Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Rome Medieval: Kingdoms ver.(3.1)

  1. #21
    Cześnik
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Postów
    214
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rome Medieval

    Szlachetny Filipe napisałem iż na 99%
    Ale wg mnie jeżeli lubisz klimaty średniowiecza i jesteś fanem serii TW to lepiej zakup M TW złotą edycję z dodatkiem Kingdoms

    Pozdrawiam


  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2011
    Postów
    31
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rome Medieval

    Dziękuję za odpowiedzi aczkolwiek Mtw2 został zamówiony co do partycji... było instalowane i na C i na D... a mod chivalry to za przeproszeniem jeszcze większa kupa . pozdrawiam i dziękuję.

  3. #23
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Rome Medieval

    Wczoraj go wypróbowałem. Ten mod jest obrzydliwy! Praktycznie żadnych innowacji, żadnych skryptów. Krucjat nie da się robić. Nie ma inkwizytorów, nie ma papieża. Nie ma nawet wpływu religii. Miasta maja taki wygląd jak w Rome, co niszczy i tak mizerny klimat. Najśmieszniejsza sprawa jest z fortami. Niby pomysł był dobry, bo wyglądają one tak jak średniowieczne zamki z potężnymi (ale rzymskimi!) murami ale jeśli w trakcie bitwy ustawimy na murach naszych żołnierzy, to ugrzęzną tam na amen - ktoś nie zaprojektował wyjść w murach.

    Oczywiście są też pewne pozytywy - wiele frakcji, olbrzymia mapa i przepiękne jednostki ale niestety ich wpływ jest neutralizowany przez powyższe wady. Szczególnie szkoda tych jednostek, bo ktoś się nieźle napracował a tu cały misterny plan w p*zdu.

    Podsumowując: Jeśli masz słaby komputer, przez co nie możesz odpalić Total War: Medieval2 a wciąż chcesz poczuć klimat średniowiecznych wojen, kup sobie starego dobrego Medievala z dodatkiem Viking Invasion.

  4. #24
    Gość

    Re: Rome Medieval

    Wbrew temu co napisał były już nasz kolega , to nie jest taki zły mod. Najważniejsze że w tym miesiącu wyszedł patch poprawiający błędy do niego tutaj link do tematu i ewentualnego ściągnięcia
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=582830
    A najważniejsze że od jakiegoś czasu jest nowa poprawiona wersja , chyba zerknę na nią w wolnej chwili
    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=532886
    Trzeba przerobić pierwszego posta w temacie
    Mod zmienił nazwę na Rome Medieval: Kingdoms (3.1)

  5. #25
    Podkomorzy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 569
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    9
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Ściągnąłem sobie ten mod i nie umiem go zainstalować!
    W instrukcji pisze, że należy skopiować plik startowy do RTW i podmienić w elemencie docelowym zapis. Cytuję:

    1. The Shortcut, from Rome Total War folder:
      a. create a shortcut of RTW.exe
      b. rename it to Rome Medieval Kingdoms
      c. right-click on it > properties
      d. in Target blank, replace
      RomeTW.exe" with RomeTW.exe" -nm -mod:RomeMedievalMOD -show_err(copy it from here)
      e. go to "Change icon". Browse to your RTW folder and get into "Optional Icon" folder. Pick the Rome Medieval icon.
      f. Accept the changes and then cut the shortcut from the Rome Total War folder and past it wherever you want.

    Tyle, że zapis nijak mi się nie che podmienić. wklejam, wpisuję ręcznie i zawsze pojawia się informacja: Określony w polu obiekt docelowy nazwa "D:\Gry\RTW\RomeTW.exe" -nm -mod:...... (zgodnie ze wzorem) jest nieprawidłowa. Upewnij się, czy ścieżka i nazwa pliku jest poprawna.

    Pomimo tego że klikam na "zastosuj" i OK, zapis w elemencie docelowym pozostaje stary (do podstawowej wersji Rome TW). Co jest u licha? Ktoś mógłby mi pomóc?

    Edit. Poradziłem sobie w końcu wykorzystując plik do starszej wersji RTW z innego komputera. Swoją drogą - dziwna sprawa. Gdyby ktos mi wyjasnił o co tu chodziło, byłbym wdzięczny.

    Natomiast sam mod mnie zawiódł. Ma potencjał, ale skoro ktoś już coś takiego robi, to powinien choć trochę postarać się przestrzegać historycznych realiów. Autor się napracował i wiele rzeczy sknocił. Poczynając od jednostek - są po prostu tragiczne. Gdyby ktoś mający choćby podstawową wiedzę o wojskowości średniowiecznej się za to zabrał, mógłby z tego wyjść niezły mod. A tak... ręce opadają.
    Ostatnio edytowane przez Napoleon7 ; 02-01-2021 o 11:20

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Medieval 2 Total War Kingdoms-gra się nie uruchamia
    By HELIXMAN in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-05-2013, 19:39
  2. dodatek kingdoms do medieval 2 total war
    By kurgann in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-01-2013, 00:14
  3. Medieval 2 kingdoms
    By HiredBlade in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 19-07-2010, 17:01
  4. bład w Medieval Total War II Kingdoms
    By chmielusek in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-01-2010, 13:02
  5. Medieval 2 Total War Kingdoms
    By _MARTIN_ in forum Podzamcze (MTW II, Kingdoms - pomoc techniczna)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 19:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •