Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Ambasada Nowogrodu

  1. #11
    Szambelan Awatar Kot
    Dołączył
    Jul 2011
    Postów
    3 071
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tak, była na jakieś 10-15 minut z tego co pamiętam? Postanowiłem ją zmienić, bo uważałem, że nie wiadomo ile czasu nie minęło od napisania, tym bardziej, że Pawła na forum nie było, a od jego powrotu ty już nie zarządzasz jego państwem. Dodatkowo nie przyjąłem w samej grze propozycji przejęcia miasta, wstrzymanie wojny itd. Więc nie czuje się w żaden sposób winny ale skoro tak to i niech MG to rozstrzyga.

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Remix
    Dołączył
    Aug 2014
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    1 266
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    108
    Otrzymał 92 podziękowań w 75 postach
    Jako, że Nowogrodzkie wojska blokowały dostępu do stolicy Mongolii, byłem zmuszony do unicestwienia tejże armii. W tej sytuacji Imperium Polskie wypowiada wam wojnę.
    Jedyną przeszkodą w osiągnięciu sukcesu jesteśmy my sami

    Zapraszam osoby które lubią gry strategiczne na mój kanał na yt póki jest tam głównie total war ale również coś innego się będzie pojawiać
    https://www.youtube.com/user/MsRemix1992

  3. #13
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Wielkiego Króla Litwy smuci ta informacja,wojna pomiędzy dwoma sojusznikami nie jest dobra dla interesów królestwa....Jednak jako że Litwa musi zająć stanowisko w tej sprawie decyduje się podtrzymać sojusz z Polską zachowując jednak pełną neutralność i nie zamierzając ingerować w tą wojnę daje Nowogrodowi możliwość podpisania paktu o nieagresji o charakterze stalowym na tyle tur ile Ruś sobie zażyczy.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •