Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 163

Wątek: COW: Beginning of The End Times - Dyskusja i download

  1. #151
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Nowe ai kampanijne też dali. Pograłem około 50 tur Leśnymi Elfami. Fajnie jest ai aktywne dość jak na razie.

  2. #152
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Super dziś postaram się to sprawdzić
    Link do aktualizacji moda nie działa...:] Jesli miał sygnature 1.02 to mam go na dysku i wieczorem jeśli znajdę chwile czasu to go wrzucę i uaktualnianie link
    Ostatnio edytowane przez BlackNyga89 ; 06-03-2018 o 10:48

  3. #153
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach

    Cool

    Macie tutaj link do aktualizacji tego moda:

    archiwum zawiera folder data, który scalacie
    https://drive.google.com/open?id=1QZ...uCvrq7fiASZx8v

    Jak ktoś może zaktualizuje pierwszy post...

  4. #154
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Wyszła nowa wersja moda -https://www.moddb.com/mods/call-of-w...iscord-version

    W starą grałem dość dawno, ale pierwsze, co rzuca się w oczy to fakt, że Skavenii nie mają porozrzucanych po mapie swoich osad, a Ogry zaczynają jako horda. Grałem wcześniej jedynie dość krótko Leśnymi Elfami i dość długo Królami Grobowców. Ci ostatni stracili ciężką jazdę. W zamian otrzymali rydwany i jednostkę - Rydwa Bogów (6HP jeżeli dobrze pamiętam). Minusem jest, że wszystkie frakcje mają takie same 3 typy okrętów. Mam nadzieję, że zmienią to w nowej wersji.

    Pochwalę się ukończoną, zwycięską kampanią (pomimo iż formalnie skończyły mi się tury w grze) Krasnoludami Chaosu.

    Mapa, gdy skończyła się przypisana liczba tur wyglądała tak:




    A, gdy ukończyłem kampanię tak:



    Garść przemyśleń po niej. Była to najdłużej prowadzona przeze mnie kampania w serii TW. Początek nie zapowiadał się dobrze, że szybko byłem na minusie, na wojnie z ogrami (, a propo nich. Jeżeli dobrze pamiętam to w starej wersji miały one 10HP. Teraz ich punkty życia zostały zmniejszone do 3. Są wyjątki, które mają więcej.), a komp ma biegunkę jeżeli chodzi o kasę. Nie sprawdzałem w plikach gry, ale chyba przesadzona jest sakiewka króla, albo jakieś inne bonusy. Frakcja (Dog of War), która w pewnym momencie miała jedynie Akendorf była bardzo długo najbogatszą frakcją! Sytuację z systemem finansów frakcji kierowanych przez AI uważam za minus, a grałem na średnim poziomie trudności.Inną sytuacją, która mocno mnie irytowała to odpalanie skryptów garnizowonych za każdym razem, gdy próbowałem oblegać. Tyle, że nie zdarzała się ona zawsze. Gdy walczyłem z Orkami, czy Królami Grobowców nie miały one miejsca, a jeżeli próbowałem zdobyć gobliński Karak Osiem Szczytów odpalał się garnizon z Trollami (4HP) oraz dwoma jednostkami Olbrzymów (10HP). Polecam walczyć z jednostkami mającymi tak dużo HP (są jednostki mające 14 czy 15 HP) albo artylerią albo magami. Polecam ostatnie rozwiązanie. Wiązanie walką przy pomocy zwykłych oddziałów kończy się ich masakrą.<br>AI w bitwie potrafiło zaskoczyć. Jeżeli walczyło się z dwoma armiami to pierwsza potrafiła czekać na druga, a nawet wycofywać się w jej kierunku. Opad szczęki miałem, gdy walczyłem z Wampirami. Ich nieumarłe oddziały wycofywały się z bitwy, gdy AI uznawało, że nie wygra. Choć też potrafiła dać się wybijać magią stojąc broniąc wyrw.<br><br>Zauważyłem dziwny bug, gdy broniłem się w Karaz-A-Karak. Wystarczyło, że taran dotarł do bramy, aby ją zniszczyć, bez uderzania w nią!&nbsp;<br><br>Jeżeli zaś chodzi o samą frakcję K.Ch. to brakuje mi w niej jednostki mającej bonus do walki z jednostkami opancerzonymi. Teoretycznie mają strzelców z ognistymi glewiami, ale nie maja napisane, że takowy bonus posiadają. Afekt strzałów kuszników przypomina rezultat ataku z mangoneli. Są plusy, ale i minusy tego.&nbsp;Mają swoich magów, co uważam za plus, a generałowie choć rycina przedstawia krasnoluda z fuzją i takie ma też przypisane staty to Inferno Guard. Naprawdę mocna jednostka jeżeli chodzi o walkę. Nie wiem z kolei po, co ta frakcja może rozbudowywać kuźnie (ogólnie są potrzebne, aby móc szkoli lepsze oddziały), skoro nie mogę ulepszać pancerza. :/
    Do pulpitu wywaliło mnie 2-3 razy z czego wszystko miało miejsce po bitwach. :/
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  5. Następujących 3 użytkowników podziękowało chochlik20 za ten post:


  6. #155
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Dzięki że wspomniałeś o tym modzie bo wygląda super,zainstalowałem i w 10 turach wywaliło mnie ze 3 razy i chyba dam sobie spokój z grania bo wkurrr...ją mnie takie rzeczy

  7. #156
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Takie problemy miałem na starszej wersji, gdzie wywalało mnie, co dwie tury. Tylko była to chyba wina braku partycji dysku, bo teraz nie miałem takich problemów. Graficznie jednostki prezentują się bardzo ładnie, aczkolwiek nadal boli fakt brak odzwierciedlenia u wszystkich frakcji specyficznego wyglądu miast czy zamków.
    Pisałem wcześniej o okrętach i sprawdzając inne rzeczy, o czym za chwilę napiszę to myliłem się. Wysokie Elfy i jak i Mroczne mają na szczęście swoje własne okręty.
    Orientuje się ktoś, czy istnieją limity jeżeli chodzi o ogólną ilość jednostek do rekrutacji? Zauważyłem np., że Orki nie mogą rekrutować Vywern, a Wampiry Nekromantów i jeszcze podobną jednostkę operującą magią, której nazwy nie pamiętam oraz upiornych wilków(?). Nie istnieje też możliwość rekrutacji u nich Krzyczących Katapult (w ogóle nie są dostępne w Custom Battle). Myślałem nad dodaniem tego, ale boję się, że przypadkiem usunę możliwość rekrutacji jakiejś jednostki u innej frakcji.
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  8. #157
    Cześnik Awatar Cadet3377
    Dołączył
    Sep 2011
    Lokalizacja
    Ostroleka
    Postów
    221
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    32
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Spróbowałem zainstalować moda na czystego Medka i powiem że jest o niebo lepiej na 50 tur wywaliło ze 6 razy tylko i to na mapie kampanij co jest dużym plusem bo jak wywala po bitwie to jest przykro,sami wiecie o co mi chodzi pocisz się walczysz masz już wygraną wracasz na mapę jako zwycięzca a tu Crasch hehe

  9. #158
    Szambelan Awatar chochlik20
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    4 182
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    292
    Otrzymał 482 podziękowań w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cadet3377 Zobacz posta
    Spróbowałem zainstalować moda na czystego Medka i powiem że jest o niebo lepiej na 50 tur wywaliło ze 6 razy tylko i to na mapie kampanij co jest dużym plusem bo jak wywala po bitwie to jest przykro,sami wiecie o co mi chodzi pocisz się walczysz masz już wygraną wracasz na mapę jako zwycięzca a tu Crasch hehe
    Mnie wywaliło dwa razy tak. Pierwszy, gdy broniłem się przed Ogrami, którym zająłem pierwszą osadę. Bitwa była dość trudna, straty wysokie i planowałem po niej, że wycofam się z niej celem przeszkolenia wojsk i zebrania nowych sił, bo nowe ogrze armie były w pobliżu. Wywaliło na wczytywaniu. W sumie wyszło nawet na plus, bo okazało się, że nie tylko nie działał autosejv, ale grę zapisałem dużo wcześniej. Ogry nie próbowały powtórzyć już oblężenia. Druga bitwa, gdzie był crash była to bitwa z dwoma armiami krasnoludów o Zufbar. Pozycję obroną miałem idealną, bo wysoko u podnóża góry, a dwa oddziały moich czarnoksiężników piekli brodaczy aż było miło popatrzeć. Strat w bitwie prawie nie było. Wywaliło znów podczas wczytywania. Zirytowany dość mocno uznałem, że nie mam ochoty od nowa jej rozgrywać, więc posłałem samego generała i wygrałem bitwę na kodzie.
    Którą frakcją grasz?
    Przepis na idealną kawę:

    Grafik: Co to za lura!? Kawa powinna być czarna, mocna, ostra i aromatyczna. Zrób mi drugą.

    Tytus: Rozkaz! Kawa powinna być czarna… Carbo medicinalis, czyli węgiel drzewny powinien ją doczernić. …mocna… Czy może być coś mocniejszego od spirytusu 95%? …ostra i aromatyczna… Reszty dokona papryka, pieprz, jodyna i… dezodorant „Brutal”.
    Grafik: O, teraz to jest kawa! To mnie postawi na nogi!
    Tytus: Szkoda, że nie dodałem jeszcze dynamitu.


    Księga XVI

  10. #159
    Chłop Awatar SzymonDeath
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    37
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 23 podziękowań w 10 postach
    Ostatnio wróciłem do dej modyfikacji i myślałem, że aktualna najnowsza wersja to jest ta, która jest w pierwszym poście (BOTET 1.5+), niestety albo stety nie jest to najnowsza cześć tego moda.
    Wbiłem na oficjalnego discorda BOTET - czyli twórców moda i się dowiedziałem, że najnowsza wersja ma oznaczenie 2.0 beta i jest dostępna do pobrania na ich discordzie wraz z kilkoma fixami do niej.
    Za długo nie grałem w najnowszą wersje ale pierwsze co mi się rzuciło w oczy to dodali nowa frakcję "Vampire Coast".
    Zobaczcie kilka screenów z mapy, wydaje mi się, że nie które prowincje zostały inaczej przydzielone do frakcji.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  11. Użytkownicy którzy uznali post SzymonDeath za przydatny:


  12. #160
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki za info, nie wiedziałem, że jest 2.0 nawet beta, trzeba będzie pobrać.

Strona 16 z 17 PierwszyPierwszy ... 614151617 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •