Strona 3 z 134 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1331

Wątek: Meekhan - Norze się nie odmawia (18+)

  1. #21
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Skinął głową kupcowi. Odszedł kawałek na bok i oparłszy ciężar ciała na piętach zaczął kiwać się rytmicznie w przód i w tył przymykając oczy. Odmówił trzynastą modlitwę, kendet'h oweyreth. Pani na Niebie. Ja, Maikh h'Keaz, dopiero niedawno opuściłem ojczyznę udając się na pielgrzymkę. Czy słusznie obrałem okrężną drogę do Kan'nolet? Czasami modlitwa o zrozumienie miast odpowiedzi niosła tylko kolejne pytania... Rozmyślając nad nimi udał się na spoczynek.

  2. #22
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Regina


    Spojrzała trochę z zaciekawieniem na Borha... Czyżby Ojczulek coś Ci już nagadał?.... Poprawiła rozwichrzone rdzawe włosy. Nie dbała o to czy starannie czy nie, ważne by ojciec widział, ze dba o swój wygląd.... Podeszła do Ojca... Panie, Twój zwiadowca a zarazem i najbardziej oddany żołnierz melduje posłusznie gotowość do wymarszu na patrol. Zażartowała.... Jej głos był przy tym rytmiczny i prężny....Po chwili uśmiechnęła się czule jak córka do ukochanego Tatulki....


    Zaspałam trochę, ale znasz mnie.... mina i oczy cocer spaniela mówiły więcej niż jakieś słowa.

  3. #23
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Dagoth:

    Cóż... A nie słyszałeś o tym, iż podobno tam coś masakruje w nocy wieśniaków? Po to tam zmierzam właśnie.

  4. #24
    Ostatni Smok Awatar Rhaegrim
    Dołączył
    Jun 2012
    Lokalizacja
    Strych pośrodku niczego.
    Postów
    1 653
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    63
    Otrzymał 47 podziękowań w 35 postach
    Rehlynn

    Spojrzał się chłopakowi w oczy i spokojnie powiedział Wiesz kim jestem? Słyszałeś o magach? A wiesz jak można się sparzyć ogniem? Nic ci nie zrobię, ale ukradzione oddaj i lepiej dobieraj sobie ofiary jeśli chcesz przeżyć.
    "Madness you say! Do you fear me? Are you afraid of what I might do, of what I might say? What a fascinating reaction''

  5. #25
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Morghar

    Od niechcenia można i tego się napić. Odparł pociągając łyk. A nie słyszałeś jakichś wieści o tym kiedy stąd wyruszamy?
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

  6. #26
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Aurelia

    Wyszeptała swej klaczy do ucha - Miej oczy dookoła głowy kochana..... - a sama poczęła jechać w tamtym kierunku jednak jadąc nie na wprost a podjeżdżając okrężnie w dłoni cały czas mając łuk gotowy do strzału.....

  7. #27
    sadam86
    Gość
    Alda

    Widocznie Twoje manewry i to, że nie podałaś się tylko przyjęłaś walkę zniechęciły napastników, no i fakt mają gorsze konie niż Twój, powoli zwalniają, tym razem to Ty jesteś góra, ale pytanie czy szczęście Cię nie opuści lub czy to nie jest tylko jakaś sztuczka, powoli napastnicy zostają z tyłu, jest późne popołudnie pora pomyśleć o obozie

    Maikh

    Zasnąłeś spokojnie, nic Ci się nie przyśniło, żadne znaki od Pani, więc widocznie podążasz ścieżka jaką Ci wyznaczyła, teraz czujesz lekkie potrząsanie, to pierwszy syn kupca Panie obudź się Twa kolej wartować

    Regina

    Gdy podeszłaś do dowódcy ten tylko wzdychnął choć w oczach tańczą mu ogniki rozbawienia Wiem, że pewnie już byś chciała wysforować się na przód, ale przy twierdzy to niekonieczne, jutro dopiero zaczniemy wkraczać na "wrogi" teren, tak więc nie oddalaj się za daleko bo wiem jak lubisz kłopoty a na razie one nam nie potrzebne

    Dagoth

    Ano ktoś tam zginął podobno, ale to pewno jakiś wygłodniały lew śnieżny albo niedźwiedź kogoś zaatakował, kto by się przejmował bredzeniem głupich wieśniaków

    Rehlynn

    Chłopak oddał ci sakiewkę, po czym wybuchł płaczem Panie choć parę miedziaków, proszę na jedzenie, nie chciałem Panie was okradać, ale głód zmusza do wielu rzeczy

    Morghar

    Już Andrun chciał Ci odrzec gdy rozległ się alarm, kompan popatrzył na Ciebie kwaśno jakbyś to Ty swoimi pytaniami wywołał ów alarm

    Aurelia

    Podjechałaś bliżej, na ziemi leży obdarte ze skóry truchło lisa, widocznie Lisica poczuła krew i to dlatego się boczyła, przypatrując się znalezisku usłyszałaś tętent konia, to patrol z jednego z fortów nadgranicznych, chyba już spotkałaś gdzieś jego dowódcę bo twarz wydaje się znajoma, konni unieśli dłonie w salucie i skręcili w twą stronę

  8. #28
    Asuryan
    Gość
    Maikh

    Poderwał się gwałtownie na równe nogi. Już nie śpię, połóż się z bronią pod ręką. Może nie będzie potrzebna tej nocy, ale ostrożności nigdy dosyć. Na początku warty wykonał kilka ćwiczeń oddechowych by przywołać sani. Następnie Lot Czapli walcząc yphirami ze swym cieniem. Po wszystkim zgasił ognisko, lepiej nie być widocznym z zewnątrz podczas czuwania nad bezpieczeństwem karawany.

  9. #29
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Dagoth:

    Taka praca... Może wyruszymy tam razem? Tobie panie i mnie się śpieszy tam tak czy inaczej, a w nocy razem zawsze bezpieczniej.

  10. #30
    Szambelan Awatar PanzerKampfWagen
    Dołączył
    Jun 2014
    Lokalizacja
    Głogów
    Postów
    2 003
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    79
    Otrzymał 50 podziękowań w 27 postach
    Morghar

    Ujrzawszy twarz towarzysza No cóż... Może wyruszenie to nie jest ale przynajmniej się nie zanudzimy na śmierć. Dopił szybko piwo i wyszedł na zewnątrz zobaczyć co się dzieje.
    Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.

Strona 3 z 134 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •