Strona 90 z 368 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100140190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 3671

Wątek: DLC/FLC/Legendarni Lordowie - spekulacje, dyskusja.

  1. #891
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mi coraz bardziej wydaje się że wcisną tego lord paka (zieloni i brodacze) przed elfy. Razem z paczką dadzą darmowego lorda orków co kiedyś pisał Arroyo (a mi nie chce się szukać jego nazwy) i tego tego lorda dla brodaczy z magazynu (i tak mam nadzieje że będzie można tego krasnoluda kupić przez steama).
    LL pack ten ładnie będzie się komponował z powyższą zmianą funkcjonowania jednostek legendarnych.

    Mi osobiście podoba się ta zmiana, bo każda treść wzbogacająca rozgrywkę jest mile widziana. Choć pewnie w przypadku ludzi wszystkie zgarnie wolne miasto.
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 29-09-2016 o 09:54

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #892
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Pozwolę wrócić do tematu Grombrindala w White Dwarf. Dziś miałem okazję być w sklepie z produktami GW. O dziwo znalazłem tam już numer październikowy. Wygląda więc na to, że wydanie listopadowe będzie w październiku, ale na więcej informacji lepiej poczekać, aż w poniedziałek sprawdzę, czy coś się zmieniło.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  4. #893
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Taka ciekawostka co do DLC do TW: Warhammer aktualnej wersji - https://steamdb.info/search/?a=app&q...r%3A+WARHAMMER 2 niewiadome DLC.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  6. #894
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    No to za 2-3 tygodnie w końcu dowiemy się czy rzeczywiście są to Elfy czy coś innego- no i w końcu zagramy Bretonnią. Ciekawe czy możemy liczyć na luksus poszerzonej ścieżki muzycznej dla Leśnych Elfów, czy będzie nam pogrywał soundtrack Imperium, który byłby (przynajmniej moim zdaniem) nieklimatyczny w wypadku tej nacji.

    A co do Grombrindala - umówiłem się ze sprzedawcą, że gdy tylko gazeta będzie dostępna w sklepie to natychmiast da mi o tym znać telefonicznie. Gdy listopadowy White Dwarf będzie w sprzedaży to napiszę na ten temat w tym wątku.
    Ostatnio edytowane przez Krwawy_Baron ; 09-10-2016 o 12:19

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Krwawy_Baron za ten post:


  8. #895
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    List do Thoreka Żelaznej Brwi. Czyżby WE? A może Lord Pack? Jak to drugie to obstawiam Skarsnika u Zielonków i Thoreka/Belegara u Krasiów.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #896
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Koszalin
    Postów
    131
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Oczywiście, że Lord Pack. Lista FLC nie pozostawia złudzeń.

    Przecież ci wszyscy krzykacze co zaspamowali oficjalne forum o tym, że "WE są kolejne i kiedy wyjdą" dawno temu przestali być zabawni, a stali się żałośni.

  10. #897
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Oj tam, oj tam.
    Mi pasuje i Lord-pack i leśne Elfy.

    A tamto forum to nie moje zmartwienie. Tak tylko napiszę że Bretonia, szczurki, TK, Kislev, Estalia czy Tilea tez mają tam wielu swoich zwolenników, tylko co jakiś czas moderacja tam łączy lub zamyka te tematy.

    A ja wychodzę z założenia że im więcej tym lepiej, byle ostatecznie byli wszyscy.


    Nic to, teraz trzeba czekać do pełnego opisu tego dlc.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


  12. #898
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    To czekamy do jutra, jak to bywało wcześniej w przypadku tego typu obrazków. Zresztą gra ma się doczekać jeszcze dwóch dużych dodatków - a w międzyczasie na pewno wyjdą mniejsze - także można chyba liczyć na wszystkie oficjalne armie w przyszłości.

  13. #899
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Sugerowani Legendarni Lordowie (na podstawie opisu):
    Krasnoludy: Belegar/Thorek
    Zielonoskórzy: Skarsnik

    Z czego Queek (o którym pisałem w ramach Krasnoludów w temacie Lore'a) prawdopodobnie jedynie w DLC dla Skavenów (w samodzielnym dodatku ze Skavenami i Ogrami).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  14. #900
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Super, że coś zaczęło się dziań

    BTW. PRZYPOMINAM, ŻE DZISIAJ W NOCY GRAMY TURNIEJ O TYTUŁ MARSZAŁKA IMPERIUM (TRZECI JUŻ)

Strona 90 z 368 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100140190 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •