Strona 364 z 368 PierwszyPierwszy ... 264314354362363364365366 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 631 do 3 640 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #3631
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez pioruni Zobacz posta
    Ten Eltharion to z twarzy troche podobny do Karla Franza
    Z twarzy, też jeździ na gryfie, nawet głos ma podobny. Taki Elficki Karl
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  2. #3632
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    To co tam jeszcze zostało w WH2 do ogarnięcia zanim wszyscy skoncentrują się na WHIII? chaos, beastmeni, leśne elfy? Norsca? Czyli tak ze dwa dlc by były. Czas będzie sobie odświeżyć teraz orków, bo człowiek grał nimi wieki temu.

  3. #3633
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Mi tam się trailer podoba,nie uważam by odbiegał poziomem od innych zwiastunów CA i przekazuje nam to co najważniejsze. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to nieco dłużej by mógł nam pokazać nowe jednostki w akcji ale poza tym jest ok. Samo DLC kupię na pewno ale nie mogło być inaczej bo HE to moja ulubiona frakcja w WH a i zielonymi nie grałem właściwie od WH1. Co do odświeżenia kolejnych nacji to myślę że Chaos i Norska doczekają się miłości dopiero w WH3. WE i Zwierzaki mogą dostać dlc dla siebie w ramach WH2 i to by miało nawet sens bo znów mielibyśmy dwie frakcje które są przeciw sobie zantagonizowane i można by dać kolejnego lorda leśnym jako flc,wtedy i zwierzaki i leśne by miały po 4 ll. Z tym że z drugiej strony to by było dlc do dlc a nie wiem czy CA podąży tą drogą...Oby nie choć z drugiej strony każda z tych frakcji potrzebuje sporego zastrzyku contentu.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. #3634
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Może faktycznie Chaos dostałby miłości dopiero w trójce niejako żeby wprowadzić graczy w tamte rejony, podobnie jak Norsca. Skoro też teraz jest maj i dlc to kolejnego prędzej niż pod koniec roku chyba nie ma co oczekiwać, tym bardziej że pewnikiem coś dla 3K jeszcze będzie no a potem należałoby już grzać marketing Troi i WH3, który imo wyląduje w połowie/pod koniec 2021

  5. #3635
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Rework mapy.


    https://www.youtube.com/watch?v=FNZsxLQctLk
    trochę rozczarowujący, ale miejmy nadzieje że chociaż trochę spowolni to krasnoludy.


    Ja mam naprawdę nadzieje na dlc do dlc. Bo niestety CA strasznie utrudniła życie sobie i graczom którzy kochają rasy z dlc, czyli w moim przypadku to leśne elfy. ponieważ ilość zmian potrzeba do tego by działało dobrze jest za duża na flc.
    Ja chcę więcej LL, Ariel, Drycha, siostrzyczki i ten frajer na Arloh czy jak on się tam zwał.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #3636
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wreszcie są pacznoty.

    https://www.totalwar.com/blog/total-...waaagh-update/

    CA zrobiła nawet krótki filmik podsumowujący.
    https://www.youtube.com/watch?v=0jBcg2KwQo8
    .

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  7. #3637
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Zacząłem sobie grać Eltarionem kampanię w Vortexie na VH i niestety frakcja Groma przestała istnieć w 50 turze .... Gdyby nie finałowa bitwa w której mamy walczyć z nim z automatu w ogóle nie doszłoby do spotkania z jego waagh...Powiem szczerze że jestem dość rozczarowany bo zamiast walczyć z zielonymi co miało być głównym zadaniem Elthariona obijam TK a z zielonymi to walczyłem przez pierwsze 10 tur kiedy trzeba było zniszczyć Arachnarosów na Ulthuanie...Poza tym gra się całkiem fajnie,mechaniki Elthariona są całkiem ciekawe i ma dostęp do wielu unikalnych jednostek ale i tak pozostał spory niedosyt. Gromem pewnie będzie lepiej bo HE nie są niszczone tak łatwo.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #3638
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Grom niestety może mieć ciężko bo blisko ma Imrika


    Stary nick:kujon333


  9. #3639
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cavil ( startowy hero Elthariona) ma fajny bonus "Bialy Wilk". Podobno aktor duzo gra w Warhammera.
    Eltharionem nie warto wiezic LL bo nie dostajesz wtedy za nich traita.

  10. #3640
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Grom niestety może mieć ciężko bo blisko ma Imrika
    Powiem tak...Po skończonej kampanii Eltharionem która była mega łatwa i ukończenie jej zajęło mi niecałe sto tur,zabrałem się za Groma,poziom trudności określany jako taki sam jak u Elthariona czyli "Normalny",niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i już rozumiem czemu AI zostało tak szybko zniszczone bo nawet ja miałem problem i zostałem zmuszony do restartu kampanii po raz pierwszy w WH2...W 30 turze miałem wojnę z : Settrą,WE,Kroq-Qarem i jednymi słabymi TK,jestem pewien że w ciągu paru kolejnych tur ta lista poszerzyłaby się o Sudenburg i Tiktaka czyli...Miałbym wojnę ze wszystkimi sąsiadami. Okoliczne frakcje zielonych są niszczone ekspresowo więc zostajemy wokół samych nieprzyjaźnie nastawionych do nas frakcji,jeden zły ruch,a w moim wypadku był to atak na Numas i nagle znajdujemy się w sytuacji w której co turę ktoś nam wypowiada wojnę zanim w ogóle zdążymy jakkolwiek się rozwinąć. Jutro spróbuję jeszcze raz,zobaczymy czy tendencja się potwierdzi.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 364 z 368 PierwszyPierwszy ... 264314354362363364365366 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •