Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Czego wina?

  1. #1
    Chłop Awatar Yrviss
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Zawiercie
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach

    Czego wina?

    Witam wszystkich i zapytuję.
    Otóż... Pogrywam sobie w Attylę, lecz w niektórych momentach bitew odczuwam spadki płynności gry. Zastanawiam się, gdyż przekraczam rekomendowane wymagania, a sam Wiedźmin numer 3 został w całości ukończony na ustawieniach Ultra. Sama nasuwa się więc myśl ,,Zła optymalizacja". Mógłby mi ktoś objaśnić, jak to jest z tą grą? Tylko ja mam takie problemy, czy może jest to wina samego tytułu? Jeżeli wiecie, co warto wyłączyć w grafice, to prosiłbym o radę, huh.
    Dodam również, że na domiar złego, gra nie widzi jednego GB pamięci graficznej. W Rzymie jest natomiast normalnie.

    Grafika; GTX 970
    Procesor; Intel Core I5 4690 3,5Ghz
    Ram - 8GB
    Dysk SSD

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam wszystkich, Podpisuję się pod pytaniem.

  3. #3
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Przywróć ustawienia systemowe a nie indywidualne i zobacz jakie będa tego efekty.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  4. #4
    Chłop Awatar Yrviss
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Zawiercie
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 4 podziękowań w 2 postach
    Poprzez ustawienia systemowe mam rozumieć zalecane w grze, czy może coś innego? Jeżeli chodzi o to pierwsze, to na Zalecanych w benchmarku wychodzi 33 Fps, a ustawienia Ultra oddają do moich rąk 27 klatek. Jest to zaledwie sześć klatek różnicy, więc w zasadzie żaden to cud. Nawet zejście na wysokie ustawienia, oraz wyłączenie cieni i odbić niewiele daje. Górny próg może jest większy, ale to tylko stan przejściowy, gdyż po chwili potrafi spaść z powrotem do granic 30. Co jest nie tak z tą grą, no? ;_;
    Nie siedzę w temacie optymalizowania gier od czasu Rome II na starym komputerze, więc może znajdą się jakieś sposoby, o których nie wiem?

  5. #5
    Pampa
    Gość
    Mam bardzo podobną konfigurację i u mnie też są spadki fpsów. Użyłem potem ten program nvidii do optymalizacji i działa dużo lepiej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •