Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jak powinna wyglądać armia lądowa i jak jej używać?

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nieprawda,rozegrałem dziesiątki godzin w multi,elitarne pułki zawsze roznosiły w pył zwykłą piechotę,ostrzał jest tak samo szybki a do tego celniejszy, że nie wspomnę o tym że te oddziały walczą niemal do końca i znakomicie walczą wręcz czego o zwykłej liniowej powiedzieć nie można....Co do lekkiej piechoty ja ją ustawiałem w tym trybie rozproszenia przed oddziałami regularnej piechoty liniowej,w razie szarży bez trudu można ją cofnąć za czworoboki,taki system najlepiej mi się sprawdzał

  2. #12
    Asuryan
    Gość
    Czworoboki w Empire to pomyłka. Dopiero w Napoleonie działają tak, jak powinny.

  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Nieprawda,rozegrałem dziesiątki godzin w multi,elitarne pułki zawsze roznosiły w pył zwykłą piechotę,ostrzał jest tak samo szybki a do tego celniejszy, że nie wspomnę o tym że te oddziały walczą niemal do końca i znakomicie walczą wręcz czego o zwykłej liniowej powiedzieć nie można....Co do lekkiej piechoty ja ją ustawiałem w tym trybie rozproszenia przed oddziałami regularnej piechoty liniowej,w razie szarży bez trudu można ją cofnąć za czworoboki,taki system najlepiej mi się sprawdzał
    Napisałeś że rozstawiasz lekką piechotę w trybie rozproszenia przed piechotą liniową. Ale czy w takim ustawieniu pozwalasz piechocie liniowej na strzelanie? Jeżeli tak to przecież lekka piechota będąca na linii strzału narażona jest na ogień własnych oddziałów. No chyba że póki lekka jest przed liniową to liniowej wyłączasz możliwość strzelania?

  4. #14
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie jest narażona,lekka piechota z tego co pamiętam strzela w przysiadzie a nie wyprostowana,w każdym razie nie było friendly fire'a jeśli do tego zmierzasz i obie linie strzelały jednocześnie

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •