Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Wątek: Gra Wojownikami Chaosu

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez chochlik20 Zobacz posta
    Dla osoby ogranej z Call-em pokonanie armii Chaosu nie powinno być trudne. Gdyby ta armia dysponowała dodatkowo demonami wszelkiej maści i brzydoty to byłyby problem i to pewnie spory.
    Wiesz, nie każdy uważa Call of Warhammer za zgodny z lore. Tzn. mimo, że (nie przecząc) mod jest bardzo dobry i wciąga, to jednak odpycha mnie wkładanie bajek i bzdurek od fanów. Tutaj mamy do czynienia z oficjalnym produktem GW. Dlatego czekam bardziej na TW: Warhammer, niż na w końcu dobrze zrobioną 1.6 CoW'a. Mówię to całkowicie poważnie. Pragnę w końcu ujrzeć takiego Warhammera TW, w którym absolutnie wszystko będzie oficjalne. Nacji, które fani poruszyli w swoich AB nie wykluczam, ale wręcz wymagam, by GW po wydaniu wszystkich oficjalnych ras do TW: Warhammer po prostu przejrzała fanowskie AB, poprawiła je i wydali nacje z tych AB do Warha, by było zatwierdzone, że to oficjalny twór. Proste.

    EDIT: Dopóki więc nie wydadzą TW: Warhammer i nie trafi mi się okazja do zgarnięcia tej gry legalnie, zostaje mi Call of Warhammer

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Macham ręką czy był zgodny czy też nie. Chodzi mi o sama trudność jaka występowała przy próbie pokonania armii Chaosu, które zjawiały się podczas inwazji. Demony dawały im jednak dużą przewagę w bitwach. Gracz obyty z modem i jego bitwami nie powinien mieć dużego problemu z pokonaniem tych wojsk. Oczywiście wszytko będzie zależeć też od AI i balansie, który stoi pod znakiem zapytania.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  3. #23
    Sara Temer
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Arroyo Zobacz posta
    Jeśli AI naprawdę pomyśli to wcale tak łatwo nie będzie.
    Gdy to się stanie, to wszechświat powinien się skończyć

  4. Następujących 4 użytkowników podziękowało Sara Temer za ten post:


  5. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Temer Zobacz posta
    Gdy to się stanie, to wszechświat powinien się skończyć
    Spokojnie, modderzy (zwłaszcza z Rosji) o AI zadbają. Od czegoś Better AI mod będzie służyć

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #25
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2014
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 29 podziękowań w 23 postach
    Czy ktoś dobrze poinformowany mógłby powiedzieć, czy będą jedni wojownicy chaosu, czy też będzie kilka frakcji tej "rasy" np. 4 po jednej dla każdego boga?

    Bo we wszystkich pozostałych grywalnych nacjach takie rozbicie występuje, więc w sumie w WoCh też by pasowało, aby osobnymi frakcjami byli Tzeentchowcy, Slaneszowcy, Nurglowcy i Khornowcy. Gdyby podzielić tak zwierzoludzi i demony to powstałoby 12 frakcji chaosu
    "********* ***** ********** ******, *************" - Zbigniew Stonoga (cenzura na prośbę moderacji )

  7. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie ma rozdzielenia. Mamy Niepodzielny Chaos, gdyż jest wybrany Wszechwybraniec.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #27
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jako że powoli zaczynam się nakręcać, ponieważ zaczynają powstawać w mojej głowie plany gry dla konkretnych ras. Z racji tego że piechota chaosu dla mnie jest biedna, tylko 4 jednostki w kilki wersjach. Potworami jakoś tak średnio się jaram, a raczej nie jestem pewny ich skuteczności. Wymyśliłem że skupię się na agentach, a dokładniej na czarnoksiężnikach.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #28
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tak jak teraz się przyjrzałem to chaos nie ma pieszych strzelców? Tylko Kawaleria strzelecka: Jeźdźcy Maruderów i Jeźdźcy Maruderów (toporki do rzucania) i Artyleria: Piekielne działo.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #29
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Teoretycznie winni mieć jeszcze maruderów z toporkami do miotania.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #30
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Z tego co widzę to chaos i tak ma najsilniejsze jednostki, coś jak Selucydzi w Romie 2

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •