Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 102

Wątek: Gra Wojownikami Chaosu

  1. #81
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W sumie jak człowiek postawił na Smocze ogry i Shaghoty to bitwy od razu stały się dużo łatwiejsze. Teraz nie wiem czy to po prostu te jednostki w kampanii są za mocne? Czy może chodzi o coś innego?

    Gra na jedną w sumie jest dużo przyjemniejsza, bo trzeba częściej uciekać. A i tury szybciej mijają.
    Niestety finanse, technologia i rozbudowa hordy leży i kwiczy. A nawet jest jeszcze słabiej.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #82
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    ​Uzupełniono o brakujące jednostki (Poza Legendarnymi Lordami).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #83
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Co myślicie o opuszczonych?

  4. #84
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Nie wiem czy ktoś grał kampanię Chaosem od wyjścia Norski, ale teraz gra się tak, jak to od początku być powinno.

    Fakt, że nadal czasem trzeba się bawić w kotka i myszkę niezliczonymi -rzekomo - hordami Archaona, jednak teraz w razie problemów da się mieć armię zregenerowaną w ciągu 1 tury albo 2. W dodatku Chaos warriorsi nie tłuką się już między sobą na mapie kampanii (poza hołotą typu Maruderzy, których jednak i tak wraz z rozwojem hordy i przychodami z łupów dajemy w odstawkę) dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni trzymać swoich sił co połowę punktów ruchu. No i przewalcowanie się przez Norskę to rzeczywiście "wprawka" do walki z Imperium i Krasnalami, a nie dwie mega wredne frakcje, które absorbują całą naszą uwagę.

    PS.Czy tylko mi w "sławnych regimentach" brakuje shagottha smoczych ogrów na którego polujemy jako Norska?

  5. #85
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Potwierdzam,przeszedłem na bardzo trudnym po patchu i było stosunkowo łatwo,dość szybko dorobiłem się armii pełnej wybrańców i rycerzy chaosu,krwi napsuły mi na początku krasnoludy z Kraka Drak a potem to dopiero hordy leśnych elfów które podbiły Bretonnię. Sarthorael zaś był mało śmiesznym żartem a nie wyzwaniem rzuconym przez Tzeentcha bo zniszczyłem go błyskawicznie w dwóch bitwach na automacie .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #86
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Przymierzam się do zagrania Chaosem. Nachodzi mnie kilka strategicznych pytań:
    1. W jaki sposób wyzwalamy/tworzymy na podbitych terenach nację, która zostanie naszym wasalem? Trzeba podbić ich ostatnie miasto?
    2. Czy jest to opłacalne by tworzyć państwa marionetkowe, bo np. w Atilli po 15-20 turach wypowiadali Ci wojnę i i tak trzeba było z nimi użerać się drugi raz?
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


  7. #87
    Wojski
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    59
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 10 podziękowań w 5 postach
    1. Po pokonaniu przywódcy danej frakcji z norski jest możliwość wasalizacji w menu dyplomacji, a przebudzone plemiona automatycznie stają się wasalami.

  8. #88
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tworzenie państw marionetkowych jest opłacalne. Nie musimy wtedy utrzymywać tam garnizonów ani przejmować się buntami. A dodatkowo mamy sojusznika. Jeżeli państwo marionetkowe nie będzie Cię lubić to Cię nie zaatakuje dopóki będzie duża różnica w potędze między Wami. Kiedy wasal zobaczy, że jesteś słaby, a nie lubicie się, to Cię zaatakuje.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #89
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Z marionetkami jest taki problem, że potrafią być agresywne i "zabierać" nam miasta do spalenia. Dlatego trzeba uważnie wybierać z kogo zrobić marionetkę a kogo spalić do ziemi. Największą zaletą posiadania marionetki jest to, że nasze wojska regenerują się na ich terenie, bez potrzeby przechodzenia w tryb obozu.
    Si vis pacem, para bellum

  10. #90
    Podczaszy Awatar Henryk5pio
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    686
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 52 podziękowań w 39 postach
    Wie ktoś może czy da się coś zrobić, aby w Warhammerze 2 AI tak szybko nie kolonizowało spalonych obszarów? Bo Mnie szlag trafia, że parę tur po puszczeniu z dymem danej wiochy przez Archaona, już ktoś tam zapuszcza korzenie.
    "Aby pisać historię, trzeba być więcej niż człowiekiem, ponieważ autor trzymający pióro wielkiego sędziego powinien być wolny od wszelkich uprzedzeń, interesów lub próżności." - Napoleon Bonaparte

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •