Strona 2 z 134 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 1331

Wątek: Meekhan - Norze się nie odmawia (18+)

  1. #11
    sadam86
    Gość
    Alda

    Popędzony koń wydał radosne rżenie, widać i wierzchowcowi znudziło się mozolne do tej pory tempo, ruszył galopem, wiatr rozwiewał włosy na twarzy dziewczyny, z każdym uderzeniem kopyt przybliżając Aldę do granic Imperium i pomału wydzierając ją ze szponów władzy Ojca Wojny. Jak okiem sięgnąć ciągnął się lekko pofalowany teren porośnięty trawami, które niedawno zrzuciły śnieżną okrywę. Niby sielski widok, lecz coś nie dawało jej spokoju i nie była to tęsknota za ukochanym i wtedy ich usłyszała, przeciągły okrzyk wojenny Waaarraaa!! Aya se waarraaa, gnali za nią jej niedawni towarzysze, którzy eskortowali karawanę, którą porzuciła. Ciekawe co ich do tego skłoniło, może chęć łatwego łupu lub też wyniosłość z jaką Alda ich traktowała. Przyjemna przejażdżka zmieniała się w wyścig o życie...

    Aurelia

    Wiosna przyszła w tym roku wcześniej, step porastały już dość wysokie trawy, przyjemnie jest galopować w zielonym morzu, choć bywa ono dość zdradzieckie, bo zielony gąszcz lubi skryć niejedną niespodziankę, nagle twoja klacz przeciągle zarżała i stanęła jak wryta, coś przyciągnęło jej uwagę jakieś 30 kroków przed wami...

    Dagoth

    Kupiec jakby lekko się zląkł, bacznie zlustrował okolicę najwyraźniej nikogo więcej w niej nie dostrzegł co nieco go uspokoiło Jestem Byn i tak mam nadzieję być tam pierwszym kupcem jaki dotarł z rodzącą się wiosną, może uda mi nabyć się dobre futra i wełnę, a Ty panie też tam zmierzasz? rzucił nieco spode łba jakby podejrzewał Cię o niecne zamiary

    Regina

    Wyszłaś na dziedziniec zamku, widać nie spóźniłaś się aż tyle ile by zdawać się mogło, ludzie nadal szykowali się do wymarszu, ojciec widząc burzę rozczochranych płomiennych loków tylko się uśmiechnął do Ciebie, za to dziesiętnik drugiej dziesiątki pierwszej kompanii, zaufany Twego ojca podszedł i szczerząc się radośnie rzekł A już niektórzy strażnicy łudzili się, że w tym roku uda się Ciebie zostawić w zamku, bo chrapałaś jak niedźwiedź w gawrze heheh

    Maikh

    Kupiec tylko skinął głową widać nie chciał kusić losu, rzekł tylko abyś po posiłku raczył z nim pomówić, bo pora ustalić warty na dzisiejszą noc

    Morghar

    Wszedłeś do kantyny, zauważyłeś kilka wyższych szarż, co gorsza okupywały one stół gdzie toczyła się gra, tak więc patrząc na stawki jakie tam były, dziś możesz już zapomnieć o potrząsaniu kubkiem i wznoszeniu zaklęć mających na celu przywołanie szczęśliwego rzutu, pozostaje Ci napicie się i pogadanie z innymi, mając już cynowy kufel piwa zauważyłeś Andruna, on zawsze miał jakąś ciekawą opowieść na długi wieczór, ciekawe czy dziś się da namówić na snucie takowej...

    Rehlynn

    Dzielnica rzemieślników oferowała ogrom towarów, od tandetnych błyskotek po dzieła sztuki, od bibelotów po wszelkiej maści narzędzia mordu. Przechadzając się i wypatrując jakiegoś małego drobiazgu poczułeś jakby szarpnięcie za sakiewkę Co do diaska pomyślałeś, co robisz

  2. #12
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Wszedł do wozu by zjeść samotnie posiłek. Usiadł tyłem do wejścia by, jeśli czyjaś ciekawość okazała się większą niż rozum, zdążyć zasłonić swą twarz ekcharem. Wynajął się w końcu jako ochrona tej karawany, ironią losu byłoby gdyby stał się jej największym zagrożeniem. Lecz nie wiadomo, która Służka rzuci kośćmi Pani Losu. Po zjedzeniu posiłku zakrył twarz dwoma zawojami i udał się do kupca. Wezmę najbardziej niebezpieczną wartę, koczownicy zwykli atakować o brzasku.

  3. #13
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Aurelia

    Nigdy dotąd zmysły Lisicy jej nie zawiodły,nie zamierzała więc ignorować tego ostrzeżenia,sięgnęła po łuk nakładając na niego szydło i bacznie nasłuchując otoczenie gotowa w razie czego błyskawicznie zerwać konia do galopu bądź oddać morderczy strzał.....- Bandyci? Niee,na nich by tak raczej nie zareagowała a i zapewne by już posłali mi parę strzał na powitanie....,zatem co ją mogło tak wystraszyć?

  4. #14
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Regina

    Uśmiechnęła się do ojca i dziesiętnika...
    He he... Chciało by się.... a pomyśleli ino kto im dupy będzie pilnował jak jaki wróg im nakopać zechce? Położyła rękę na ramieniu Dziesiętnika i ja poklepała po przyjacielsku...Nigdy bym sobie nie wybaczyła tego gdybyście beze mnie rozłupali trochę łbów a mnie zostawili. uniosła topór... Trza go użyć zanim zardzewieje ha ha ha...

  5. #15
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Morghar

    Zabrał swój kubek i przysiadł się do stołu Andruna. W obozie nic się nie dzieje, a w kości nie pogram, za wysokie stawki, no to z kompanami trzeba przy piwie pogadać. Co u Ciebie słychać Andrunie?
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  6. #16
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Alda

    Ustąpcie! Nie chcę przelewać waszej krwi! Wracajcie pod jarzmo niewoli, hańbcie dalej naszą chwałę! Wykrzyczała dobywając łuku i napinając strzałę na cięciwę, nie zwalniając jazdy.

    Niech żyje Gwardia!

  7. #17
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Rehlynn

    Wezbrał w nim gniew i odruchowo złapał się za sakiewkę a druga jego ręka skierowała się na rękojeść miecza. Murwa złodziej pewnie, spopielę skurwysyna!
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  8. #18
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Dagoth:

    Tak, również tam zmierzam. Mam tam parę ważnych spraw do załatwienia. Mógłbyś mi panie powiedzieć coś o tej wiosce?

  9. #19
    sadam86
    Gość
    Maikh

    Aldin wysłuchał Twych słów, na słowo bandyci skrzywił się wyraźnie Dobrze w takim razie obudzę Cię gdy przyjdzie twa kolej i obyś nie zapeszył z tymi bandytami, bo mało nas, choć może na taką małą karawanę się nie połaszczą

    Aurelia

    Przygotowałaś się na najgorsze, ale nic się nie dzieje, wiatr delikatnie głaszcze może traw, ale lepiej sprawdzić co to niż pozostawiać nieznane za plecami

    Regina

    Borh wyszczerzył się jeszcze szerzej, tatuaże na jego twarzy przybrały groteskowy wyraz Już Ci tak spieszno do bitki? Wiesz że nie każda musi być zwycięska, ale to się okaże, nic to idę pogonić moją dziesiątkę, a Ty pewno zaraz ruszysz na przód, ale to ojca musisz spytać oddalił się do swoich ludzi. Onufry zdaje się czekać, aż do niego podejdziesz

    Morghar

    Ano stawki dziś nie dla szeregowego żołnierza, a jeśli pytasz co słychać zastanawiam się po co tu siedzimy, mało nas, ni to do wojaczki ni to do czego innego, ciekawe co dowództwo planuje zapatrzył się na stolik gdzie właśnie chyba podpułkownik przegrał dość sporo bo z nietęga miną wstał i ruszył do wyjścia. O widzisz miejsce się zwolniło ciekawe kto żołd zaryzykuje hehe, choć na pewno nie ja dziś chce tylko posiedzieć w cieple i napić się piwa, choć to z racji wojskowych bliżej ma do wody

    Alda

    Najwyraźniej Cię nie usłyszeli lub zignorowali, bo obok przemknęło kilka strzał, pytanie czy staniesz do otwartej walki czy spróbujesz ich zgubić. Trzem możesz nie dać rady, a los jaki Ci zgotują jeśli pojmą żywą będzie nie do pozazdroszczenia

    Rehlynn

    Złodziej nie wydał się zaskoczony, bardziej to Ty nie wiesz co począć, bo złapałeś na oko 10-letniego chłopaka, dość zabiedzonego i obdartego

    Dagoth

    A co tam ważnego można załatwiać, wioska jak każda inna górska kilka chałup jedyne co tam cennego mają to owce, kozy i futra. No i nie lubią obcych, choć ja z nimi już trochę handluję

  10. #20
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Alda

    Wypuściła strzałę w stronę jednego z atakujących celując w ramię. Odwróciła się po tym, schowała łuk i pognała Asandera do cwału, energicznie szturchając go łydkami a także poganiając krótkimi, acz głośnymi okrzykami.

    Techniczny

    Pędzi lekkim zygzakiem, żeby trudniej było ją ustrzelić z łuku. Przy tym stara się jechać nierówno, tak żeby nie mogli przewidzieć gdzie za chwilę się znajdzie.

    Niech żyje Gwardia!

Strona 2 z 134 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •