Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 102

Wątek: Gra Wojownikami Chaosu

  1. #11
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    A nie w 6? W 7 mamy oddzielny AB Zwierzoludzi, w 6 Wojaków i Demony Chaosu. Tak samo w 6 Wampiry i Królowie Grobowców.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #12
    Asuryan
    Gość
    Możliwe że pomyliłem się o jedną edycję

  3. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wypiszę tu jednostki, które z 8 edycji (czyli tej, co CA robi) brakuje mi w tym rosterze:
    Książę Demonów
    Palankiny Nurgle'a, Latający Dysk Tzeentcha, Rumak Slaanesha
    Piekielny Jeździec Slaanesha (Maruder na Rumaku Slaanesha)
    Miażdżyciel Khorne'a na Molochu (Wojownik Chaosu Khorne'a na Molochu, uzbrojony w topór)
    Chimery
    Ogry Chaosu
    Wojenna Kaplica Chaosu (powóz)
    Zmutowana wirująca bestia - może dadzą ją w Demonach Chaosu
    Brutal

    Liczę jednak, że powyżej wymienione istoty i wierzchowce będą dostępne u Demonów Chaosu lub w FLC.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #14
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja za to się obawiam, że mogą pojawić się w DLC do DLC. Część z nich (np. wojownik na molochu, maruder na potworku) pasuje tylko do wojowników.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  5. #15
    Podczaszy Awatar Memnon[pl]
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Myślenice
    Postów
    618
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    46
    Otrzymał 85 podziękowań w 52 postach
    Ludzie zaczeli narzekac ze nie beda kupowac pre-ordera z wojownikami chaosu bo to nie fer i zdzierstwo-a to CA postanowilo zmowtywowac graczy do zakupu...Geniusze w tym CA pracuja-coraz to ciekawsze pomysly maja...Jeszcze troche i bedziemy w DLC kupowac miecze i tarcze dla wojska
    Kiedy życie Cię nie pieści,podnieś głowę w górę i zaciśnij pięści

  6. Użytkownicy którzy uznali post Memnon[pl] za przydatny:


  7. #16
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Albo dadzą te jednostki właśnie w stylu Unit Pack, jak w Romce "Wojenne Bestie".
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  8. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wątpię w to szczerze, panowie. Urok GW jest taki, że co edycję bitewniaka coś wycinają i dodają nowego. Potem mamy np. Rycerzy Wewnętrznego Kręgu na Demigryfach, "wycinając" w pewnym sensie 3 zakony: Panter, Gorejącego Słońca i Białego Wilka. W przypadku Chaosu właśnie namieszali tj. dali coś nowego, co jednak w TW: Warhammer się nie ukaże (póki co - czas pokaże, czy zrobią FLC z brakującymi jednostkami jak np. Piekielni Jeźdźcy Slaanesha (tutaj mam na myśli Maruderów na Rumakach Slaanesha)).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #18
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    W sumie Chaos bez tych wszystkich demonów tutaj wydaje się być dość łatwą nacja do pokonania, nawet jeżeli ktoś kupił grę w pre-.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie bądź taki pewny. Jeśli AI naprawdę pomyśli to wcale tak łatwo nie będzie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #20
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Dla osoby ogranej z Call-em pokonanie armii Chaosu nie powinno być trudne. Gdyby ta armia dysponowała dodatkowo demonami wszelkiej maści i brzydoty to byłyby problem i to pewnie spory.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •