Strona 89 z 368 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #881
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    A Ty tez trochę nie rozumiesz. Rankingi są dla wyjadaczy. Natomiast kampania jest wstępem dla solowych graczy.

    Tak głupio napisze a kto pamięta o avatarze? Przecież to było lata temu i CA juz dawno postawiła na takim trybie krzyżyk. A ludzi którzy chcą taki tryb to kropla m morzu całości graczy.
    Rankingi dla wyjadaczy dlaczego ... czyli twoim zdaniem takie multi jak jest jest ok, ktoś po prostu sobie wchodzi zagra pare gier i jest ok? moim zdaniem błąd a głównie dlatego, że tutaj nie ma tego aspektu który by kogoś "zatrzymał" w tym trybie np sam to napisałaś, że kampania jest słaba i nie chce Ci się już grać bo nie ma nic takiego, nie ma tej nowości. A co do avatara może i racja, ale nie wiem dlaczego tak się stało tryb był genialny graczy było pełno a potem nagle zrezygnowali bo stwierdzili że "gracze" tak chcą ciekawe kto tak chciał bo tym zabiegiem jakoś nie ulepszyli tryby solo czyż nie ? Wracając do multi nie wiem czy grasz w jakies gierki multiplayer np. LoL albo jakieś kart HS czy innego typu gry możę być nawet CS sukces jest dzięki temu że gracze "mają co robić w tym trybie" jakby nie było rankingu albo czegoś takiego to sądzisz że liczba graczy np w takim CS była taka sama jak teraz? LUDZIE chcą między sobą rywalizować, nawet jak ktoś jest na samym "dnie" to i tak jest to fajne żeby się poprawić i np ograć kogoś lepszego. Dlatego też jakieś turnieje albo eventy organizowane przez orga są super bo to taka namiastka takiego czegoś. Ale wiadomo każdy ma inne zdanie więc nie wiem czy się dogadamy swoją drogą jesteś graczem solo więc nie rozumiesz pewnie do końca o co mi chodzi.

    PS. jeżeli chodzi o samego singla to w 100% się zgadzam że to jest wstęp w tym sensie żeby kogoś zainteresować samą grą, bo raczej nikt się na multi nie rzuci w pierwszych minutach gry to tak

    trochę offtop się zrobił ale chyba nie ma jeszcze takiego tematu więc sorka ;P

  2. #882
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Wybaczcie, że odkopuję, ale jak jest z dostępnością White Dwarf w Polsce? Chętnie bym sobie sprawił tą gazetkę dla Grombrindala a nigdy wcześniej nie kupowałem tego czasopisma.

  3. #883
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Można go kupić w każdym większym mieście w placówce Games Workshop. Bodajże też w różnych zaprzyjaźnionych z GW placówkach jak HMS Computers w Opolu można kupić tego typu magazyn

    EDIT: Można również zamówić przez internet.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  5. #884
    Stara Gwardia Awatar nazgool
    Dołączył
    Sep 2009
    Lokalizacja
    Warszawa/Koszalin
    Postów
    898
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    109
    Otrzymał 134 podziękowań w 72 postach
    Kiedyś były też w Empiku ale nie wiem jak jest teraz.

  6. Użytkownicy którzy uznali post nazgool za przydatny:


  7. #885
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Wybaczcie, że odkopuję, ale jak jest z dostępnością White Dwarf w Polsce? Chętnie bym sobie sprawił tą gazetkę dla Grombrindala a nigdy wcześniej nie kupowałem tego czasopisma.
    Musisz przejrzeć ofertę sklepów sprzedających produkty GW.
    Nie chcę robić reklamy, więc po prostu wklep w google: "warhemmer sklep" ew z dopiskiem "gry bitewne" i sprawdzasz po kolei linki.
    Prawdopobnie już nakład owego numeru zszedł.

    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Można go kupić w każdym większym mieście w placówce Games Workshop. Bodajże też w różnych zaprzyjaźnionych z GW placówkach jak HMS Computers w Opolu można kupić tego typu magazyn

    EDIT: Można również zamówić przez internet.
    W Polsce jest tylko jeden sklep GW - Warszawa, Złote tarasy. Tak gwoli ścisłości.

  8. Użytkownicy którzy uznali post Arnold za przydatny:


  9. #886
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arnold Zobacz posta
    W Polsce jest tylko jeden sklep GW - Warszawa, Złote tarasy. Tak gwoli ścisłości.
    Chodzi mi o sklepy, sprzedające produkty GW. Takim jest np. HMS Computers w Opolu.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #887
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Już myślałem że w naszym omijanym przez wiele marek kraju (w końcu po ilu latach doczekaliśmy się dr.Peppera?) również jest deficyt White Dwarfa. To już chyba nawet wiem gdzie w u siebie Krakowie mogę znaleźć taki punkt. Dzięki wszystkim za odpowiedź!

  11. #888
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Przy zastanowieniu się to przy dlc z leśnymi elfami najpewniej będzie Morghul, tylko że mam wrażenie że podzieli on los Borysa i ptasiora...
    I w sumie taki obrót spraw będzie rozczarowaniem większym niż jego brak, bo zawsze byłaby szansa że tak fajny LL zostanie się częścią flc lub dlc.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  12. #889
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jeśli dobrze doczytałem to teraz jednostki legendarne dojdą do każdej kampanii, nawet u ludzi którzy nie kupili tego dlc, z tym ze będzie z nich korzystać tylko si.
    Co dalej ważne od tej aktualizacji Si będzie je normalnie werbować, z uwzględnieniem limitu 1 jednostka na całą rasę. Jeśli grasz brodaczami to spodziewaj się niespodzianki w wykonaniu wampirów i imperium.

    Informacja wymaga jeszcze potwierdzenia.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  13. #890
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Jeśli dobrze doczytałem to teraz jednostki legendarne dojdą do każdej kampanii, nawet u ludzi którzy nie kupili tego dlc, z tym ze będzie z nich korzystać tylko si.
    Co dalej ważne od tej aktualizacji Si będzie je normalnie werbować, z uwzględnieniem limitu 1 jednostka na całą rasę. Jeśli grasz brodaczami to spodziewaj się niespodzianki w wykonaniu wampirów i imperium.

    Informacja wymaga jeszcze potwierdzenia.

    Nie wymaga potwierdzenia, bo przedstawiles ją w kształcie w jakim ma być wg CA zrealizowana.

    A poza tym, to przedluzającą się ciszę informacyjną w sprawie Dlc poczytuję za uprawdopodobnienie, iż ilość Dlc zamknie się w tym roku w dwóch, tj. Lord Pack i Wood Elfs (w tej kolejności). Tym bardziej, że sezon około-świąteczno-noworoczny też nie sprzyja wydawaniu dlc.

Strona 89 z 368 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139189 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •