Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Gra Antami (DLC Slavic Nations)

  1. #11
    mn86618
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Nie, przecież aby powstrzymać respawn Hunów trzeba
    1.poczekać aż będzie ewent z pełnoletnim Attylą
    2.zlikwidować samego Attylę - wtedy dostaniemy ewent w którym Attyla ranny ucieka z pola bitwy
    3.po paru turach gdy powróci ze świeżą armią ponownie osaczyć i zlikwidować go w bitwie - wtedy Attyla jest martwy, a my dostajemy ewenta "Złamany łuk" (czy jakoś tak on się zwie) w którym dostajemy informację, że Hunowie słabną - wtedy wystarczy wybić ich armie i Hunowie zostają pokonani
    No to w ten sposob dobreee ja raz wlasnie tak mialem ze Attyla zaatakowal. Atak byl gruby dosc widowiskowy w tym problem ze sie zbunkrowalem na gorze miasta gdzie sa dwa wejscia, zawsze tak robie. No i koniec byl taki ze Attyla ucieka ciezko ranny z pola bitwy . Wiec wtedy jak drugi raz atakuje jest okazja go zabic po czym frakcja Hunow slabnie... No o tym nie wiedzialem. Ja go raz zabilem ale czempionem. Jakos po zabiciu nie oslabli. Raz mialem tez tak ze umarl z przyczyn naturalnych i byla informacja chyba to sie dzieje jak juz sie przetrwa do 453 czy jakos tak. Wiec mozna przedwczesnie Hunow oslabic trzeba tylko go zabic na polu walki?

  2. #12
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Można, można - to ja nawet nie wiedziałem że coś się dzieje z Hunami jak Attyla umrze ze starości. Zawsze jakoś zdarzyło mi się go ukatrupić przed wypełnieniem 3 rozdziału

  3. #13
    mn86618
    Gość
    Ja wlasnie zaczolem grac. Poziom Legendarny Antami. Mam rok 400 juz prawie zagarnolem Petrodave po Bastarnach. Gepidow nie zdarzylem pojechac. Ruszam na gore przejasc Belz, Turyngowie mi skolonizowali i rozbudowali w dodatku sa wrogiem Hunow. Stosunki z Hunami buzka zielona 31 na 28 spadek wiadomo. Mozna podbijac kaplanami ale po wypowiedzeniu wojny Turyngom sie polepsza wiec z Hunami chyba nie zapowiada sie na wojne. Mysle zajasc Dacje rozbudowac umocnienia i przemysl tutaj przed wojna z Hunami. Traktaty z Skalwinami Wenedami pozrywane. Narazie ich trzymam ale w razie inwazji Hunow na nich dolacze do wojny jak beda slabsi by polepszyc stosunki z Hunami i zagarnac ich ziemie. Zastanawia mnie jedno, czy na legendarnym moge savy zabezpieczyc i gdzie one po pierwsze sa pod win 8.1.

  4. #14
    Asuryan
    Gość
    Na legendarnym poziomie jest tylko jeden save, automatyczny - nadpisywany na koniec każdej tury.

  5. #15
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Na legendarnym poziomie jest tylko jeden save, automatyczny - nadpisywany na koniec każdej tury.
    Ale chyba teoretycznie można to obejść, znajdując folder z sejwami i kopiując autosave'a

    mn86618 - i tak trzymać Daj znać jak dalej będzie szła kampania no i bądź przygotowany że Gertungowie i Abazgia będą parli na północ, o ile Hunowie zostawią ich w spokoju. Jak skośnoocy pójdą na zachód to te dwie frakcje są zwykle niesamowicie ekspansywne.

  6. #16
    mn86618
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Krwawy_Baron Zobacz posta
    Ale chyba teoretycznie można to obejść, znajdując folder z sejwami i kopiując autosave'a

    mn86618 - i tak trzymać Daj znać jak dalej będzie szła kampania no i bądź przygotowany że Gertungowie i Abazgia będą parli na północ, o ile Hunowie zostawią ich w spokoju. Jak skośnoocy pójdą na zachód to te dwie frakcje są zwykle niesamowicie ekspansywne.
    Jo dzis piatek niech no bede w domu to jak to mowie spuszcze im łomot������ . Rok 400 skalwinowie wyppwiedzieli mi wojne. Fajnie by bylo zabezpieczyc save przynajmniej co rozdzial. Hunowie poszli calkowicie za zachod. Mysle ze dzieki lucznikom bede dobrze sie tu bronic. Oprocz tego man wojne z Jazygami czy jakos tak i 2 jakies inne frakcje ale ich armie juz rozbilem. Pisze z tel wiec moga wystapic bledy ������ pzdr.

    Nie przeklinamy na forum. Ostrzeżenie. Arr.

  7. #17
    mn86618
    Gość
    No i mam rok 409. Caly czas walka z Alanami, dzikusy straszne... . Osiedlili sie tam gdzie Gertungowie ale widze ze Abazgia zaczyna ich atakowac. Ich ostatnia armia oblega moja stolice. Hmmm Hunowie zaczynaja przylazic stosunki dyplomatyczne z nimi na zielono 50 ale spada bardzo szybko. Musze znalezc 2 frakcje z ktorymi tocza wojne i wypowiedziec wojne tez. Jak narazie nie udalo mi sie skolonizowac Dacji ale przymierzam sie po pokonaniu Alanow i Wenedow(ostatnia armia na moim terenie). Moze Hunowie sie nie wlacza. Lub tez wypowiem wojne Abazgia z czego beda zadowoleni pojde na polodnie zajmujac Tanais.Po czym powoli kierowac sie na poludnie az do prowincji z drewnem.

  8. #18
    Podstoli Awatar Krwawy_Baron
    Dołączył
    Jul 2014
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    447
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    65
    Otrzymał 50 podziękowań w 43 postach
    Drewno bez większych problemów możesz znaleźć w jednej z osad w prowincji Scythia - wystarczy poczekać aż Madziarzy i Sabirowie pójdą na zachód i bez większych problemów możesz ją kolonizować.

  9. #19
    mn86618
    Gość
    Siema!
    Postanowilem ruszyc za drewnem na zachod. Kontroluje Transcarpathia, Dacja i 2 wioski Pannonia zaczolem kolonizować. Mam rok 426 wsumie w 424 doprowadzilem imperium do ladu...
    Do tego roku non stop wojna domowa i najazdy innych frakcji. Dzieki temu zbudowalem 2 armie z dobrymi tradycjami.
    Postawilem na mocny przemysl i kulture w obu prowincjach.
    Kontroluje 75 oddzialow wojska przychod co ture 8500 na maxymalnych podatkach, lad publiczny 100(+10) .

    Ostrze pazurki na Alemanow w pierwszej kolejnosci prowincja Raetia et Nordicum gdzie znajduje sie drewno.

    Przyznam sie od razu nie gram czesto bo w weekendy korzystalem z zabezpieczania save.
    Czestotliwosc zabezpieczania co rok wczytywanie co 4-5 lat ale to w takich hamskich przypadkach gdzie walcze z slaba armia a nagle moj general ginie dostal jednym kamieniem i go nie ma.

  10. #20
    Chłop Awatar ScreamHorn
    Dołączył
    Feb 2015
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Mam takie pytanie odnośnie bonusów do walki dla Antów. Czy by zyskać premię do morale walki wręcz itd. bitwa musi się rozgrywać na ogólnie mocno zalesionym terenie, czy może oddział musi walczyć znajdując się dokładnie w lesie, choćby był to jedyny i malutki skrawek lasu na całej mapie bitewnej?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •