmianka, że CA będzie je dodawać jako DLC przy sukcesie sprzedażowym gry.

    Cytat Zamieszczone przez Jsatrzab Zobacz posta
    Na Kislev w innej formie niż DLC bym raczej nie liczył(a i tak by nie pasował do koncepcji tej mapy).
    A dlaczego Kislev nie pasuje do tej mapy? Wg. lore pasuje jako - jak już ktoś wspomniał - "strażnik cywilizacji przed Chasoem". Moim zdaniem, to świetny wybór, tym bardziej że pod względem kompozycji jednostek będzie to klasyczna i "staroszkolna totalwarowa" frakcja o wyrazistej tożsamości. A jak już dostaną jazdę na niedźwiedziach, na temat której niegdyś przewijała się na łamach tego tematu dyskusja, to hype gwarantowany.

    Taka jest moja opinia.

  6. #3205
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2015
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Pamiętam, że swojego czasu fani wyszperali w plikach gry kontury przyszłej mapy. Zasadniczo pokryła się ona z rozszerzeniem w postaci Mortal Empires. Spodziewam się zatem, że podobnie będzie z III częścią i rozszerzenie obejmie obszar do następnego pasma gór na wschód. Jednocześnie nie znaczy to, że kampania główna z III części nie będzie miała innej mapy – bardziej szczegółowej oraz z dodatkowymi terenami. Tak jak to miało miejsce w przypadku II części.

    Abstrahując od strategii sprzedażowej, dla mnie wystarczająca byłaby rozgrywka obejmująca Kislev, wschodnie prowincje Imperium, pustkowia chaosu na północ oraz tereny wschodnie: ziemie ogrów, krasnoludów chaosów, orków i co tam jeszcze jest. Nie mam ciśnienia na daleki wschód.

    Bawiąc się w gdybanie dalej, byłoby miejsce na następujące armie:
    - Imperium (co byłoby szansą na jego dopieszczenie),
    - Kislev,
    - Norska,
    - wojownicy chaosu (być może rozbici na poszczególnych wyznawców),
    - zwierzoludzi (tych się chyba wszędzie upcha),
    - zielonoskórych,
    - krasnoludów chaosu,
    - orgy,
    - wampiry (mają chyba na wschodzie jakieś swoje siedziby; pewności nie mam),
    - hobgobliny (?),
    - demony (być może rozbici na poszczególnych wyznawców),
    - skavenów (tych się też wszędzie upcha),
    - krasnoludy,
    - plemiona koczowniczych barbarzyńców (nie powinni chyba być kopią norski).

    Wyobrażam sobie rozgrywkę w kampanii głównej, jak skupioną wokół inwazji chaosu. Chaosowe frakcje mają cel najpierw się zjednoczyć i uderzyć później na stary świat. Dobre mogłyby przeciwdziałać temu zjednoczeniu. Byłoby miejsce na swojego rodzaju krucjaty np. Bretonii lub Wysokich Elfów. Grywalnymi (sztandarowymi) mogłyby być:
    - wojownicy chaosu vs kislev,
    - ogry vs krasnoludy chaosu.

    W dlc byłoby miejsce na chanat goblinów, koczowniczych barbarzyńców, demony.
    Ostatnio edytowane przez Zunaboxe ; 30-04-2018 o 16:27 Powód: poprawki

  7. #3206
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    https://www.facebook.com/TotalWar/vi...0154580059733/

    Norsca dostanie 4 nowy polowania. Plus zapowiedzieli, że w majowym patchu będzie jeszcze więcej nowości, także czekamy
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  8. #3207
    Cześnik Awatar ares354
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    https://www.facebook.com/TotalWar/vi...0154580059733/

    Norsca dostanie 4 nowy polowania. Plus zapowiedzieli, że w majowym patchu będzie jeszcze więcej nowości, także czekamy
    Czyli dobrze obstawiałem, CA jest przewidywalne aż do bólu. Ciekawe jakie to będę nowości, przesunięcie LL jest nader skomplikowane.

  9. #3208
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Niestety obawiam się odgrzewanego kotleta tylko z inną surówką. Mam takie przeczucie, że największym "hitem" będzie sama Norsca do 2 i jakieś marne dodatki...

  10. #3209
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Jutro jest wtorek, a co za tym idzie... możemy się spodziewać kolejnej informacji o majowym patchu. Wszystko dzięki akcji na FB Total War "Tuesday Newsday". Także śledzimy FB jutro :3
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  11. #3210
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ludzie wypatrzyli coś takiego


    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 321 z 368 PierwszyPierwszy ... 221271311319320321322323331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •