Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: CoW 1.6 Jak grać Krasnoludami

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    CoW 1.6 Jak grać Krasnoludami

    Witam

    Chciałem was się poradzić jak grać krasnoludami w tym modzie? Zarówno w wersji 1.5.1 jak i 1.6 jest nimi ( przynajmniej moim zdaniem ) bardzo trudno grać. W wersji 1.6 oprócz że atakują nas orki, gobliny i wampiry to dochodzą scaveny. I na dodatek są porozstawiane nowe obozy orków, bardzo blisko krasnoludzkich miast. I tutaj pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Co robić aby przetrwać Wiadomo że miasta są bardzo rozrzucone a koszt utrzymania armii ogromny co oznacza że mamy pozostawić samym sobie miasta w górach szarych i czarnych na pastwe orków i scavenów? U mnie Karak Hirn jest oblegane przez scaveny co drugą turę. A na dodatek te spamujące się armie to tak na dobicie. Jeśli macie jakieś porady co z tym zrobić by wygrać byłbym wdzięczny.

  2. #2
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja kompletnie olałem dalej położone osady i rozwiązałem ich armie.Skupiłem się by utrzymać osady wokół Karaku 8 szczytów i na wyeliminowaniu dużych osad goblinow w tych zamkach w pobliżu tego wielkiego jeziora jak najszybciej trzeba to zrobić rzucajac tam jak najwięcej wojsk po podbiciu ich jest o wiele łatwiej, tak przybajmniej miałem w mojej kampanii, potem można się skupić na walce z orkami i innymi kreaturami.Pogram jescze dłużej i zobaczę jak będzie mi szło dalej, to dodam wtedy jescze jakieś spostrzeżenia, a i używaj szpiegów by kontrolowac obszary poza twoimi granicami tam gdzienie nie sięgają wieże strażnicze(których też powinieneś jak najwiecej porostawiac na granicach)im dalej będziesz widział tym łatwiej będzie ci zareagować na zbliżające się armie i będziesz miał wiecej czasu by zorganizowac obronę, no i bedziesz miał pewnosc że jakaś armia ci nie wyskoczy z znikąd i nie zajmie pustej akurat osady.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki zapodpowiedz. Ja ostatnio zmodyfikowalem plik ze spamujacymi sie armiami i jest juz lepiej. Ale niestety caly czas problem mam z crashujaca sie gra. Czy ty w wersji 1.6 uzywasz oprocz podstawki patha i fixow? Bo u mnie te crashe sa naprawde denerwujace.

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mam zainstalowana wersje 1.6 + ten patch i fixy + zangielszczenie tych nowych frakcji.Przed odpaleniem za kazdym razem kasuje plik maps.rvm czy jakos tak to sie nazywa i nie ma problemu z crashami 27 tura i nic.Raz mnie tylko wywaliło gdy frakcję wybierałem bo chciałem elfami grać.A i odnośnie jescze gry krasnoludami to nie warto inwestować w strzelców z bronia palna co najwyzej 1-2 jednostki na cala armie bardziej oplacalnie jest rekrutowanie kusznikow bo moga strzelac zza plecow piechoty czego oddzialami z bronia palna juz nie zrobisz no i warto mieć w armii artylerie(działa organkowe).

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Prubuje przejac Karak Varn ale jest ciezko bo w Zhufbar zawsze musze miec duzo wojska bo tam Wampiry sie od razu laduja. A z drugiej strony gobliny zwiekszaja szybko liczebnosc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •