Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 163

Wątek: COW: Beginning of The End Times - Dyskusja i download

  1. #111
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tutaj macie link do wersji 1.5 BETA z Mod DB ---> http://www.moddb.com/mods/call-of-wa...ds/15-released

  2. #112
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    To chyba ten sam mod co pod linkiem od KrystianaBorysa z postu nr 99 w tym temacie? Data zamieszczenia i rozmiar bardzo zbliżone. Czy jednak ten od Andurvikla to coś nowszego? Ktoś wie? Ja na ekranie startowym moda nie mam info, ze to beta 1.5 a gram na wersji z postu 99.

  3. #113
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Chyba tylko inny hosting pliku, mój link był z wersji premierowej, dopiero za chwilę wstawili go na moddb

    PS: możliwe, że na dniach pojawi się hotfix.

  4. #114
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki. Też mi się tak wydaje. Mod bardzo stabilny, każde ulepszenie mile widziane. Wszystkimi nacjami nie grałem. Ale jak dotąd zero ctd i w bitwach i w kampanii.

  5. #115
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Panowie - mam problem. Jako wielki fan Warhammera chciałem sobie pograć w najnowszą wersję tego moda, ale niestety w kampanii dopada mnie Fatal Graphics Error (najczęściej przy oblężeniach). Spędziłem długie godziny w necie nad rozwiązaniem problemu, ale bez sukcesu. Mam starego kompa, ale zwykły Medieval i Kingdoms chodzą super płynnie. Mod też chodzi ok na wysokich detalach graficznych, tylko systematycznie wywala przez ten błąd. Mam Windows 7 32bit. Próbowałem do tej pory: przeinstalowanie gry, zmiana karty graficznej, uruchomienie jako admin, uruchomienie w różnych opcjach zgodności (Windows Xp, Vista etc.). Zawsze ten sam błąd. Macie może jakieś pomysły?

  6. #116
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    zainstaluj patch 4GB z folderu moda, na plik kingdoms.exe. Innego pomysłu nie mam. Modzik rzeczywiście wyciska siódme poty z silnika gry. Jak u Ciebie z innymi modami? Zainstaluj np. Third Age 3.2 i zobacz czy tam też jest taki problem.

  7. #117
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej Krystian. Dzięki za odpowiedź. Patch 4GB oczywiście użyłem, zgodnie z instrukcją instalacji moda (na pliki: kingdoms.exe i medieval.exe). Wczoraj wieczorem jeszcze ręcznie zainstalowałem Directx9, bo gdzieś pisano, że może to pomóc. Bez skutku. Z innych modów miałem zainstalowane te poprzednie ze świata Warhammera i ten z Władcy Pierścieni (nie pamiętam, którą wersję). W moda z Władcy kampanii nie grałem - pojedyncze bitwy chodziły, a mody Warhammera miały sporo różnych błędów (chyba wszyscy z nimi walczyli), ale akurat tego Fatal Graphics Error nie miałem.

  8. #118
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Zobacz zużycie poszczególnych podzespołów podczas gry, to może pomóc w znalezieniu problemu. Podaj przykład, kiedy się tak konkretnie dzieje lub gdy ostatnio wywaliło.

  9. #119
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Zdaje się, że oblężenia mają poprawić w kolejnym patchu. Na TWC tez mają problemy z nimi. Jak kampania? Ile Ci trwa tura? Bitwy inne niz oblężenia działają? Mnie ani razu nie wywaliło w bitwie. Tylko 1 raz w kampanii, ale na kilkadziesiąt godzin gry.

  10. #120
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zanim przeinstalowałem grę ten błąd pojawiał się wyłącznie przy oblężeniach (zawsze w tym samym momencie - gram całą bitwę, pojawia się wynik starcia, klikam ok i wtedy następuje Error - nie daje już rady wgrać głównej mapy). Po przeinstalowaniu gry, czasami nawet nie daje rady załadować głównej mapy i wywala z tym samym błędem. A czasami również podczas oblężeń (w tym samym momencie co poprzednio). Sama gra i bitwy chodzą dobrze na średnio wysokich ustawieniach. Nie ma żadnego mielenia, lagów itp. Testowałem rozgrywanie bitew z oblężeniami w różnych ustawieniach graficznych gry (zmieniałem rozdzielczość, wysokość detali, cieniowania itp.) - zawsze ten sam błąd. Zagrałem w sumie z 40 tur. Oblężenia dawałem na auto albo wychodziłem walczyć w pole by nie powodować błędu. Z czasem jednak to się robiło bez sensu - gram za Middenland i właściwie jestem non stop oblegany przez Chaos. Szukałem rozwiązania w necie (Medieval 2 Total War Fatal Graphics Error) - jest to jakiś znany błąd - niestety żadna z porad tam znalezionych mi dotychczas nie pomogła. Podejrzewam, że problemem może być wersja Windows. Póki co jest to jednak wyłącznie podejrzenie. Myślałem, że może tutaj - wśród wyjadaczy grających w mody, ktoś będzie miał jakiś pomysł - że ten konkretny problem jest też tutaj znany.

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •