Strona 53 z 368 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #521
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Mówiłem o Bohaterze i Ścieżce Magii z Bohaterem, nie o LL'u. LL'a podałem jedynie jako przykład możliwości co do tamtego listu, którego zawartość się wyjaśniła... widać, że umiejętność czytania ze zrozumieniem zanika na równi z samodzielnością...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #522
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Dobra, dobra. dochodzi za to czepiadztwo i brak uprzejmości.

  3. #523
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Albo że jest to test, ile ludzie mogą zapłacić za tak niewiele(według mnie to dlc daje dużo mniej niż te z poprzednich gier).
    Szkoda, ze to "niewiele" jest jedną z moich ulubionych ras w WFB. Normalnie, gdyby dali prawie każdą inną frakcję, poczekałbym na promocję, ale Beastmenów muszę mieć.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #524
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja się boje o moje leśne elfy, bo mogą podzielić ten los. Np. nie darzą np. drzewców bo za drogo wyjdzie im robić dla nich nowy szkielet (stuka w niemalowane drewno), bo to jest moja nacja którą kupię na bank.


    Zawsze pozostaje Ci recenzja, gdzie możesz wypisać żale i dać minusa. Niby nie wiele bo i tak kupiłeś, ale możesz wyjaśnić że to Twoja ukochana rasa i inne tak wydanie nie mają co szukać drogi do Twojego portfela.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #525
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Niestety, obecnie niezadowolenie części odbiorców rzadko ma wpływ na politykę twórców/wydawców.
    A co do Leśnych Elfów to, moim zdaniem, ich głównym atutem będzie mini kampania. Jednak z drugiej strony, w ich przypadku, może być na prawdę dobra.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. #526
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Podsumowanie z mojej strony co do tego DLC. Wyłącznie z tych wieści i tego, co przejrzałem o Zwierzoludziach.
    Plusy:
    +Nowa rasa Zwierzoludzi, w tej grze najlepiej dopracowana (jak to interpretować? W Warhammer TW nie jest dopracowana, lecz na przestrzeni wszelkich modów do Medka 2 i gier z Warhammer Fantasy (tylko komputerowych) jest najlepiej dopracowana - w Call of Warhammer na ten przykład mamy tylko Gory, Ungory z Włóczniami, Bestigory, Minotaury i teraz Centigory, a to bardzo mało. W Dark Omen, Shadow of the Horned Rat i Mark of Chaos ta rasa w ogóle się nie pojawia)
    +Dodatkowa kampania, która pozwala nam oswoić się w kampanii z tą rasą.
    +Ulepszona wersja hordy Chaosu
    +Magia Bestii i Dzika Magia
    +Z tego, co zauważyłem w najnowszym filmie, ma być odpowiednik podziemnych bitew.
    Minusy:
    -Stanowczo za drogie DLC, cena nieadekwatna do zawartości
    -Naciągane dodanie magii śmierci dla Zwierzoludzi (wg mnie winna być tylko magia bestii i dzika magia)
    -Brak 8/10 LL'ów, dwóch trzecich lordów, Harpii, Gorgon i Dżaberslytów.
    -W minikampanii możemy zagrać tylko po stronie Zwierzoludzi
    -Brak nowości dla Imperium w tym DLC (FLC nie liczę, bo to co innego. Liczyłem na Teutogenów, Synów Ulryka, bądź Rycerzy Białego Wilka. Te dwie pierwsze jednostki są co prawda z Storm of Chaos, ale jednak winny być w grze)
    -Do tego dziwne tłumaczenie się z tego, że nie dano Harpii, Gorgon i Dżaberslytów...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #527
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Dodanie magii śmierci to nie minus,w AB też ją mają,brakuje im jeszcze domeny cienia...Z resztą plusów i minusów się zgadzam poza tym że ta minikampania(wyglądająca jak prolog) nie może być uznana za plus.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #528
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wiesz, co do tej minikampanii to plusem jest to, że coś jest dodanego, problem w tym, że jest ona tak słabo pod względem wyboru frakcji, wprowadzeń dla Imperium itd. wykonana. A co do magii, mimo że jest w bitewniaku tak to mi to przeszkadza, bo mamy już Wampiry z magią śmierci, Chaos, Zielonoskórych (Azhaga), a tu jeszcze by dla Imperium pewnie doszła, dla Zwierzoludzi to już w ogóle. Wg mnie za dużo tej najsilniejszej z magii, jaka w tej grze jest.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #529
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To wina CA że ta magia jest najsilniejsza nie lore,jakoś w bitewniaku potrafili w miarę zbalansować domeny...Osobiście uważam że nie można czegoś uważać za plus tylko dlatego że jest,jak dla mnie tak niedorobiona kampania wymaga piętnowania na każdym kroku bo to po prostu wstyd sprzedawać coś takiego ludziom.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. Następujących 3 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  11. #530
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    "Do tego dziwne tłumaczenie się z tego, że nie dano Harpii, Gorgon i Dżaberslytów".
    -Jakie było to tłumaczenie?

Strona 53 z 368 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •