Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 163

Wątek: COW: Beginning of The End Times - Dyskusja i download

  1. #131
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Przejrzyj 2 lub 3 ostatnie strony w tym temacie: http://www.twcenter.net/forums/showt...-The-End-Times Tam też jeden z Twórców moda się wypowiadał.

  2. #132
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Ehe dzięki KrystianBorys i Araven
    ... macie rację na twcenter też piszą podobnie
    Przyznam szczerze, że moim zdaniem jest to przesadzone i to grubo. Teraz mam ponad 25 turę
    a w tej prowincji w której miałem 4 kapłanów i świątynie to mi wzrosło o 1% chyba, także no lipa jest
    ... może zwiększę sobie poziom konwersji religii dla świątyń i zobaczę jak będzie chodzić wtedy

  3. #133
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Powiedz mi jaką frakcją grasz? Okupujesz czy eksterminujesz osady?

  4. #134
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Krasnoludami gram
    na początku plądrowałem osady bo kasy nie było na nic,
    teraz zazwyczaj okupuję osady i sprzedaje te budynki co nie dają żadnych korzyści

  5. #135
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Nowa wersja moda prezentuje się o niebo lepiej od poprzedniej. Nowe jednostki, brak porozrzucanych prowincji nacji po całej mapie, jednostki latające (w moim mniemaniu bardziej lewitują niż latają - skrzywienie po Hyrule TW). Co jakiś czas wywala do pulpitu. Ogólnie in plus w porównaniu do poprzedniej wersji.
    Prowadzę dwie kampanie na raz. Jedną Szczuroludźmi, drugą Leśnymi Elfami.
    O dziwo tylko w tej pierwszej kampanii miałem problem ze zdobywaniem miast. Po zwycięstwie, gdy pasek się naładował i powinna załączyć się mapa kampanii wywalało mnie do pulpitu z komunikatem, że nastąpił błąd graficzny i zalecane jest, aby ustawić niższe parametry. W ustawieniach miałem wszystko na średnie.
    Jeżeli ktoś zmaga się z podobnym problem to mi pomogło ( na razie przetestowane jeden raz) ustawienie we właściwościach pliku medieval.exe i kingdoms.exe, aby gra uruchamiała się w rozdzielczości 640x480, a następnie spachowaniu moda od nowa. W ustawieniach gry ustawiłem na wszelki wypadek jeszcze tekstury niskiej jakości.
    Mam nadzieje, że jeżeli ktoś zmaga się z podobnym problemem, jak ja pomogłem.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  6. #136
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Ręczne zdobywanie miast chyba nie działa ja z automatu miasta zdobywałem w polu zaś czasem bitwy ręczne robiłem, uczta dla oka. Mnie na kilkadziesi.at godzin gry z raz czy dwa wywaliło. Szkoda, ze kolejny patch się coś opóźnia.

  7. #137
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Ręczne zdobywanie miast chyba nie działa ja z automatu miasta zdobywałem w polu zaś czasem bitwy ręczne robiłem, uczta dla oka. Mnie na kilkadziesi.at godzin gry z raz czy dwa wywaliło. Szkoda, ze kolejny patch się coś opóźnia.
    Modele jednostek pomimo iż gram na niższych teksturach wyglądają przepięknie.
    Wywalało mnie tylko przy Skavenach przy ręcznym zdobywaniu, ale po zmianach gra wczytała się bez błędu. Przy Leśnych Elfach tego problemu nie miałem, podobnie, jak pograłem trochę Hochlandem.
    Mnie, co kilka tur zdarza się wywalać i to głównie podczas tury.
    AI, gdy zdobywałem miasta trzymało jednostki na murach do czasu aż nie pojawiły się pod samymi murami machiny. Wówczas wszystkie schodziły. Jednostki strzeleckie stanęły w niedaleko nich i ostrzeliwały dalej moje oddziały. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. In plus, tyle, że strzelcy pozostawali bez obstawy i posiłków.
    Zauważyłem, że b. trudno jest zawrzeć sojusz. Mam tylko z Kransoludami. Imperium, Bretonia czy Kislev odrzucały moje oferty.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #138
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Fakt o sojusze niełatwo, nie wiem czy to kwestia kim się gra czy kwestia skryptów. Ale i tak zdany byłem głównie na siebie. Mod jest super, jak wydadzą wreszcie patcha to z pewnością do niego wrócę. Jak nie wydadzą to bardzo fajnie i stabilnie gra się na tym co jest. Ja mam dość silnego kompa - ale żadne cudo, i tego patcha 4GB trzeba mieć. Masz go zainstalowanego? W zasadzie jest obowiązkowy. Jak nie masz to zainstaluj a ctd powinno być dużo mniej.

  9. #139
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Araven Zobacz posta
    Fakt o sojusze niełatwo, nie wiem czy to kwestia kim się gra czy kwestia skryptów. Ale i tak zdany byłem głównie na siebie. Mod jest super, jak wydadzą wreszcie patcha to z pewnością do niego wrócę. Jak nie wydadzą to bardzo fajnie i stabilnie gra się na tym co jest. Ja mam dość silnego kompa - ale żadne cudo, i tego patcha 4GB trzeba mieć. Masz go zainstalowanego? W zasadzie jest obowiązkowy. Jak nie masz to zainstaluj a ctd powinno być dużo mniej.
    Patcha mam. Zostawiłem go, gdy wywalałem starszą wersję gry.
    Laptop już swoje lata ma, ale przy innych modach nie wywala mnie. Może to wina za dużej ilości modów? W sumie mam 4 - Call of Warhammer, w którego już od dawna nie gram, BOTET, w którego gram aktualnie, Hyrule TW, gdzie po przejściu kolejnej kampanii następna idzie mi, jak krew z nosa oraz Kindoms Grand Campanion Mod, którego nie chce wywalać z sentymentu do podstawi oraz faktu, że wygląda tak, jak powinna ona wyglądać. Laptop też już ma już swoje lata.
    W każdym razie wywalenia są irytujące, ale póki, co nie pojawił błąd, który uniemożliwiałby wczytanie od nowa i przejście kolejnej tury.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #140
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Taa grałem ostatnio w tego moda, nawet nieźle to idzie

    Najpierw grałem Psami Wojny/Księstwa Graniczne wywaliło mi grę i nie mogłem włączyć nawet z poprzednich zapisów, więc dałem sobie spokój, a miałem chyba 40 turę czy coś koło tego.

    Jakoś niedawno włączyłem tego moda i zagrałem krasnoludami. Miłe wrażenie, może nie mają nowych jednostek dużo (chyba ze dwie), ale gra się ciekawie (możliwa jest ekspansja na południe m.in.). Do Norski też wysłałem ekspedycję, także "fabuła gry" daje radę.

    Jeśli chodzi o błędy to tak:

    -jak w przypadku psów wojny znowu mi wywaliło grę i nie mogłem z zapisów włączyć (dopiero zapis z poprzedniego dnia poszedł, albo z przed dwóch dni, więc grałem dalej)

    -zdarzało mi się także "wywalić grę do pulpitu" dość często, ale potem mogłem ją z zapisu włączyć (myślę że to wina grafiki tak jak napisał chochlik20, bo jak wywalało to grałem na najwyższym poziomie grafiki zwłaszcza postaci/jednostek)

    - wkurza mnie to, że grę mi wywalało "PO" skończonej kozackiej jakiejś bitwie, no ale jak to się mówi zdarza się

    - kolejnym minusem jest moim zdaniem olanie obrazków/log/ikon budynków unikalnych takich jak np. koszary najemników w Tilei (bronzino, leopardsy, braganza itp), mnie zawsze denerwują takie niedociągnięcia

    - już o tym pisałem, że trochę dziwnie działa konwersja religii, podobno zależy to od tego że w tym modzie gra się miesiącami nie latami. Moim zdaniem konwersja religii/kultury (przynajmniej w przypadku krasnoludów) praktycznie nie działa, nieważne ilu kapłanów postawie w danej prowincji. Lepiej idzie jeśli chodzi o budynki (kościoły, kaplice itp)

    - są błędy w werbowaniu agentów: szpiegów/zabójców zwłaszcza

    - brak tych dużych ikon dla niektórych jednostek (tj z końcówką _info)

    -oh i oczywiście brak logo w różnych sytuacjach dla nowych nacji np. ogrów, leśnych elfów itp

    Moje zdanie jest takie, że spokojnie można sobie pograć w ten mod (wiadomo trzeba uważać na błędy/krashe itp zapisywać częściej grę wiadomo)
    ale wrażenie robi dobre ten mod. Call of Warhammer mnie zniechęcił trochę tym skryptem z herezją. Co bym nie robił to w końcu herezja i tak była, nie ważne jakim księstwem imperium grałem. Tych armii chaosu też było sporo zawsze. Także moim zdaniem mod jest dobry a może byś świetny.

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •