Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 163

Wątek: COW: Beginning of The End Times - Dyskusja i download

  1. #121
    Wojski Awatar kaziu11
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Chciałem sobie zainstalować tego moda ale gdy włączam instalator pokazuje mi się taki błąd http://imgur.com/j20dCe1 może byćto związane z tym że mam steama a grę zainstalowałem z płytki?

  2. #122
    Sara Temer
    Gość
    Przecież ten mod nie ma instalatora, tylko wrzucasz jego pliki do folderu mods w plikach Medievala II. Jeśli masz wersję steam gry, to moda odpalasz wpisując w opcjach uruchamiania (Prawym na Medievala II w bibliotece steam -> Właściwości -> Ustaw opcje uruchamiania) komendę --features.mod=mods/BOTET a potem odpalasz Medka - powinien ci się uruchomić mod
    Grę zainstalowałeś z płytki, ale działa ona jako wersja steam, czy no steam?

  3. #123
    Wojski Awatar kaziu11
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    62
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie popatrzałem na instukcję i chciałem odpalić warhamer.exe bo myślałem że to instalator, już ogarnąłem dzięki wielki za pomoc

  4. #124
    Sara Temer
    Gość
    Z tego co wiem tak, przynajmniej z odpalaniem tych, których ja używałam na steamowym Medku nie było problemu

  5. #125
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Dobrze wiedzieć
    Sam po prostu podmieniam nazwy folderów w mods i odpalam takiego Third Age przez Krucjaty

  6. #126
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    mam pewien problem z tym modem, mianowicie z niewiadomej przyczyny niewyświetlają mi się miniatury niektórych frakcji (chaosu, precyzując). Jakiś pomysł jak temu zaradzić? Co zmienić, gdzie wpisać?

    Pozdrawiam.

  7. #127
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    To normalne. Nie zwracaj na to uwagi. Traktuj to jaką grywalną i przede wszystkim stabilną betę.

  8. #128
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Witam,
    mam pytanie.
    Czy jak gracie w tego moda to też wam nie działają księża/kapłani/szamani.
    Gram krasnalami zrobiłem sobie 4 kapłanów postawiłem ich w jeden prowincji... mija pierwsza tura... druga tura... trzecia tura... czwarta tura....
    i tak dalej, a tu nawet 1% religii nie zmienili (kodem wpisałem im traity na religię (+piety), że mieli prawie pełne paski, a sytuacja się nie zmienia, dalej to samo).
    Jeśli ktoś wie gdzie lub w jaki sposób to naprawić to byłbym wdzięczny z podpowiedź.

  9. #129
    Cześnik Awatar KrystianBorys
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    284
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 53 podziękowań w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jakien Kolwiek Zobacz posta
    Witam,
    mam pytanie.
    Czy jak gracie w tego moda to też wam nie działają księża/kapłani/szamani.
    Gram krasnalami zrobiłem sobie 4 kapłanów postawiłem ich w jeden prowincji... mija pierwsza tura... druga tura... trzecia tura... czwarta tura....
    i tak dalej, a tu nawet 1% religii nie zmienili (kodem wpisałem im traity na religię (+piety), że mieli prawie pełne paski, a sytuacja się nie zmienia, dalej to samo).
    Jeśli ktoś wie gdzie lub w jaki sposób to naprawić to byłbym wdzięczny z podpowiedź.
    To ze względu na system, w jakim mijają tury. 1 tura to 1 miesiąc, stąd takie wolne tempo zmian. 7% nawracania np. z cmentarza może się wydawać dużo, ale przy takim systemie upływania czasu to około 0,5% na turę

  10. #130
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    no nie zgadzam się z tym co napisałeś Krystian Borys.
    Mam od przynajmniej 10-12 tur w jednej prowincji 4 kapłanów + jakąś świątynie (3% dla religii)
    i po 18 turach nawet 1% mi nie poszedł w górę.
    Pamiętam, że w Call of Warhammer też jakoś dziwnie ta religia się zmieniała ale tam to rosło w górę a tu stoi w miejscu póki co.

Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •