Strona 351 z 368 PierwszyPierwszy ... 251301341349350351352353361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 501 do 3 510 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3501
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Na streamie potwierdzono że jednostki danych prowincji nie będą ograniczone do jednej a bedzie można rekrutowac ile się chce.

  2. #3502
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez SaperHeart Zobacz posta
    Z tego co widzę u streamerów to DoW zostało wrzucone do Imperium jako RoRy. Z jednej strony to fajnie, ponieważ Imperium będzie miało najwięcej jednostek RoR w grze i będzie to dosyć klimatyczne ale z drugiej strony nie zobaczymy ani Estalii ani Tilei jako osobnych DLC...
    Dziwne, bo do Dogs of War zaliczają się takie jednostki jak strzelcy z Miragliano, czy Pustynne Psy Al Mukhira czy jakoś tak. A nie jednostki rodem z "Warhammer: Inwazja" czy RPG'a i "Armii i uniformów Imperium", gdzie przedstawiono bliżej np. carroburskie wielkie miecze. Wcale to nie blokuje Estalii, Tilei czy ewentualnie Arabii (nawet w formie hordy).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3503
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Znaczy,że będzię można rekrutować sławne regimenty ile się chcę czy będą jakieś nowe jednostki od prowincji?

  4. #3504
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    To będą nowe jednostki od prowincji.:
    Carroburg Greatswords
    The Bordermen
    Swords of Ulric
    The Emperor's Wrath
    Sootson's Guns
    Nordland Mariners
    Gunderman's Surefires
    The Stubborn Bulls
    Knights of the Everlasting Light
    Knights of Morr
    Stir River Patrol
    Eldred's Guard
    Noble Sons Abroad

  5. #3505
    Wojski
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    84
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Dzięki

  6. #3506
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #3507
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Szkoda, że nie będą działać w kampanii multi


    Stary nick:kujon333


  8. #3508
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mnie bardziej dziwi to że Gotrek jest lordem bo na tyle ile wiem o tej postaci wydaje to się zupełnie nie trafione rozwiązanie. Na szczęście cała reszta na duży plus i podobają mi się zwłaszcza unikalne jednostki dla poszczególnych prowincji które podobno będzie można normalnie rekrutować. No i oczywiście z niecierpliwością czekam na zaktualizowaną listę FLC,najbardziej biednie wyglądają w tej chwili Leśne,Norska i Zwierzaki a pod względem mechanik także Zieloni i mam nadzieję że te frakcje doczekają się odrobiny miłości prędzej czy później. No i niezmiennie czekam na kult Ulryka i grywalny Middenland,Kislev i TEB ale tutaj poza Kislevem widzę już mniejsze szanse.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #3509
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Dla mnie najważniejszą wiadomością pacz notów jest to że następna aktualizacja nie będzie zmieniać starych ras, ale skupi się na technicznych sprawach kampanii. Z jednej strony jestem tym trochę rozczarowany bo te reworki są potrzebne ale z drugiej strony technicznie z ME jest strasznie.

    Co do Goteka i Feliksa to jakoś tak średnio mnie to obchodzi, zwłaszcza że przyjdzie mi na to poczekać ponad miesiąc.


    Ja tam jestem w sumie zadowolony z całości bo będę mieć zawartości na 200-300 godzin gry:
    - Dwie kampanie wędrowcem (wiru i ME).
    - Jedna łowczym (wiru).
    - Jedna Białasem (wiru) ale możliwe że na ME też się skuszę.
    - Jedna Geltem.
    - Jedna wampirami. W końcu trzeba zmierzyć się ze zmienionym imperium.
    - 1 Lordem Skrolkiem i w sumie na tą najbardziej ostrze sobie zęby. Bo to może być jedno z większych wyzwać. Białas i Wędrowiec z północy, Teclis i Khalida z zachodu, Sotek od południa.

    Ogólnie nie lubię kampanii wiru, ale Lustria jest wyjątkiem, ponieważ jej wersja z ME jest tragicznie mała i ciasna.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #3510
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Mam mieszane uczucia co do tego DLC...Gotrek jest zbyt legendarną postacią...dodatkowo zrobili z niego Generala...sam nie wiem...to tak jakby dali nam do gry Abhorasha...jestem ciekaw jak go wyważa, ponieważ musi być mega koksem. Nadal czekam na możliwość gry Borisem i Red Diukem w kampanii. Dodatkowo, boli mnie to że Krell nadal jest pacynką. Kiedy w końcu z niego zrobią bohatera ?

Strona 351 z 368 PierwszyPierwszy ... 251301341349350351352353361 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •