Strona 13 z 134 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1331

Wątek: Meekhan - Norze się nie odmawia (18+)

  1. #121
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Rehlynn

    Elso? Muszę odprowadzić cię do domu, tu nie jest bezpiecznie. Tam powiesz mi o co chodzi.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  2. #122
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Regina

    Pożegnała się z dziesiętnikiem i swoim ojcem. Nie przeciągała tego zbytnio gdyż nie chciała się rozkleić... Ucałowała go tylko gdy mocno się do niego przytuliła na chwilę... Pamiętaj, Masz o siebie dbać....

    Odszukała Szczura. Gotowa jestem, możemy ruszać. Powiedziała bez większych emocji w głosie.

  3. #123
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Dagoth:

    Hmmm... Może i warto przyśpieszyć. Wole już być na miejscu, a i z tym kupcem coś się dzieje. Niewiele zdziałam tu sam na tym odludziu - popędza trochę konie, a od czasu do czasu zerka sobie na kupca i patrzy co się z nim dzieje.

  4. #124
    sadam86
    Gość
    Aurelia

    Wstałaś, zeszłaś do wspólnej izby, zaraz dostałaś śniadanie, po posiłku pora poszukać maści dla konia, do tej pory najlepiej było kupić ją u Wozaków. Wszak oni robili najlepsze, teraz trzeba szukać gdzie indziej

    Maikh

    Widać kupiec do tej pory nie rozważał takiej opcji Ehh i tu jest kłopot Panie jak pojadę ja lub któryś syn to wiele w mieście nie wskóramy, nikt nas tam nie lubi i sporo wrogów mamy, którzy chętniej nas pognębią niźli pomogą

    Alda

    Przejechałaś spory kawałek jeszcze, znalazłaś dogodne miejsce na obóz, choć jeszcze nie całkiem zapadł zmierzch, zaczynasz popas czy jeszcze trochę ujedziesz tego dnia?

    Morghar

    Najwyraźniej wasz dowódca zna nieznajomego bo podjechał do niego bez trwogi, chwilę porozmawiali, za chwilę nakazano zbiórkę. Nieznajomy zaczął przemawiać Wozacy pokonali Ojca Wojny, rozbili w puch trzech Synów Wojny, sytuacja na Stepach się zmieniła, teraz pora na rokowania, dobrze że rozbiliście zwykły akeer, a nie poselstwo. Gdy wydawało się, że to już koniec zamieszania, pułkownik wywołał Cię dyskretnie Mam oddać pod komendę tego czarodzieja jednego zaufanego człowieka zdziwiłeś się nieco, nie zdając sobie do tej pory sprawy, że jesteś zaufanym pułkownika Udasz się z nim, gdzie i kiedy rozkaże. Czarodziej najwyraźniej już czeka na Ciebie

    Rehlynn

    Elsa pokiwała głową, musisz Ją trochę podtrzymywać, nadal wygląda na trochę oszołomioną, ruszacie do domu jej ojca, pięknej kamienicy, za dwie klepsydry powinniście być na miejscu

    Regina

    Dobrze, mam tu Twego konia, czeka Nas kilka dni jazdy, jeśli chcesz coś wiedzieć pytaj, odpowiem w miarę możności

    Dagoth

    Popędzane konie zwiększyły tempo, ale raczej nie unikniesz noclegu pod chmurką nim dotrzesz do wioski, więc warto rozglądać się za miejscem na obóz

  5. #125
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Alda

    Wcześniej się położymy, wcześniej wstaniemy, nie koniku? Klepnęła Asandera po szyi i zeskoczyła z niego. Zdjęła swój hełm, potrząsając energicznie głową, rozpuszczając swe gęste oraz czarne jak noc włosy. I jak wyglądam? Czekaj! Poprawiła sobie fryzurę, położyła jedną dłoń na biodrze i spojrzała na rumaka. O teraz! Ładnie? No, tak myślałam. Kurwa! Tylko te pościerane dłonie... Zobacz, straciły dawny urok, naskórek mi złazi od łuku i wodzy, muszę... Ehh, no tak źle może nie jest... Co sądzisz? Miłe w dotyku? Zaczęła głaskać konia jakby naprawdę wyczekując odpowiedzi...

    Niech żyje Gwardia!

  6. #126
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Regina

    Ojciec wspominał mi, że potrzebny wam ktoś kto zna się na tropieniu i ma bystry wzrok. Gdzie w ogóle jedziemy? Wiecie, Gdyby mnie Ojciec nie prosił o to bym pewnie nadal z nimi na patrolu była. Nie zawsze prosi się kogoś ze Straży Górskiej o pomoc... My mamy, jak to powiedzieć "specyficzne poczucie humoru" he he...I zrażamy tym innych ludzi.
    Poklepała Isharę po szyi... Nie jestem typowym Strażnikiem Górskim bo jak pewnie wiesz kobiety tam to rzadkość, a i jazda na koniu nie jest mi obca... Zatem Panie, Co Wy chcecie od Kobiety Strażnika? Nie mówcie mi, że nie macie innych ludzi co na śladach się znają? Znacie się z moim ojcem i jak sam powiedziałeś nie jestem głupia.

  7. #127
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Aurelia

    Poszła do stajni i przytuliła mocno Lisiczkę,całując ją na powitanie kilka razy - Jak Ci minęła noc kochana? - zapytała łagodnie,głaszcząc ją po szyi,klacz zarżała radośnie,na co Aurelia dosiadła ją z uśmiechem i wyjechała ze stajni - Na pewno jest tu jakaś zielarka,ale gdzie?.....- pomyślała zamierzając zapytać o to pierwszego napotkanego przyjaźniej wyglądającego mieszkańca

  8. #128
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Rehlynn

    Leila, Cyt patrzcie czy ktoś nas nie śledzi, bądźcie uważni. Zaraz dotrzemy. Elso, mam nadzieję, że twój ojciec ma lojalną służbę albo jakiś ochronę.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  9. #129
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Dagoth:

    Kapłan zaczął rozglądać się za jakimś dobrym miejscem do zrobienia obozu. Stara się znaleźć takie, gdzie miałby dobry widok na całą okolicę, a i żeby do drzew daleko nie było.

  10. #130
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Westchnął zrezygnowany. Dobrze, pojadę. Daj pieniądze na tą ośkę i ułamany fragment, by mi odpowiednio grubą sprzedali. Mam szczerą nadzieję, że nie napotkam tam nikogo z Pułku Lamparta, ni krewnego ofiar pogromu z wschodniego Ayrep.

Strona 13 z 134 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •