Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wspólne treningi

  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Wspólne treningi

    Wczorajszy turniej pokazał z jednej strony, że jest potencjał i 2v2 może sprawiać sporo frajdy. Z drugiej jednak strony wyszło też, że ludzie potrzebują więcej zgrania oraz trochę czasu na opanowanie zasady max 12 piechoty.

    Dlatego też bardzo zachęcam do wspólnych treningów także poza Czwartkami, oczywiście na zasadach MP. Wiadomo, że najłatwiej się znaleźć na steam i popytać.

    Ale jeżeli ktoś chciałby się umówić przez forum, myślę, że również nie zaszkodzi podać tutaj godziny, w których możecie być dostępni i dogadać jakieś wspólne gierki.

    Ja, w miarę możliwości, służę oczywiście wsparciem, w przypadku braku kolegi z drużyny.

  2. #2
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Ja oczywiście chętnie zagram ale ze względu na sesje nie jestem w stanie podać konkretnych godzin więc zapraszajcie mnie na steam i jak będę to się odezwę

  3. #3
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    To czego ludzie potrzebują to znalezienie partnera/ki do gry, by mieć z kim ćwiczyć. Niektóre składy z wczorajszego turnieju zostały złożone na pół godziny przed turniejem.



  4. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja podobnie jak Seba. Sesja zaczyna się niedługo, a jeszcze i tak niektóre przedmioty trza zaliczyć.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #5
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych treningów na dzisiejsze Czwartki z Antykiem o 21.

    Spotykamy się na TS: srv2.multigaming.pl:11796 Lub (178.217.186.86:11796)

  6. #6
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Jak wyżej, zapraszamy w najbliższy czwartek o 21:00 na podany ts. Zorganizowany zostanie mini turniej 2v2, gdzie będzie można sprawdzić swoje możliwości w miłej atmosferze. Ostatnia taka szansa przed Mistrzostwami.

  7. #7
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Jeszcze raz przypominam o dzisiejszym wspólnym treningu o 21:00 w ramach mini turnieju 2v2. Szczególnie zachęcam do udziału nowych graczy. Odpowiemy Wam na przykładzie praktycznym na wszystkie nurtujące Was pytania (oczywiście te związane z MP, niekoniecznie egzystencjalne ).

    Spotykamy się na TS: srv2.multigaming.pl:11796 Lub (178.217.186.86:11796)

    Jeżeli nie macie TS, a także jak macie, zaproście mnie na steamie - jestem do Waszej dyspozycji w razie pytań.

    http://steamcommunity.com/profiles/76561198011508273/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •