Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48

Wątek: Półfinał MP: Kaszanka + Pop 2:1 TUFF + -|FG|- ( ͡º ͜ʖ ͡º)

  1. #31
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Czyli jak jednostka(w tym przypadku 2) nie jest okrążona bądź "przyparta" do czegoś może przebiec na wprost przez mój oddział?
    W dalszym ciągu czekam na wyjaśnieniekwestii czerwonej linii.

  2. #32
    sadam86
    Gość
    To tak jak zgłaszaliście Panowie, jednostki Tuffa, są zbyt blisko czerwonej linii przez co blokują możliwość jakichkolwiek manewrów z Waszej strony na tyłach Tyliss, mam nadzieję że to wyjaśnienie wystarcza?

  3. #33
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Nie wystarcza, bo z tego co piszesz takie zagranie jest dozwolone a ja chce wiedzieć co jest dozwolone a co nie.

  4. #34
    sadam86
    Gość
    Jeśli idzie o push, nie możesz się przeciskać przez wrogie jednostki w celu zaatakowania jednostek będących w drugiej linii, nie możesz się przepchnąć przez jednostkę wroga, ażeby zaatakować jej tyły po takowym zagraniu, nie możesz przeciskać się przez jednostki wroga gdy takowe jednostki zamknęły Twój oddział w okrążeniu.

  5. #35
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Czyli mam rozumieć, że w każdej innej sytuacji mogę przecisnąć się przez jednostki wroga np. aby uratować swoje jednostki od niechybnej śmierci ?

  6. #36
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Jest to niecodzienna sytuacja, spodowdowana czerwona linia. Jednym slowem sytuacja nie powinna sie powtorzyc, zlamana zostala zasada redline co spowodowalo poniekad zlamanie zasady pushu.

    Aczkolwiek jedostki Tylis byly okrazone poprzez jednostki Popa i czerwona linie (tak pprzez linie bo normalnie jednostki te powinny miec droge ucieczki ale niestety znalazla sie tam, gdzie nie mogla). Nie jest to nasza wina.

    Wedlug tego co mowisz moge wyrwac z okrazenia jazde wyslac ja na plecy wroga zatrzymac po czym zaatakowac. Teoretycznie nie wykorzystalem jej, aby zaatakowac tylko wpadlem na to potem.
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  7. #37
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Pop, masz rozumieć, że:
    a. sędziowie uznali, iż naruszona została zasada czerwonej linii, więc bitwa ma zostać powtórzona
    b. sędziowie uznali, że nie została naruszona zasada "przeciskania się", ponieważ sędziowie są zdania, że przyparcie do czerwonej linii nie stanowi "okrążenia" w rozumieniu regulaminu.

    Życzymy udanych bitew wieczorem.

  8. #38
    Podkomorzy Awatar Pop517
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Watykan
    Postów
    1 897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 15 podziękowań w 14 postach
    Pirxiu ja w tym momencie rozumiem, że mogę wykonywać dowolne push thu jeśli mój oddział nie jest w pełni okrążony, bo to z tego wynika.

  9. #39
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pop517 Zobacz posta
    Pirxiu ja w tym momencie rozumiem, że mogę wykonywać dowolne push thu jeśli mój oddział nie jest w pełni okrążony, bo to z tego wynika.
    Każdy przypadek, o ile zostanie zgłoszony, będzie przedmiotem osobnego badania sędziów. Bo każdy przypadek jest inny.

  10. #40
    sadam86
    Gość
    Pirxiu ja w tym momencie rozumiem, że mogę wykonywać dowolne push thu jeśli mój oddział nie jest w pełni okrążony, bo to z tego wynika.
    Nie, nie możesz, tu jak pisaliśmy nie było okrążenia tylko przyparcie do czerwonej linii, jeśli będziesz stricte okrążony (czytaj nie przyparty do czerwonej linii) będzie to push ze wszystkimi konsekwencjami, tak samo jeśli przepchniesz się przez wrogą jednostkę w celu ataku na inną.
    Jeśli Twój oddział nie będzie w pełni okrążony to znaczy że masz drogę odwrotu, jeśli z niej nie skorzystasz a zrobisz push to też wyciągniemy konsekwencje.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •